Marzec 24 2019 01:36:39
  FACEBOOK


  FILMY O SZKOLE

  JUBILEUSZ

INFORMACJE

  Nawigacja
Strona Główna
Adres i telefony
Patron szkoły
Statut szkoły
Nauczyciele
Absolwenci

Jnformacje
Artykuły
Kategorie Newsów
Forum
Kontakt
Szukaj

K gości-stare wpisy
Galeria - ZSE
Archiwum - Web Albumy
Galeria - stare zdjęcia
  Egzaminy
  • Matura
  •   Dla ucznia i rodzica
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    PODRĘCZNIKI
    Dziennik internetowy
    Instrukcja logowania
    Warunki ubezpieczenia 17/18
    STATUT
    WSO
    System oceniania zachowania
    Konsultacje nauczycieli
    SKRZYNKA PYTAŃ
    I UWAG

    Napisz do dyrektora
      Strony przedmiotowe
    Biologia
    Język angielski
    Język niemiecki
    Język rosyjski
    Obsługa Konsumenta
    Organizacja pracy służby pięter

    Climate Change in Europe
    Szkoła partnerska
     absolwenci_1966
    absolwenci 1966

    Absolwenci Zespołu Szkół Ekonomicznych w Brzozowie

    ROCZNIK 1966

    Powrót do spisu roczników

    Technikum Ekonomiczne

    wychowawca - mgr XXXXXX

    1. Bobola Maria
    2. Dydek Anna
    3. Fil Maria
    4. Florek Danuta
    5. Gazda Zofia
    6. Gazdowicz Ludwika
    7. Gerula Anna
    8. Guz Aleksandra
    9. Hliwa Teresa
    10. Krężałek Maria
    11. Krowiak Zofia
    12. Kucharska Anna
    13. Kułak Zofia
    14. Lisowska Zofia
    15. Makoś Zofia
    16. Malik Mieczysława
    17. Matwijczyk Zdzisława
    18. Mrozek Czesław
    19. Orłowska Zofia
    20. Orłowski Andrzej
    21. Prugar Urszula
    22. Skwarcan Halina
    23. Sokołowska Helena
    24. Stapińska Danuta
    25. Śliwiak Dorota
    26. Tabisz Janina
    27. Urbaniak Krystyna
    28. Wiszyńska Wiesława
    29. Wojtowicz Krystyna

    Początek strony

    Zasadnicza Szkoła Handlowa - sprzedawca

    wychowawca - mgr Helena Owsiana

    1. Antoń Ewa
    2. Barbara Halina
    3. Bodnar Maria
    4. Błachut Alfreda
    5. Bułdak Adela
    6. Chęć Krystyna
    7. Czuchra Kazimiera
    8. Domka Barbara
    9. Duplaga Wanda
    10. Duplaga Zofia
    11. Duplaga Maria
    12. Dobrowolska Stanisława
    13. Domaradzka Irena
    14. Dżumska Stefania
    15. Dydek Urszula
    16. Gawrońska Helena
    17. Haduch Bronisława
    18. Jantosz Halina
    19. Kłeczek Ewa
    20. Kwolek Wanda
    21. Kędra Ewa
    22. Kwartuik Helena
    23. Klimek Janina
    24. Kiełbasa Helena
    25. Kotylakiewicz Maria
    26. Łesyk Janina
    27. Mazur Janina
    28. Mazur Kazimiera
    29. Mazur Henryka
    30. Nogaj Ewa
    31. Obłój Wanda
    32. Siwak Cecylia
    33. Sławecka Janina
    34. Szałajko Zofia
    35. Szałajko Halina
    36. Szopa Janina
    37. Szuba Janina
    38. Szuma Helena
    39. Stec Bernadeta
    40. Potoczna Helena
    41. Stańko Maria
    42. Platrowska Stanisława
    43. Pietryka Zofia
    44. Rajchel Krystyna
    45. Tabisz Zofia
    46. Wojtowicz Maria
    47. Wojtoń Helena
    48. Dudek Maria

    Początek strony

      O SZKOLE
    II Liceum Ogólnokształcące

    Technikum Nr 1
    Technik ekonomista
    Technik handlowiec
    Technik hotelarstwa
    Technik żywienia i usług gastronomicznych
      Plan lekcji
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    Archiwum planów
      Dziennik internetowy

    Instrukcja logowania
      
      BIBLIOTEKA
      POTĘGUJEMY KOMPETENCJE
      Linki






      Logowanie
    Nazwa Użytkownika

    Hasło



    Zapomniane hasło?
    Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
     
       Powered by v6.00.307 © 2003-2005
    Phase II by:
    3524742 Unikalnych wizyt