Grudzień 13 2019 14:23:56
  FACEBOOK


  FILMY O SZKOLE

  JUBILEUSZ

INFORMACJE

  Nawigacja
Strona Główna
Adres i telefony
Patron szkoły
Statut szkoły
Nauczyciele

Jnformacje
Artykuły
Kategorie Newsów
Forum
Kontakt
Szukaj

K gości-stare wpisy
Galeria - ZSE
Archiwum - Web Albumy
Galeria - stare zdjęcia
  Egzaminy
 • Matura
 •   Dla ucznia i rodzica
  Plan lekcji
  Zastępstwa
  PODRĘCZNIKI
  Dziennik internetowy
  Instrukcja logowania
  STATUT
  SKRZYNKA PYTAŃ
  I UWAG

  Napisz do dyrektora
    Strony przedmiotowe
  Biologia
  Język angielski
  Język niemiecki
  Język rosyjski
  Obsługa Konsumenta
  Organizacja pracy służby pięter

  Climate Change in Europe
  Szkoła partnerska
   JUBILEUSZ - odezwa


  Szanowni Profesorowie - byli i obecni Nauczyciele Liceum Ekonomicznego i Zespołu Szkół Ekonomicznych w Brzozowie, drodzy Absolwenci i Uczniowie!  W dniach 1 i 2 października 2011 roku Zespół Szkół Ekonomicznych w Brzozowie będzie obchodzić pięćdziesięciolecie swego istnienia.

  Pięćdziesiąt lat to w perspektywie pojedynczego człowieka jedno życie, w dziejach szkoły – kilkadziesiąt roczników absolwentów, z których każdy tworzy swój indywidualny los, powiązany z innymi przez krótki okres nauki szkolnej. Warto wrócić do tych chwil, które są zarówno wspomnieniem postaci Nauczyciela, Koleżanek i Kolegów, jak też wspomnieniem beztroskiej młodości, ważnych przyjaźni i pierwszych miłości. Chcielibyśmy je utrwalić w „Księdze Pamiątkowej” ukazującej dzieje szkoły pisane wspomnieniami poszczególnych pokoleń absolwentów oraz pedagogów i pracowników.

  Szanowni Nauczyciele! Wielu z Was poświęciło tej szkole całe swoje zawodowe życie, inni byli tu tylko przez krótki okres. Niech nawet te chwile nie pozostaną zapomniane! Zwracamy się do Was – byłych i obecnych Nauczycieli Technikum Ekonomicznego, Liceum Ekonomicznego, późniejszego Zespołu Szkół Ekonomicznych! Dorzućcie parę słów do naszej wspólnej „Księgi Pamiątkowej”! Poświęćcie chwilę czasu na udzielenie wywiadu uczniom, którzy was o to poproszą, a jeżeli nikt do was nie dotrze, podzielcie się wspomnieniami drogą korespondencyjną lub za pomocą strony internetowej.

  Szanowni Nauczyciele! Wy trwacie w pamięci uczniów, powiedzcie więc, że też o nich pamiętacie, że wspominacie ich sukcesy i porażki, że cieszycie się z dobrych losów lub martwicie z powodu zaprzepaszczonych szans.

  Drodzy Absolwenci! Nasi obecni uczniowie realizują projekt edukacyjny „Sztafeta pokoleń – historia szkoły wspomnieniami pisana”, szukając informacji w swoim najbliższym otoczeniu, pośród rodziny i znajomych, absolwentów i pracowników szkoły. Oczywiste jest, że nie dotrą do wszystkich. Jeśli więc chcielibyście Drodzy Absolwenci wspomnieć okres swojej nauki w Liceum Ekonomicznym, lub w którejś ze szkół tworzących późniejszy Zespół Szkół Ekonomicznych w Brzozowie poświęćcie, prosimy, chwilę czasu, spiszcie to, co jest dla Was ważne, godne zachowania i przekazania. Nie pozwólcie, aby te wspomnienia odeszły ze szkoły wraz z Waszym świadectwem dojrzałości. Utrwalcie je na piśmie, wyszukajcie stare fotografie, zapomniane zeszyty i dzienniczki. Czekamy na listy, na ilustrowane wpisy na stronie internetowej.

  Drodzy Absolwenci! Wróćmy na chwilę do naszych korzeni – do Brzozowa, małego miasta w województwie podkarpackim, które kiedyś było Całym Naszym Światem i do Szkoły, która nam do tego świata dała klucz!

  Drodzy Nauczyciele i Absolwenci! Zaczynamy od przygotowania i wydania „Księgi Pamiątkowej”, szczegóły okolicznościowego zjazdu będą podane w terminie późniejszym. Zapraszamy do współpracy!


  Komitet Organizacyjny
  Obchodów 50-lecia ZSE w Brzozowie
    O SZKOLE
  II Liceum Ogólnokształcące

  Technikum Nr 1
  Technik ekonomista
  Technik rachunkowości
  Technik handlowiec
  Technik hotelarstwa
  Technik żywienia i usług gastronomicznych
    Plan lekcji
  Plan lekcji
  Zastępstwa
    Dziennik internetowy

  Instrukcja logowania
    
    BIBLIOTEKA
    POTĘGUJEMY KOMPETENCJE
    Linki


    Logowanie
  Nazwa Użytkownika

  Hasło  Zapomniane hasło?
  Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
   
     Powered by v6.00.307 © 2003-2005
  Phase II by:
  3936616 Unikalnych wizyt