Styczeń 23 2019 18:30:11
  FACEBOOK


  FILMY O SZKOLE

  JUBILEUSZ

INFORMACJE

  Nawigacja
Strona Główna
Adres i telefony
Patron szkoły
Statut szkoły
Nauczyciele
Absolwenci

Jnformacje
Artykuły
Kategorie Newsów
Forum
Kontakt
Szukaj

K gości-stare wpisy
Galeria - ZSE
Archiwum - Web Albumy
Galeria - stare zdjęcia
  Egzaminy
  • Matura
  •   Dla ucznia i rodzica
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    PODRĘCZNIKI
    Dziennik internetowy
    Instrukcja logowania
    Warunki ubezpieczenia 17/18
    STATUT
    WSO
    System oceniania zachowania
    Konsultacje nauczycieli
    SKRZYNKA PYTAŃ
    I UWAG

    Napisz do dyrektora
      Strony przedmiotowe
    Biologia
    Język angielski
    Język niemiecki
    Język rosyjski
    Obsługa Konsumenta
    Organizacja pracy służby pięter

    Climate Change in Europe
    Szkoła partnerska
     absolwenci_2009
    Absolwenci

    Absolwenci

    Zespołu Szkół Ekonomicznych w Brzozowie

    ROCZNIK 2009

    Technikum Nr 1 zawód technik ekonomista

    IVa IVb IVc

    wychowawca

    mgr Elżbieta Mużydło

    wychowawca

    mgr Joanna Wojnicka

    wychowawca

    mgr Magdalena Sobaś

    Foto:  Foto:  Foto: 

    Balawajder Wojciech

    Bober Kinga

    Brożyna Diana

    Buczkowicz Tomasz

    Częczek Mateusz

    Czuba Kamil

    Ćwiąkała Elżbieta

    Dmitrzak Maria

    Domoń Wojciech

    Dymnicka Urszula

    Gazda Sylwia

    Gaździk Monika

    Gładysz Tomasz

    Głuszak Weronika

    Hołodak Monika

    Kocyłowska Ewa

    Kostka Marcin

    Łoin Sabina

    Misiura Małgorzata

    Mistecka Anna

    Piecuch Paulina

    Pisula Kamila

    Potoczna Katarzyna

    Pytlak Aneta

    Skiba Karolina

    Sobaś Gabriela

    Sobota Agnieszka

    Szmyd Paulina

    Szuba Łukasz

    Szul Marcin

    Szwerc Sylwia

    Walczak Aneta

    Węgrzyński Adrian

    Wniarski Grzegorz

    Wyżykowski Artur

    Adamczak Katarzyna

    Baran Mariusz 

    Baran Wioletta

    Bober Renata (nr 4)

    Bober Renata (nr 5)

    Czuba Michał

    Data Magdalena

    Dmitrzak Magdalena

    Fic Michał

    Florczak Artur

    Frodyma Edyta

    Grudz Patrycja

    Janas Angelika

    Janiga Piotr

    Karnas Tomasz

    Kędra Mateusz

    Kucharski Marcin

    Kurcoń Małgorzata

    Kuśnierz Monika

    Lutecka Regina

    Mikoś Marcin

    Pajęcka Paulina

    Pęcherek Iwona

    Pietryka Małgorzata

    Rogoz Anna

    Ryczaj Katarzyna

    Telega Monika

    Telesz Ewa

    Wania Kamil

    Wojtowicz Natalia

    Zubel Damian

     

    Bać Barbara

    Bogusz Agnieszka

    Bok Ilona

    Chrobak Marcin

    Cwynar Joanna

    Czuba Anna

    Dąbrowska Karolina

    Fic Iwona

    Fijałka Joanna

    Futyma Elżbieta

    Haduch Wioletta

    Herbut Iwona

    Kałamucka Katarzyna

    Kociszewski Krzysztof

    Kufel Agata

    Kuś Joanna

    Kwiatkowska Magdalena

    Kwolek Monika

    Marusia Katarzyna

    Nycz Beata

    Oleniacz Katarzyna

    Oleniacz Maria

    Pelc Ewelina

    Piotrowski Mateusz

    Skrabalak Sławomir

    Smoleń Mateusz

    Surowiak Marcin

    Szuba Justyna

    Śliwak Mirosław

    Władyka Katarzyna

    Wolwowicz Iwon

     

     

     

    Technikum Nr 1 

    zawód technik handlowiec

    Technikum Nr 1 

    zawód technik żywienia

    i gospodarstwa domowego  

     

    wychowawca

    mgr inż. Dorota Miksiewicz  

    wychowawca

    mgr Maria Gromada  

    Foto:   Foto:  

    Buczek Ewa

    Byczyńska Katarzyna

    Chorążak Monika

    Cyparska Justyna

    Cyptor Magdalena

    Dereń Marcin

    Dytko Justyna

    Gazda Paulina

    Gierula Łukasz

    Hocyk Monika

    Kocyłowska Ewa

    Krupa Katarzyna

    Kucharski Mariusz

    Kufel Artur

    Kukuliński Krzysztof

    Kusz Sabina

    Lorenc Dawid

    Masłyk Barbara

    Maślak Aleksandra

    Miklicz Katarzyna

    Milczanowski Jakub

    Moniak Daniel

    Obłój Ewelina

    Pilch Agnieszka

    Przybyła Adam

    Smoleń Paweł

    Szczepek Marcin

    Szeligowska Anna

    Telesz Anna

    Wójcik Anna

    Wroniak Sabina

    Wróbel Aleksander

    Zubel Natalia

     

    Brzuszek Krzysztof

    Chryń Anna

    Cwynar Jan

    Czyż Paweł

    Domin Ewa

    Gerlach Joanna

    Jakubowska Kamila

    Jantosz Ewelina

    Kłapkowski Krystian

    Konieczny Katarzyna

    Kostka Ewelina

    Kufel Karolina

    Lubecka Edyta

    Maciejewicz Beata

    Macios Jakub

    Mazur Karol

    Michalski Sylwester

    Owoc Bogumił

    Potocka Karolina

    Samborska Ewelina

    Sawczak Ewelina

    Sokalska Paulina

    Szuba Marta

    Śmigiel Ewelina

    Telega Konrad

    Winnicki Tomasz

    Zubel Katarzyna

     

     

    II Liceum Ogólnokształcące

    3 LOa 3 LOb

    wychowawca

    mgr Sabina Karnasiewicz

    wychowawca

    mgr Magdalena Haduch

    Foto: Foto:

    Baran Paulina

    Błaż Monika

    Błyskal Kamila

    Buczkowicz Monika

    Chęć Patrycja 

    Chryń Katarzyna

    Czech Elżbieta

    Data Karolina

    Duplaga Katarzyna

    Duplaga Paulina

    Fejdasz Marcin

    Górniak Izabela

    Jankowska Magdalena

    Kafara Edyta 

    Kaszuba Sylwia

    Kogut Natalia

    Kuśnierczyk Natalia

    Kwiatkowska Katarzyna

    Leszek Iwona

    Niestrzęba Aleksandra

    Nogaj Ewa

    Pająk Joanna

    Pająk Natalia

    Płoucha Renata

    Ruchlewicz Mirosław

    Szajnowska Krystyna

    Szczepek Ewelina

    Szteliga Justyna

    Tarnawska Katarzyna

    Wania Joanna

    Wojtowicz Anna

     

    BaranPaulina Elżbieta

    Błaż Paweł

    Brodzicki Mateusz

    Byczyńska Aneta

    Cwynar Karolina

    Czapor Małgorzata

    Długosz Artur

    Dobek Barbara

    Drąg Magdalena

    Filak Kamila

    Gratkowska Olimpia

    Gromek Przemysław

    Irzyk Michał

    Kędra Monika

    Kij Anna

    Kula Grzegorz

    Kwolek Judyta

    Lasek Katarzyna

    Majcher Daniel

    Nowak Kamila

    Orłowski Piotr

    Paszkaniak Paweł

    Siwiecka Angelika

    Skawiński Piotr

    Słoninka Damian

    Sobaś Monika

    Stępkowski Mateusz

    Śmigiel Karolina

    Wolanin Sylwia

    Woźniak Dawid

    Zańko Agnieszka

    Żaczek Anna

     

      O SZKOLE
    II Liceum Ogólnokształcące

    Technikum Nr 1
    Technik ekonomista
    Technik handlowiec
    Technik hotelarstwa
    Technik żywienia i usług gastronomicznych
      Plan lekcji
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    Archiwum planów
      Dziennik internetowy

    Instrukcja logowania
      
      BIBLIOTEKA
      POTĘGUJEMY KOMPETENCJE
      Linki






      Logowanie
    Nazwa Użytkownika

    Hasło



    Zapomniane hasło?
    Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
     
       Powered by v6.00.307 © 2003-2005
    Phase II by:
    3443036 Unikalnych wizyt