Lipiec 18 2019 04:24:39
  FACEBOOK


  FILMY O SZKOLE

  JUBILEUSZ

INFORMACJE

  Nawigacja
Strona Główna
Adres i telefony
Patron szkoły
Statut szkoły
Nauczyciele
Absolwenci

Jnformacje
Artykuły
Kategorie Newsów
Forum
Kontakt
Szukaj

K gości-stare wpisy
Galeria - ZSE
Archiwum - Web Albumy
Galeria - stare zdjęcia
  Egzaminy
  • Matura
  •   Dla ucznia i rodzica
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    PODRĘCZNIKI
    Dziennik internetowy
    Instrukcja logowania
    STATUT
    WSO
    System oceniania zachowania
    SKRZYNKA PYTAŃ
    I UWAG

    Napisz do dyrektora
      Strony przedmiotowe
    Biologia
    Język angielski
    Język niemiecki
    Język rosyjski
    Obsługa Konsumenta
    Organizacja pracy służby pięter

    Climate Change in Europe
    Szkoła partnerska
     absolwenci_2008
    absolwenci 2006

    Absolwenci

    Zespołu Szkół Ekonomicznych w Brzozowie

    ROCZNIK 2008

    Powrót do spisu roczników


    Technikum Nr 1 zawód technik ekonomista

    IVa IVb IVc

    wychowawca

    mgr Dorota Więch

    wychowawca

    mgr Joanna Knurek

    wychowawca

    mgr Marek Data

    Foto:  Foto:  Foto:     

    Barbara Łukasz

    Bura Celina

    Czuba Natalia

    Data Dominika

    Data Ewelina

    Dytko Tomasz

    Filip Anna

    Futyma Mirosław

    Hawrylak Karolina

    Jara Małgorzata

    Karnasiewicz Daniel

    Krzysztyński Wojciech

    Kurzydło Justyna

    Kuś Edyta

    Leszek Sylwester

    Oleniacz Małgorzata

    Oryszak Anna

    Pająk Jolanta

    Pełdiak Wioleta

    Pietryka Dariusz

    Płoucha Małgorzata

    Preisnar Sylwia

    Rampalski Jan

    Rzepka Dariusz

    Sabik Mariusz

    Szczepek Dariusz

    Szmyd Ilona

    Telesz Łukasz

    Telesz Paulina

    Tućka Sylwia

    Winiarski Paweł

    Wojnicka Agnieszka

    Zdziarska Justyna

    Zubel Mateusz

     

    Bułdys Bernadetta

    Bąk Magda

    Buczkowicz Paweł

    Czech Kamil

    Dereń Mariola

    Dudek Maciej

    Dydek Sebastian

    Gondek Robert

    Górniak Krzysztof

    Jarosz Tomasz

    Knurek Ewelina

    Koczarga Renata

    Kot Justyna

    Luzarowska Katarzyna

    Milo Marek

    Nastał Mateusz

    Pietryka Katarzyna

    Pocałuń Sylwia

    Potoczna Ewelina

    Rachwał Elżbieta

    Radej Beata

    Rybczak Alina

    Rzepka Damian

    Skiba Ewelina

    Skiba Paulina

    Sobaś Mariusz

    Soklalski Krzysztof

    Struś Anna

    Szczepek Małgorzata

    Śnieżek Justyna

    Tomkiewicz Katarzyna

    Wierdak Ewelina

    Woźniak Piotr

    Żaczek Katarzyna

    Żmuda Dariusz

    Adamski Konrad

    Bąk Katarzyna

    Bieńko Anna

    Bury Kamil

    Chęć Marta

    Czubska Katarzyna

    Gargasz Sylwia

    Gierlach Artur

    Gosztyła Edyta

    Graboń Beata

    Irzyk Maciej

    Klucz Marcin

    Korab Magdalena

    Koza Agata

    Leń Tomasz

    Leśniak Natalia

    Mazur Małgorzata

    Miksiewicz Anna

    Owoc Barbara

    Podulka Przemysław

    Prugar Beata

    Rogoz Agnieszka

    Ryba Maciej

    Sabik Paweł

    Sławęcki Daniel

    Słota Magdalena

    Sochacka Marta

    Sowińska Sabina

    Ślączka Anna

    Wiszyński Jakub

     


    Technikum Nr 1 

    zawód technik handlowiec

    Technikum Nr 1 

    zawód technik żywienia

    i gospodarstwa domowego

    wychowawca

    mgr Anna Kosowska

    wychowawca

    mgr Marta Krupińska

    Foto: Foto:

    Bober Agata

    Bober Magdalena

    Bobryk Andrzej

    Borek Krystyna

    Chęć Joanna

    Data Damian

    Dobosz Dorota

    Dydek Rafał

    Dytko Anna

    Dżoń Katarzyna

    Farbaniec Angelina

    Florek Izabela

    Gazdowicz Artur

    Graboń Marta

    Grządziel Monika

    Górniak Łukasz

    Jaśkiewicz Grzegorz

    Jędruch Rafał

    Jurek Daniel

    Kędra Paulina

    Konieczko Edyta

    Kudła Natalia

    Lasek Paweł

    Lorenc Joanna

    Miętus Mariusz

    Owoc Katarzyna

    Samborska Sabina

    Telesz Joanna

    Wolanin Karol

    Zubel Zuzanna

    Bartman Joanna

    Bąk Elżbieta

    Bogusz Katarzyna

    Gładysz (Bołoz) Barbara

    Bujdasz Michał

    Caban Anna

    Cyptor Grażyna

    Czerwińska Ewa

    Czuba Dominika

    Gefert Karolina

    Glazer Sylwia

    Gołda Jarosław

    Hadam Rafał

    Hawrot Magdalena

    Jagielska Natalia

    Kornafel Joanna

    Kucharska Elżbieta

    Kufel Monika

    Kulon (Pietryka) Anna

    Kuryś Małgorzata

    Łuksa Paula

    Macina Jacek

    Marczak Małgorzata

    Nogaj Ewelina

    Pietryka Krzysztof

    Piwowar Izabela

    Rachwalska Aneta

    Sobaś Monika

    Sobota Klaudia

    Sowa Barbara

    Stawarz Artur

    Stodolak Agnieszka

    Śnieżek Mariola

    Wojnarski Kamil

    Zając Arkadiusz


    II Liceum Ogólnokształcące

    3 LOa

    3 LOa

    wychowawca

    mgr Sabina Wrona

    wychowawca

    mgr Katarzyna Rychlicka

    Foto:

    Foto:

    Bieda Anna

    Bober Katarzyna

    Bocoń Aleksandra

    Gładysz Katarzyna

    Gołda Edyta

    Groszewska Kamila

    Hućko Katarzyna

    Indyk Agnieszka

    Jędrzejowska Urszula

    Jopek Lidia

    Lasek Maciej

    Łukaszewska Ewelina

    Niemiec Grzegorz

    Pecka Joanna

    Pelc Sylwia

    Pietruszczak Edyta

    Rachwał Elżbieta

    Rzepka Natalia

    Siedlecka Justyna

    Sobota Elżbieta

    Stanisławczyk Łukasz

    Ścibor Joanna

    Ślęczka Elżbieta

    Śmietana Olga

    Toczek Piotr

    Tomoń Anna

    Tympalska Patrycja

    Węgrzynek Angelika

    Wojewoda Beata

    Wojnicka Anna

    Zacharska Anna

    Zych Sylwia

    Błaż Monika

    Bober Piotr

    Bodniak Bartłomiej

    Czopor Karolina

    Florczak Mateusz

    Gosztyła Karolina

    Gurgacz Kinga

    Jastrzębska Katarzyna

    Kędra Kamil

    Kędra Kamila

    Knurek Jakub

    Krach Krzysztof

    Mazur Zuzanna

    Mikoś Anna

    Niemiec Marcin

    Ogarek Weronika

    Ogrodnik Elżbieta

    Oleniacz Robert

    Pietruszka Tomasz

    Pytlak Aleksandra

    Pytlak Mateusz

    Pilch Anna

    Słota Mateusz

    Szczepek Karol

    Szczepek Maciej

    Szczepek Marcin

    Szpiech Andżelika

    Szul Karolina

    Wolanin Edyta

    Wrona Mateusz

    Wróbel Rafał

     

      
    Rekrutacja 2019

    LOGOWANIE
    do systemu rekrutacji


  • Oferta
    II Liceum Ogólnokształcące
    Technikum Nr 1
    Technik ekonomista
    Technik rachunkowości
    Technik handlowiec
    Technik hotelarstwa
    Technik żywienia i usług gastronomicznych
  • FILM promocyjny
  • Regulamin rekrutacji
  • Terminy
  •   Plan lekcji
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    Archiwum planów
      Dziennik internetowy

    Instrukcja logowania
      
      BIBLIOTEKA
      POTĘGUJEMY KOMPETENCJE
      Linki






      Logowanie
    Nazwa Użytkownika

    Hasło



    Zapomniane hasło?
    Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
     
       Powered by v6.00.307 © 2003-2005
    Phase II by:
    3699906 Unikalnych wizyt