Marzec 24 2019 01:32:29
  FACEBOOK


  FILMY O SZKOLE

  JUBILEUSZ

INFORMACJE

  Nawigacja
Strona Główna
Adres i telefony
Patron szkoły
Statut szkoły
Nauczyciele
Absolwenci

Jnformacje
Artykuły
Kategorie Newsów
Forum
Kontakt
Szukaj

K gości-stare wpisy
Galeria - ZSE
Archiwum - Web Albumy
Galeria - stare zdjęcia
  Egzaminy
  • Matura
  •   Dla ucznia i rodzica
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    PODRĘCZNIKI
    Dziennik internetowy
    Instrukcja logowania
    Warunki ubezpieczenia 17/18
    STATUT
    WSO
    System oceniania zachowania
    Konsultacje nauczycieli
    SKRZYNKA PYTAŃ
    I UWAG

    Napisz do dyrektora
      Strony przedmiotowe
    Biologia
    Język angielski
    Język niemiecki
    Język rosyjski
    Obsługa Konsumenta
    Organizacja pracy służby pięter

    Climate Change in Europe
    Szkoła partnerska
     absolwenci_2011
    Absolwenci

    Absolwenci

    Zespołu Szkół Ekonomicznych w Brzozowie

    ROCZNIK 2011

    Technikum Nr 1 zawód technik ekonomista

    IVa IVb

    wychowawca

    mgr Barbara Dacko

    wychowawca

    mgr Jakub Penar

    Foto:  Foto: 
    Barć Wojciech
    Biedka Sabina
    Brodzicki Damian
    Buczek Marcin
    Chęć Małgorzata
    Chyłek Urszula
    Cichoń Monika
    Dobosz Przemysław
    Duplaga Angelika
    Gołąb Edyta
    Graboń Piotr
    Jajko Bartłomiej
    Jarosz Paulina
    Kaliniecka Monika
    Krupa Marcn
    Leń Katarzyna
    Miazga Krzysztof
    Miksiewicz Kamil
    Oleniacz Marcin
    Paraniak Jolanta
    Proć Joanna
    Ruchlewicz Anna
    Sieńczak Paula
    Skrabalak  Bożena 
    Słomiany Damian
    Sokalski Dawid
    Sokołowski Dawid
    Stankiewicz Andrzej
    Szmyd Sabina
    Wacek Paulina
    Adamska Ewa
    Czerwińska Agata
    Czopor Aneta
    Czubska Aleksandra
    Czubska Justyna
    Dereń Izabela
    Domaradzki Paweł
    Dudek Ewa
    Dydek Anna
    Florczak Justyna
    Gazda Mariusz
    Gołąb Joanna
    Gołda Arleta
    Jajko Katarzyna
    Janus Maciej
    Kosztyła Wioleta
    Kwolek Paweł
    Łoin Dominika
    Miśkowiec Joanna
    Pelc Dominik
    Rogoz Katarzyna
    Szewczuk Mateusz
    Szmyd Artur
    Ścibor Paweł
    Śnieżek Paulina
    Trzciański Jacek
    Wnęk Natalia
    Zając Anna

    Technikum Nr 1 

    zawód technik handlowiec

    Technikum Nr 1 

    zawód technik żywienia

    i gospodarstwa domowego  

     

    wychowawca

    mgr Magdalena Lutecka  

    wychowawca

    mgr Justyna Majerska-Szałajko  

    Foto:   Foto:  
    Bałuszyńska Izabela
    Bania Joanna
    Buczek Konrad
    Cipora Anna
    Florczak Monika
    Jankowski Ireneusz
    Kraczkowski Hubert
    Łach Małgorzata
    Milczanowski Mariusz
    Ryń Sylwia
    Szewczyk Emilia
    Szyndlar Monika
    Cwynar Katarzyna
    Bania Monika
    Koszela Michał
    Miętus Ewelina
    Pietryka Joanna
    Rajchel Magdalena
    Szajna Magdalena
    Szeligowska Iwona
    Tymowicz Magdalena
    Wałęcka Jolanta
    Wojtowicz Mateusz
    Wrona Barbara
    Bober Beata
    Boczar Anna
    Bogusz Marzena
    Dziuban Magdalena
    Florek Sylwia
    Gęza Edyta
    Glazer Anna
    Herbut Sylwia
    Jarosz Monika
    Koczarga Liliana
    Kondracka Daria
    Kondrat Adam
    Kucharska Joanna
    Myćka Monika
    Nastał Piotr
    Nieznańska Barbara
    Pytlak Paulina
    Raszewski Damian
    Sikora Milena
    Siwak Magdalena
    Smotrycka Justyna
    Sobaś Magdalena
    Sokołowska Justyna
    Surowiec Renata
    Śmigiel Aldona
    Trybalski Karol
    Wojewoda Natalia
    Wojnar Justyna
    Zubel Kamil

    II Liceum Ogólnokształcące

    3 LOa 3 LOb

    wychowawca

    mgr Małgorzata Włodek

    wychowawca

    mgr Monika Szczepek

    Foto: Foto:
    Adamska Justyna
    Baran Jolanta
    Chyłek Aldona
    Czuba Natalia
    Czyż Aneta
    Dydek Agnieszka
    Dytko Renata
    Filip Maria
    Florczak Katarzyna
    Iwan Emilia
    Karnas Iwona
    Kielar Katarzyna
    Kopczyk Justyna
    Kruczek Dominika
    Kułak Dominika
    Kwolek Aneta
    Niemiec Oliwia
    Ostrowska Anna
    Owsiana Paulina
    Pietranowicz Justyna
    Płoucha Agata
    Pytlak Gabriela
    Rachwał Patrycja
    Rzepka Karolina
    Szuba Natalia
    Tućka Iwona
    Wacek Katarzyna
    Warchoł Nina
    Wolanin Marta
    Zawidlak Justyna
    Zgłobicka Ilona
    Zgłobicka Joanna
    Bok Dominika
    Burnat Anna
    Cecuła Michał
    Dydek Paulina
    Fejdasz Aleksandra
    Fiedeń Hubert
    Florek Mateusz
    Gosztyła Marcin
    Indyk Edyta
    Kielar Michał
    Kopczyk Kamila
    Kostka Aleksandra
    Niedziński Paweł
    Nogaj Bartłomiej
    Pietryka Agata
    Pocałuń Jakub
    Sawicki Tomasz
    Szarek Klaudia
    Śnieżek Katarzyna
    Świnicka Lidia
    Tarnawska Joanna
    Toczek Radosław
    Trzeciak Alan
    Władyka Jarosław
    Wolanin Iwona
    Woźniak Sławomir
    Zajączkowska Marta
      O SZKOLE
    II Liceum Ogólnokształcące

    Technikum Nr 1
    Technik ekonomista
    Technik handlowiec
    Technik hotelarstwa
    Technik żywienia i usług gastronomicznych
      Plan lekcji
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    Archiwum planów
      Dziennik internetowy

    Instrukcja logowania
      
      BIBLIOTEKA
      POTĘGUJEMY KOMPETENCJE
      Linki






      Logowanie
    Nazwa Użytkownika

    Hasło



    Zapomniane hasło?
    Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
     
       Powered by v6.00.307 © 2003-2005
    Phase II by:
    3524738 Unikalnych wizyt