2010 - OTRZĘSINY
Dodane przez jurek dnia Marzec 09 2011 14:35:11
OTRZĘSINY 2010


Mocno spóźniona, ale ciekawa relacja z OTRZĘSIN 2010
napisana przez Małgosię Fiedeń

Rozszerzona zawartość newsa
OTRZĘSINY 2010


26 listopada 2010 roku w Zespole Szkól Ekonomicznych w Brzozowie odbyły się otrzęsiny klas pierwszych. Mogłoby się wydawać, że to kolejna nudnawa uroczystość nie przykuwająca większej uwagi, ludzi tak myślących muszę niestety rozczarować.
Otóż było to wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci zarówno uczniów jaki i nauczycieli. Otrzęsiny odbyły się dzięki przychylności Pana Dyrektora Jerzego Olearczyka, zaangażowaniu uczniów, ale nie można zapominać o przedstawicielach grona pedagogicznego: pani Elżbiecie Leń i pani Maricie Bryś, które zorganizowały całą imprezę.
Tematem przewodnim były wampiry i zjawy. otrzęsiny rozpoczęły się upiornym tańcem zombie do „Thrillera’’ Michaela Jacksona w wykonaniu uczennic klasy II TEa. Jednak nie taki diabeł straszny jak go malują, dlatego zaraz potem talentem komediowym popisali się uczniowie należący do szkolnego kabaretu „POGUBIENI ‘’ którzy licznymi skeczami wywoływali salwy śmiechu wśród publiczności. Pierwszoklasistom z jednej strony towarzyszył śmiech a z drugiej strony strach związany z otrzęsinowymi konkurencjami.
Musieli oni min. wydmuchać monetę z mąki, czy popisać się sprytem przy tańcu z piłeczką pingpongową. Każdy z wybranych uczniów dzielnie wykonywał wyznaczone zadania i wkupiał się tym samym w społeczność szkolną. Śmiechu nie było końca, ale mroczna oprawa, dość późna pora (otrzęsiny odbyły się bowiem o godz. 16:00) wspaniałe charakteryzacje występujących uczniów wywoływały u większości lekkie przerażenie. Każdy jednak dzielnie wytrwał do końca.
Całość zakończyła się dyskoteką zorganizowaną przez Samorząd Uczniowski.


uczennica kl. II TEa Małgorzata Fiedeń


Relacja fotograficzna na Picasa Web Albums