Marzec 22 2018 10:55:32
  FACEBOOK


  FILMY O SZKOLE

  JUBILEUSZ

INFORMACJE

  Nawigacja
Strona Główna
Adres i telefony
Patron szkoły
Statut szkoły
Nauczyciele
Absolwenci

Jnformacje
Artykuły
Kategorie Newsów
Forum
Kontakt
Szukaj

K gości-stare wpisy
Galeria - ZSE
Archiwum - Web Albumy
Galeria - stare zdjęcia
  Egzaminy
 • Matura 2018
 •   Dla ucznia i rodzica
  Plan lekcji
  Zastępstwa
  PODRĘCZNIKI 2017/2018
  Dziennik internetowy
  Instrukcja logowania
  Warunki ubezpieczenia 17/18
  STATUT
  WSO
  System oceniania zachowania
  Konsultacje nauczycieli
  SKRZYNKA PYTAŃ
  I UWAG

  Napisz do dyrektora
    Strony przedmiotowe
  Biologia
  Język angielski
  Język niemiecki
  Język rosyjski

  Climate Change in Europe
  Szkoła partnerska
   INTERAKTYWNY TURNIEJ QUIZSPOTTER
  INTERAKTYWNY TURNIEJ QUIZSPOTTER

  Korzystając z zaproszenia wystosowanego przez Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie do dyrektorów, nauczycieli i uczniów szkół zawodowych województwa podkarpackiego, dnia 5 stycznia 2018r. uczennice naszej szkoły tj. Aleksandra Rychlicka i Katarzyna Fic z kl. III TE wraz z dyrektorem szkoły Jerzym Olearczykiem oraz nauczycielem przedsiębiorczości Elżbietą Leń, wzięli udział w Podkarpackim Forum Edukacji Zawodowej nt. Prowadzenie działalności gospodarczej, które miało miejsce w sali audytoryjnej Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie. Forum przyświecała idea propagowania nowoczesnych form edukacji i poszerzanie wiedzy z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej.

  Podczas konferencji wystąpiła Pani Małgorzata Rauch -Podkarpacki Kurator Oświaty. Prelegentami byli przedstawiciele: WUP, ZUS, Fundacji INUP oraz firmy Revas.

  Bardzo atrakcyjnym punktem programu był turniej, w którym wzięła udział nasza uczennica Aleksandra Rychlicka. Jego celem było upowszechnianie wiedzy na temat prowadzenia działalności gospodarczej wśród uczniów średnich szkół zawodowych oraz propagowanie nowoczesnych form prezentowania wiedzy i umiejętności w obszarze edukacji zawodowej. Został on przeprowadzony w nowoczesnej formule Quizspotter, gdzie każdy z graczy otrzymał na czas konkursu naładowane urządzenie (tablet) niezbędne do uczestnictwa w grze, a także miał możliwość obserwowania pytań oraz ranking najlepszych graczy na telebimie. Widzowie zgromadzeni w miejscu imprezy również mieli taką możliwość, co wywoływało duże emocje. Formuła Quizspotter jest bardzo atrakcyjną i widowiskową formą przeprowadzania konkursu, podczas której uczestnicy muszą wykazać się szybkim refleksem, gdyż ten kto w krótszym czasie odpowiadał na pytanie otrzymywał wyższe punkty.

  Ola, po zaciętej walce, zajęła ostatecznie 6 miejsce. Jej skuteczność wyniosła 95% (udzieliła 19 poprawnych odpowiedzi na 20 pytań). Zwycięzcom wręczono puchary, dyplomy i nagrody ufundowane przez sponsorów, były też upominki dla pozostałych uczestników quizu.

  Tego rodzaju przedsięwzięcie korzystające z multimedialnego systemu Quizspotter zorganizowano w Rzeszowie po raz pierwszy. Czekamy na kolejne edycje konkursu  Elżbieta Leń


  Zdjęcia z quizu są w naszej GALERII.

  Filmiki z quizu są TUTAJ.
    O SZKOLE
  II Liceum Ogólnokształcące

  Technikum Nr 1
  Technik ekonomista
  Technik handlowiec
  Technik hotelarstwa
  Technik żywienia i usług gastronomicznych
    Plan lekcji
  Plan lekcji
  Zastępstwa
  Archiwum planów
  Archiwum zastępstw
    Dziennik internetowy

  Instrukcja logowania
    BIBLIOTEKA
    POTĘGUJEMY KOMPETENCJE
    Linki


    Logowanie
  Nazwa Użytkownika

  Hasło  Zapomniane hasło?
  Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
   
     Powered by v6.00.307 © 2003-2005
  Phase II by:
  3094151 Unikalnych wizyt