Marzec 24 2019 01:25:52
  FACEBOOK


  FILMY O SZKOLE

  JUBILEUSZ

INFORMACJE

  Nawigacja
Strona Główna
Adres i telefony
Patron szkoły
Statut szkoły
Nauczyciele
Absolwenci

Jnformacje
Artykuły
Kategorie Newsów
Forum
Kontakt
Szukaj

K gości-stare wpisy
Galeria - ZSE
Archiwum - Web Albumy
Galeria - stare zdjęcia
  Egzaminy
  • Matura
  •   Dla ucznia i rodzica
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    PODRĘCZNIKI
    Dziennik internetowy
    Instrukcja logowania
    Warunki ubezpieczenia 17/18
    STATUT
    WSO
    System oceniania zachowania
    Konsultacje nauczycieli
    SKRZYNKA PYTAŃ
    I UWAG

    Napisz do dyrektora
      Strony przedmiotowe
    Biologia
    Język angielski
    Język niemiecki
    Język rosyjski
    Obsługa Konsumenta
    Organizacja pracy służby pięter

    Climate Change in Europe
    Szkoła partnerska
     absolwenci_2014

    Absolwenci

    Zespołu Szkół Ekonomicznych w Brzozowie

    ROCZNIK 2014

    Technikum Nr 1 zawód technik ekonomista

    IVa IVb

    wychowawca

    mgr Jolanta Drożdżal

    wychowawca

    mgr Krystyna Kuczma

    Foto:  Foto: 
    Czuba Dariusz
    Dracz Piotr
    Gładysz Wioletta
    Gołda Amanda
    Graboń Emilia
    Kędra Piotr
    Kozubek Anna
    Kucharska Justyna
    Kufel Alicja
    Łobodziński Michał
    Penar Marek
    Pietrasz Edyta
    Pietryka Joanna
    Piwowar Beata
    Podulka Ewelina
    Prugar Jakub
    Śmiałowska Paulina
    Wójcik Dorota
    Ząbek Kamil
    Zegar Marek
    Brodzicka Natalia
    Buczek Gabriela
    Czuba Gabriela
    Dobosz Diana
    Dudek Halina
    Farbaniec Anna
    Fic Beata
    Jantosz Katarzyna
    Jantosz Monika
    Kłodowska Anna
    Kudła Klementyna
    Kwolek Katarzyna
    Łobodzińska Monika
    Półchłopek Małgorzata
    Rachwał Aleksandra
    Skiba Gabriela
    Skiba Olga
    Sobota Paulina
    Stabryła Katarzyna
    Śnieżek Oliwia
    Winiarska Paulina
    Wójcik Katarzyna
    Wronowska Sylwia

     

    Technikum Nr 1 

    zawód technik handlowiec

    Technikum Nr 1 

    zawód technik żywienia i gospodarstwa domowego  

    Technikum Nr 1 

    zawód technik żywienia i gospodarstwa domowego  

    wychowawca

    mgr Maria Gromada

    wychowawca

    mgr Agnieszka Grzybek  

    wychowawca

    mgr Elżbieta Mużydło

    Foto:   Foto:   Foto:  
    Florek Dominika
    Frodyma Stanisław
    Gęza Julita
    Górniak Mateusz
    Jajko Karol
    Jędruch Justyna
    Kędra Magdalena
    Łukaszyk Krystian
    Ekiert Paulina
    Rachwał Kamil
    Smoleń Piotr
    Stodolak Wioleta
    Walczak Monika
    Buczek Mirosław
    Buczkowicz Artur
    Czuba Jolanta
    Demski Karol
    Koszela Karolina
    Kurzydło Aleksander
    Kusnierczyk Marcin
    Libowicz Wojciech
    Pietryka Urszula
    Ryń Hubert
    Rzepka Katarzyna
    Rzepka Natalia
    Sobota Monika
    Szarek Damian
    Ścibor Agnieszka
    Wacek Anna
    Wojtowicz Gabriela
    Żyłka Jakub
    Bazalińska Anna
    Duplaga Renata
    Florek Katarzyna
    Grzesiewicz Joanna
    Kaczkowska Natalia
    Kędra Monika
    Kędra Weronika
    Kij Małgorzata
    Kikta Gabriela
    Kudła Aleksandra
    Niemiec Emilia
    Nogaj Gabriela
    Puszkar Magdalena
    Rogula Monika
    Różańska Monika
    Sąsiadek Marta
    Sobota Katarzyna
    Stanek Natalia
    Stańko Agnieszka
    Ślączka Justyna
    Wojtuń Ilona

     

    II Liceum Ogólnokształcące

    3 E 3 F

    wychowawca

    mgr Rafał Adamowski

    wychowawca

    mgr Bogusław Lidwin

    Foto: Foto:
    Baran Aleksandra
    Bieda Barbara
    Bober Kinga
    Częczek Patrycja
    Częczek Piotr
    Dąbrowska Karolina
    Florek Mateusz
    Gazda Ilona
    Hędrzak Kinga
    Jarosz Magdalena
    Jurcaba Małgorzata
    Kędra Ewa
    Koszela Madgalena
    Motyka Monika
    Pietryka Rafał
    Pytlak Joanna
    Rachwał Sebastian
    Rychlicka Kamila
    Sławęcka Justyna
    Sobaś Michał
    Śnieżek Piotr
    Tarkowska Sylwia
    Wolanin Anna
    Woźniak Dominika
    Zdziarska Karolina
    Ziembicka Alicja
    Bąk Paulina
    Bodniak Adrianna
    Cwynar Michał
    Czuba Angelika
    Dydek Sebastian
    Fiejdasz Dawid
    Florek Bartłomiej
    Herbut Adrianna
    Kikta Anna
    Kraczkowska Anna
    Kwartnik Justyna
    Kwiatkowska Sabina
    Lisowska Paulina
    Łobaza Piotr
    Nastał Katarzyna
    Noster Izabela
    Olejarska Daria
    Sowińska Laura
    Szajnowska Aleksandra
    Szelast Alicja
    Szopa Małgorzata
    Tympalska Weronika
    Woś Iwona
    Zubel Paulina
      O SZKOLE
    II Liceum Ogólnokształcące

    Technikum Nr 1
    Technik ekonomista
    Technik handlowiec
    Technik hotelarstwa
    Technik żywienia i usług gastronomicznych
      Plan lekcji
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    Archiwum planów
      Dziennik internetowy

    Instrukcja logowania
      
      BIBLIOTEKA
      POTĘGUJEMY KOMPETENCJE
      Linki






      Logowanie
    Nazwa Użytkownika

    Hasło



    Zapomniane hasło?
    Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
     
       Powered by v6.00.307 © 2003-2005
    Phase II by:
    3524704 Unikalnych wizyt