Maj 19 2019 20:58:38
  FACEBOOK


  FILMY O SZKOLE

  JUBILEUSZ

INFORMACJE

  Nawigacja
Strona Główna
Adres i telefony
Patron szkoły
Statut szkoły
Nauczyciele
Absolwenci

Jnformacje
Artykuły
Kategorie Newsów
Forum
Kontakt
Szukaj

K go¶ci-stare wpisy
Galeria - ZSE
Archiwum - Web Albumy
Galeria - stare zdjęcia
  Egzaminy
  • Matura
  •   Dla ucznia i rodzica
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    PODRĘCZNIKI
    Dziennik internetowy
    Instrukcja logowania
    STATUT
    WSO
    System oceniania zachowania
    SKRZYNKA PYTAŃ
    I UWAG

    Napisz do dyrektora
      Strony przedmiotowe
    Biologia
    Język angielski
    Język niemiecki
    Język rosyjski
    Obsługa Konsumenta
    Organizacja pracy służby pięter

    Climate Change in Europe
    Szkoła partnerska
     absolwenci_2012
    Absolwenci

    Absolwenci

    Zespołu Szkół Ekonomicznych w Brzozowie

    ROCZNIK 2012

    Technikum Nr 1 zawód technik ekonomista

    IVa IVb

    wychowawca

    mgr Elżbieta Olearczyk

    wychowawca

    mgr Anna Dydek

    Foto:  Foto: 
    Adamiak Anna
    Czebieniak Elżbieta
    Domaradzki Paweł
    Dużyk Arkadiusz
    Fiejdasz Izabela
    Gmitrzyk Agata
    Hałasik Aneta
    Helon Aneta
    Korfanty Karol
    Kozubek Ewelina
    Krupa Maria
    Krupska Magdalena
    Krzysik Joanna
    Kudła Kamil
    Łobaza Elżbieta
    Mazur Angelika
    Mazur Mirosław
    Milczanowska Marzena
    Nieznańska Aneta
    Nogaj Edyta
    Pilch Małgorzata
    Sowa Beata
    Sowa Magdalena
    Stru¶ś Justyna
    Warchałowski Jakub
    Wójcik Karolina
    Żak-Radwańska Klaudia
    Adam Aneta
    Barańska Justyna
    Bober Marzena
    Buczek Dariusz
    Czenczek Sylwia
    Dereń Roman
    Dżoń Patrycja
    Fic Edyta
    Froń Kamil
    Jarosz Beata
    Jarosz Natalia
    Kufel Łukasz
    Kurzydło Aneta
    Macios Karolina
    Pitera Adam
    Rachwał Paweł
    Rachwał Sebastian
    Rybczak Ewelina
    Rymarz Sylwia
    Wnęk Anna
    Wójcik Anna
    Zabawska Ewelina
    Zarych Monika
    Zawidlak Grzegorz
    Zubka Monika

     

    Technikum Nr 1 

    zawód technik handlowiec

    Technikum Nr 1 

    zawód technik żywienia i gospodarstwa domowego  

    Technikum Nr 1 

    zawód technik żywienia i gospodarstwa domowego  

    wychowawca

    mgr Monika Ogarek

    wychowawca

    mgr inż. Marek Kufel  

    wychowawca

    mgr Ewelina Data

    Foto:   Foto:   Foto:  
    B±k Mariola
    Bieńczak Aleksandra
    Bober Ewelina
    Cypcarz Kamila
    Dereń Marcin
    Dobrowolski Karol
    Drożdżal Natalia
    Kociszewska Anna
    Krzysik Karolina
    Lenart Tomasz
    Obłój Greta
    Olejarska Monika
    Penar Robert
    Piecuch Karol
    Pilch Mateusz
    Skiba Wiktor
    Skrabalak Justyna
    ¦Śl±czka Izabela
    ¦Śnieżek Mariola
    Tarański Dawid
    Wojtoń Klaudia
    Wójcik Marcin
    B±k Jadwiga
    Buczek Magdalena
    Bury Mateusz
    Ćwi±kała Małgorzata
    Folcik Karolina
    Gierlach Katarzyna
    Ku¶ś Karol
    Milczanowska Natalia
    Olejko Joanna
    Rogula Jowita
    Skrabala Agata
    Skrabalak Paulina
    Sławęcki Mateusz
    Sokołowska Magdalena
    ¦Śmigiel Justyna
    Wasilewska Dominika
    Wolanin Barbara
    Ziembicka Magdalena
    Żyłka Bogusław
    Bober Justyna
    Brodacka Monika
    Buczkowicz Justyna
    Cwynar Gracjana
    Dmitrzak Anna
    Farbaniec Agnieszka
    Fic Rozalia
    Filak Paulina
    Florek Justyna
    Gaworecka Natalia
    Gosztyła Sylwia
    Górecki Marek
    Kiełbasa Magdalena
    Koczarga Katarzyna
    Kopczyk Sebastian
    Kuczma Dorota
    Lubas Justyna
    Rychlicka Gabriela
    Rymarz Michał
    Sabik Aneta
    Sieńczak Alicja
    Siwak Marta
    Sowa Aneta
    Suwała Bożena
    Wójcik Gabriela

     

    II Liceum Ogólnokształc±ce

    3 E 3 F

    wychowawca

    mgr Agnieszka Cyganik

    wychowawca

    mgr Danuta Słaba

    Foto: Foto:
    B±k Maciej
    Bry¶ś Mateusz
    Buczkowicz Beata
    Domaradzki Karol
    Gargasz Marlena
    Gładysz Joanna
    Jagieła Marta
    Kędra Patrycja
    Kiełbasa Artur
    Kucharska Anna
    Milczanowski Rafał
    Morajko Joanna
    Myćka Anna
    Najda Damian
    Obłój Małgorzata
    Opalińska Monika
    Pietrasz Klaudia
    Preisner Magdalena
    Skrabala Renata
    Sowa Łukasz
    Sowa Łukasz
    Susło Dominika
    Szmyd Dawid
    Szuba Angelika
    Ś¦l±czka Monika
    ¦Śmigiel Magdalena
    Tercha Kamil
    Wacek Joanna
    Bober Magdalena
    Bober Paula
    Buczkowska Karolina
    Chęć Karolina
    Chrobak Oktawia
    Ćwi±kała Patrycja
    Dudek Karolina
    Fal Sylwia
    Florczak Iwona
    Gumienna Ewelina
    Indyk Agnieszka
    Irzyk Sabina
    Korab Sylwia
    Lasek Anna
    Motyka Magdalena
    Mrugała Agnieszka
    Owoc Mariola
    Pietrasz Anna
    Pietruszka Monika
    Radoń Edyta
    Rymarz Aleksandra
    Sawicka Justyna
    Sobota Zuzanna
    Szałajko Kamila
    Szuba Aneta
    ¦Śnieżek Izabela
      
    Rekrutacja 2019

    LOGOWANIE
    do systemu rekrutacji


  • Oferta
    II Liceum Ogólnokształc±ce
    Technikum Nr 1
    Technik ekonomista
    Technik rachunkowo¶ci
    Technik handlowiec
    Technik hotelarstwa
    Technik żywienia i usług gastronomicznych
  • FILM promocyjny
  • Regulamin rekrutacji
  • Terminy
  •   Plan lekcji
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    Archiwum planów
      Dziennik internetowy

    Instrukcja logowania
      
      BIBLIOTEKA
      POTĘGUJEMY KOMPETENCJE
      Linki






      Logowanie
    Nazwa Użytkownika

    Hasło



    Zapomniane hasło?
    Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
     
       Powered by v6.00.307 © 2003-2005
    Phase II by:
    3618261 Unikalnych wizyt