Lipiec 18 2019 04:23:58
  FACEBOOK


  FILMY O SZKOLE

  JUBILEUSZ

INFORMACJE

  Nawigacja
Strona Główna
Adres i telefony
Patron szkoły
Statut szkoły
Nauczyciele
Absolwenci

Jnformacje
Artykuły
Kategorie Newsów
Forum
Kontakt
Szukaj

K gości-stare wpisy
Galeria - ZSE
Archiwum - Web Albumy
Galeria - stare zdjęcia
  Egzaminy
  • Matura
  •   Dla ucznia i rodzica
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    PODRĘCZNIKI
    Dziennik internetowy
    Instrukcja logowania
    STATUT
    WSO
    System oceniania zachowania
    SKRZYNKA PYTAŃ
    I UWAG

    Napisz do dyrektora
      Strony przedmiotowe
    Biologia
    Język angielski
    Język niemiecki
    Język rosyjski
    Obsługa Konsumenta
    Organizacja pracy służby pięter

    Climate Change in Europe
    Szkoła partnerska
     absolwenci_2013
    Absolwenci 2013

    Absolwenci

    Zespołu Szkół Ekonomicznych w Brzozowie

    ROCZNIK 2013

    Technikum Nr 1 zawód technik ekonomista

    IVa IVb

    wychowawca

    mgr Elżbieta Leń

    wychowawca

    mgr Monika Galej -Rodzinka

    Foto:  Foto: 
    Cwynar Jolanta
    Czopor Ilona
    Dmitrzak Paulina
    Dudek Kamila
    Dydek Karolina
    Fiedeń Małgorzata
    Gaworecka Ewa
    Gurgacz Monika
    Konieczko Kamil
    Konopka Magdalena
    Korab Karolina
    Kurzydło Michał
    Kuźnar Joanna
    Łuc Karolina
    Milczanowska Regina
    Nieznańska Monika
    Oleniacz Damian
    Pałys Sabina
    Pelc Anna
    Rozputyńska Patrycja
    Smoleń Katarzyna
    Sokołowska Anna
    Stadnik Regina
    Surowiecœ Daniel
    Telesz Damian
    Wiśniewska Edyta
    Adam Tomasz
    Bogacka Adrianna
    Cipora Aneta
    Czuba Sławomir
    Czuba Agnieszka
    Data Katarzyna
    Dobosz Dominika
    Gerlach Joanna
    Jędruch Karolina
    Kędra Agnieszka
    Kwolek Andrzej
    Leń Kamila
    Leń Monika
    Sawa Paulina
    Stabryła Kamila
    Zawidlak Mateusz

     

    Technikum Nr 1 

    zawód technik handlowiec

    Technikum Nr 1 

    zawód technik żywienia i gospodarstwa domowego  

    Technikum Nr 1 

    zawód technik żywienia i gospodarstwa domowego  

    wychowawca

    mgr Magdalena Sobaś

    wychowawca

    mgr Tomasz Skubisz  

    wychowawca

    mgr Marek Data

    Foto:   Foto:   Foto:  
    Czernich Katarzyna
    Data Kamil
    Dziuban Ewa
    Dżoń Karolina
    Gawron Kamil
    Krzysik Anna
    Kudła Justyna
    Pietrasz Zuzanna
    Podulka Magdalena
    Rachwał Małgorzata
    Rachwał Maria
    Rajchel Sylwia
    Samborska Alicja
    Skarbek Małgorzata
    Szmyd Piotr
    Wójcik Mariola
    Baran Gabriela
    Chynał Beata
    Czech Natalia
    Fil Sylwia
    Florczak Dorota
    Glazer Monika
    Jaroszœ Paulina
    Krzysztyńska Anna
    Łach Monika
    Majda Beata
    Skrabalak Natalia
    Stanisławczyk Sylwia
    Szpiech Sabina
    Śmigiel Małgorzata
    ŚŒmigiel Zuzanna
    Wolanin Mariola
    Biskup Kamila
    Dereń Agata
    Fejdasz Agnieszka
    Gazda Ewelina
    Gazdowicz Jan
    Kolin Angelina
    Kurcoń Sylwia
    Kuś Dominik
    Kuśnierczyk Magdalena
    Pająk Aleksandra
    Pytlowana Natalia
    Ryba Kornelia
    Sierotnik Zuzanna
    Szafran Monika
    Żak Paweł

     

    II Liceum Ogólnokształcące

    3 E 3 F

    wychowawca

    mgr Magdalena Haduch

    wychowawca

    mgr Katarzyna Rychlicka

    Foto: Foto:
    Bieńczak Damian
    Biesiadaœ Mateusz
    Brajewska Anna
    Czopor Aleksandra
    Droździak Katarzyna
    Fiołek Iwona
    Futyma Artur
    Hawrylak Beata
    Hus Mariola
    Jajko Emilia
    Klamut Urszula
    Knurek Jarosław
    Kowalczyk Karolina
    Kuś Artur
    Pietryka Zuzanna
    Starzyk Agnieszka
    Szklarz Dawid
    Szuba Szymon
    Śnieżek Patryk
    Tomoń Sylwia
    Wilusz Przemysław
    Winczowska Weronika
    Władyka Bartosz
    Wolanin Sebastian
    Zarzycki Przemysław
    Żyłka Paulina
    Barańska Natalia
    Beniak Katarzyna
    Dereń Klaudia
    Dytko Dominika
    Dytko Magdalena
    Dziedzic Sylwia
    Glazer Anna
    Kędzior Justyna
    Kobiałka Katarzyna
    Konieczko Paulina
    Konopka Paulina
    Kuś Wioleta
    Leśniak Natalia
    Lorenc Patrycja
    Łątka Iwona
    Staruchowicz Sabina
    Szałajko Justyna
    Szczepek Edyta
    Szczepek Iwona
    Szpiech Anna
    Targowska Diana
    Tomaszek Sabina
    Wojnar Ewelina
      
    Rekrutacja 2019

    LOGOWANIE
    do systemu rekrutacji


  • Oferta
    II Liceum Ogólnokształcące
    Technikum Nr 1
    Technik ekonomista
    Technik rachunkowości
    Technik handlowiec
    Technik hotelarstwa
    Technik żywienia i usług gastronomicznych
  • FILM promocyjny
  • Regulamin rekrutacji
  • Terminy
  •   Plan lekcji
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    Archiwum planów
      Dziennik internetowy

    Instrukcja logowania
      
      BIBLIOTEKA
      POTĘGUJEMY KOMPETENCJE
      Linki






      Logowanie
    Nazwa Użytkownika

    Hasło



    Zapomniane hasło?
    Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
     
       Powered by v6.00.307 © 2003-2005
    Phase II by:
    3699892 Unikalnych wizyt