Styczeń 23 2019 19:24:53
  FACEBOOK


  FILMY O SZKOLE

  JUBILEUSZ

INFORMACJE

  Nawigacja
Strona Główna
Adres i telefony
Patron szkoły
Statut szkoły
Nauczyciele
Absolwenci

Jnformacje
Artykuły
Kategorie Newsów
Forum
Kontakt
Szukaj

K gości-stare wpisy
Galeria - ZSE
Archiwum - Web Albumy
Galeria - stare zdjęcia
  Egzaminy
  • Matura
  •   Dla ucznia i rodzica
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    PODRĘCZNIKI
    Dziennik internetowy
    Instrukcja logowania
    Warunki ubezpieczenia 17/18
    STATUT
    WSO
    System oceniania zachowania
    Konsultacje nauczycieli
    SKRZYNKA PYTAŃ
    I UWAG

    Napisz do dyrektora
      Strony przedmiotowe
    Biologia
    Język angielski
    Język niemiecki
    Język rosyjski
    Obsługa Konsumenta
    Organizacja pracy służby pięter

    Climate Change in Europe
    Szkoła partnerska
     absolwenci_1970
    absolwenci 1970

    Absolwenci Zespołu Szkół Ekonomicznych w Brzozowie

    ROCZNIK 1970

    Powrót do spisu roczników


  • Technikum Ekonomiczne

  • Klasa Va - Technikum Ekonomiczne

    wychowawca -mgr Stanisław Supel

    1. Banaś Janina
    2. Barć Helena
    3. Błaż Adrzej
    4. Buczek Anna
    5. Chrobak Stanisław
    6. Ćwiąkała Adam
    7. Domaradzka Helena
    8. Filak Elżbieta
    9. Gładysz Czesława
    10. Gębacz Tomasz
    11. Jajko Henryk
    12. Jajko Michał
    13. Jarosz Maria
    14. Jurczak Marian
    15. Kłeczek Henryk
    16. Leń Janina
    17. Leń Ewa
    18. Loesch Janina
    19. Łuc Marian
    20. Madeja Anna
    21. Masłyk Wiesław
    22. Miksiewicz Urszula
    23. Najbar Maria
    24. Rachwalska Barbara
    25. Rolniak Andrzej
    26. Sidor Jan
    27. Sieńczak Halina
    28. Sługacka Halina
    29. Suwała Urszula
    30. Stańko Andrzej
    31. Stańko Stanisław
    32. Stańko Wanda
    33. Szarek Michalina
    34. Szeląg Maria
    35. Tabisz Barbara
    36. Walczak Maria
    37. Wiech Kazimierz
    38. Wrona Jóżef

    Początek strony

    Klasa Vb - Technikum Ekonomiczne

    wychowawca - Czesława Sawicka

    1. Bodzioch Zofia
    2. Cycoń Urszula
    3. Federczak Ludwika
    4. Gerlach Zofia
    5. Gosztyła Helena
    6. Gosztyła Maria
    7. Gosztyła Mieczysława
    8. Janowska bogusława
    9. Kędra Małgorzata
    10. Knurek Teresa
    11. Kociuba Helena
    12. Kułak Henryka
    13. Kuźnar Anna
    14. Leń Maria
    15. Lorenc Bogusława
    16. Mrozek Zofia
    17. Myrta Danuta
    18. Pitera Wiesława
    19. Podczaszy Barbara
    20. Rachwalska Zofia
    21. Rzepka Zofia
    22. Ścibor Janina
    23. Szuba Krystyna
    24. Toczek Maria
    25. Tomkiewicz Wanda
    26. Trześniowska Danuta
    27. Wanic Krystyna
    28. Wierdak Emilia
    29. Wojnicka Bogumiła
    30. Wojtoń Maria
    31. Wójcik Maria

    Początek strony


      O SZKOLE
    II Liceum Ogólnokształcące

    Technikum Nr 1
    Technik ekonomista
    Technik handlowiec
    Technik hotelarstwa
    Technik żywienia i usług gastronomicznych
      Plan lekcji
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    Archiwum planów
      Dziennik internetowy

    Instrukcja logowania
      
      BIBLIOTEKA
      POTĘGUJEMY KOMPETENCJE
      Linki






      Logowanie
    Nazwa Użytkownika

    Hasło



    Zapomniane hasło?
    Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
     
       Powered by v6.00.307 © 2003-2005
    Phase II by:
    3443175 Unikalnych wizyt