TARGI HORECA 2018
Dodane przez RAFALADAMOWSKI dnia Listopad 22 2018 08:10:05
TARGI HORECA 2018


Rozszerzona zawartość newsa
W dniu 9 listopada 2018r, uczniowie klas trzecich technikum- 3A, 3B, 3C, wraz z wychowawcami uczestniczyli w jednym z najważniejszych wydarzeń branży hotelarskiej i gastronomicznej w Polsce - 26 Międzynarodowych Targach Wyposażenia Hoteli i Gastronomii oraz 17 Targach Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii HORECA GASTROFOOD w Krakowie.

W jednym miejscu i czasie zaprezentowano kompleksową ofertę wyposażenia dla hoteli, pensjonatów, restauracji, barów, pizzerii, kawiarni, cukierni i innych punktów gastronomicznych. Przedstawiono nowości i trendy na kolejny sezon. Wystawcy prezentowali żywność, napoje, produkty piekarnicze i cukiernicze, wyroby garmażeryjne, przyprawy, warzywa i owoce.

„Gotuj w stylu amerykańskim” – to tegoroczne hasło Kuchni Mistrzów, którzy dzielili się swoimi umiejętnościami w praktycznych pokazach ze zwiedzającymi. Odbywały się pokazy pieczenia chleba – „Chleb w restauracji”. Targom towarzyszyły salony tematyczne: Salon Kawy i Herbaty, Salon Piwa Beer & More oraz Salon Słodkich Inspiracji.

Po zwiedzeniu Targów, uczniowie odbyli krótką wycieczkę po krakowskiej starówce.

Magdalena Nawłoka
Dorota Więch – Zięba
Maria Gromada
Dorota Suszczyńska

Zdjęcia są w naszej GALERII.