2017/2018 - OLIMPIADA PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA
Dodane przez RAFALADAMOWSKI dnia Grudzień 22 2017 14:15:06
OLIMPIADA PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA


Rozszerzona zawartość newsa
OLIMPIADA PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia, której organizatorem jest Polski Czerwony Krzyż jest konkursem, w którym sprawdzana jest wiedza z zakresu istniejących zagrożeń zdrowotnych, sposobów ochrony zdrowia, ochrony środowiska oraz zasad zdrowego stylu życia. Olimpiada jest przedsięwzięciem kilkustopniowym i obejmuje następujące etapy: szkolny, rejonowy, okręgowy i finał.
Do pierwszego etapu w naszej szkole zgłosiło się 12 osób. Zadaniem uczestników było rozwiązanie testu składającego się z 20 pytań. Po sprawdzeniu testów i podliczeniu punktów wyniki ułożyły się następująco:

I m-ce i awans do kolejnego etapu wywalczyła Dominika Dereń (2F)
II m-ce Joanna Antoń (2F)
III m-ce Magdalena Bobryk (3C)

Warunkiem udziału w etapie rejonowym olimpiady było przeprowadzenie projektu społecznego promującego aktywny styl życia (aktywność fizyczną), a następnie omówienie go przed komisją oceniającą oraz rozwiązanie testu składającego się z 30 pytań. I miejsce i awans do kolejnego etapu wywalczyła nasza uczennica Dominika Dereń z klasy 2F.

Gratuluję sukcesu i życzę powodzenia na etapie okręgowym, który odbędzie się 15.03.2018 r. w Rzeszowie.Opiekun SK PCK - Justyna Leszek-Czubska


Zdjęcia z olimpiady są w naszej GALERII.