2010 - Kiermasz wielkanocny
Dodane przez kuba dnia Marzec 21 2010 12:36:59

KIERMASZ WIELKANOCNY - MARZEC 2010


Kiermasz wielkanocny, który odbywał się w Zespole Szkól Ekonomicznych w dniach 22.03.-23.03.2010, dobiegł końca.
To już kolejna akcja charytatywna, która miała miejsce w naszej szkole. Swym zasięgiem objęła nie tylko nauczycieli i uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych, ale także instytucje powiatu brzozowskiego.Rozszerzona zawartość newsa
Tym razem chcieliśmy wspomóc finansowo uczniów naszej szkoły, będących w potrzebie. Na podstawie rozmów z wychowawcami i pedagogiem postanowiliśmy przekazać zebraną kwotę w wysokości 1100 zł najbardziej potrzebującym uczniom.

W naszej ofercie można było znaleźć przepiękne pisanki, malowane i oklejane w ciekawe wzory wydmuszki, zajączki i baranki wielkanocne, palmy, haftowane kartki świąteczne oraz małe i duże stroiki, które z pewnością ozdobią mieszkanie w okresie Świąt Wielkiej Nocy. Różnorodność przygotowanych ozdób i bogactwo kolorów cieszyły oczy uczestników kiermaszu.

Prace prezentowane na kiermaszu były starannie przygotowane przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Ich wykonanie wymagało dużo cierpliwości, dbałości o detale oraz staranności.

Za okazane wsparcie, zrozumienie naszej akcji i dobre serce wszystkim pragnę serdecznie podziękować, życząc błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

Magdalena Dmitrzak


Zapraszam do obejrzenia zdjęć znajdujących się w naszej galerii