Marzec 24 2019 02:27:05
  FACEBOOK


  FILMY O SZKOLE

  JUBILEUSZ

INFORMACJE

  Nawigacja
Strona Główna
Adres i telefony
Patron szkoły
Statut szkoły
Nauczyciele
Absolwenci

Jnformacje
Artykuły
Kategorie Newsów
Forum
Kontakt
Szukaj

K gości-stare wpisy
Galeria - ZSE
Archiwum - Web Albumy
Galeria - stare zdjęcia
  Egzaminy
  • Matura
  •   Dla ucznia i rodzica
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    PODRĘCZNIKI
    Dziennik internetowy
    Instrukcja logowania
    Warunki ubezpieczenia 17/18
    STATUT
    WSO
    System oceniania zachowania
    Konsultacje nauczycieli
    SKRZYNKA PYTAŃ
    I UWAG

    Napisz do dyrektora
      Strony przedmiotowe
    Biologia
    Język angielski
    Język niemiecki
    Język rosyjski
    Obsługa Konsumenta
    Organizacja pracy służby pięter

    Climate Change in Europe
    Szkoła partnerska
     absolwenci_1971
    absolwenci 1971

    Absolwenci Zespołu Szkół Ekonomicznych w Brzozowie

    ROCZNIK 1971

    Powrót do spisu roczników



    Liceum Ekonomiczne - ekonomika i organizacja przedsiębiorstw

    wychowawca - mgr Józef Skarbek

    1. Antoń Elżbieta
    2. Borek Teresa
    3. Bryś Irena
    4. Bujny Jolanta
    5. Dobosz Leokadia
    6. Ekiert Maria
    7. Fiejdasz Krystyna
    8. Giermańska Małgorzata
    9. Gołąb Maria
    10. Hędrzak Tadeusz
    11. Kruczek Małgorzata
    12. Leń Krystyna
    13. Łochońska Elżbieta
    14. Łuczycka Krystyna
    15. Matiaszewska Teresa
    16. Olejko Ludwika
    17. Ostrowska Alicja
    18. Ostrowska Anna
    19. Ptasznik Maria
    20. Rosolska Danuta
    21. Sieńczak Maria
    22. Skiba Bogusława
    23. Sobota Józef
    24. Sowa Lucyna
    25. Sowińska Bogusława
    26. Szarek Maria
    27. Szul Roman
    28. Śmierzyńska Bożena
    29. Tesznar Irena
    30. Witek Krystyna
    31. Ząbkiewicz Wiesława

    Początek strony


    Technikum Ekonomiczne

    wychowawca - mgr Jadwiga Warzecha

    1. Baran Edward
    2. Błaż Maria
    3. Bobowska Maria
    4. Borek Krystyna
    5. Bryś Stanisław
    6. Dereń Krystyna
    7. Draguła Małgorzata
    8. Fic Irena
    9. Fic Kazimiera
    10. Gancarz Krystyna
    11. Gładysz Andrzej
    12. Irzyk Danuta
    13. Jara Wanda
    14. Jadczyszyn Grażyna
    15. Kędra Krystyna
    16. Kobiałka Irena
    17. Konieczko Leokadia
    18. Korfanty Bogumiła
    19. Kraczkowska Janina
    20. Lubecki Józef
    21. Lułak Halina
    22. Łuczycka Władysława
    23. Mikoś Maria
    24. Mularska Anna
    25. Myćka Helena
    26. Przyczynek Halina
    27. Raj Barbara
    28. Skocka Anna
    29. Skopińska Alina
    30. Skroazen Barbara
    31. Sobaś Zofia
    32. Sowińska Aleksandra
    33. Stepek Zofia
    34. Szajnowska Zdzisława
    35. Szybkowska Bernadetta
    36. Szyndlar Elżbieta
    37. Ścibor Halina
    38. Wanic Ludmiła
    39. Wojtoń Wanda
    40. Wolanin Maria
    41. Zbiegień Elżbieta

    Początek strony

      O SZKOLE
    II Liceum Ogólnokształcące

    Technikum Nr 1
    Technik ekonomista
    Technik handlowiec
    Technik hotelarstwa
    Technik żywienia i usług gastronomicznych
      Plan lekcji
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    Archiwum planów
      Dziennik internetowy

    Instrukcja logowania
      
      BIBLIOTEKA
      POTĘGUJEMY KOMPETENCJE
      Linki






      Logowanie
    Nazwa Użytkownika

    Hasło



    Zapomniane hasło?
    Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
     
       Powered by v6.00.307 © 2003-2005
    Phase II by:
    3524802 Unikalnych wizyt