Lipiec 21 2019 21:18:20
  FACEBOOK


  FILMY O SZKOLE

  JUBILEUSZ

INFORMACJE

  Nawigacja
Strona Główna
Adres i telefony
Patron szkoły
Statut szkoły
Nauczyciele
Absolwenci

Jnformacje
Artykuły
Kategorie Newsów
Forum
Kontakt
Szukaj

K gości-stare wpisy
Galeria - ZSE
Archiwum - Web Albumy
Galeria - stare zdjęcia
  Egzaminy
  • Matura
  •   Dla ucznia i rodzica
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    PODRĘCZNIKI
    Dziennik internetowy
    Instrukcja logowania
    STATUT
    WSO
    System oceniania zachowania
    SKRZYNKA PYTAŃ
    I UWAG

    Napisz do dyrektora
      Strony przedmiotowe
    Biologia
    Język angielski
    Język niemiecki
    Język rosyjski
    Obsługa Konsumenta
    Organizacja pracy służby pięter

    Climate Change in Europe
    Szkoła partnerska
     absolwenci_1973
    absolwenci 1973

    Absolwenci Zespołu Szkół Ekonomicznych w Brzozowie

    ROCZNIK 1973

    Powrót do spisu roczników



    Liceum Ekonomiczne - ekonomika i organizacja przedsiębiorstw

    wychowawca - mgr Czesława Sawicka

    1. Adamska Elżbieta
    2. Baran Anna
    3. Bargiel Andrzej
    4. Bartman Zdzisława
    5. Bieda Krystyna
    6. Bielawska Halina
    7. Buczek Barbara
    8. Buczek Jadwiga
    9. Czopor Stanisław
    10. Dudek Gertruda
    11. Dytko Teresa
    12. Dziergas Elżbieta
    13. Fijałka Krystyna
    14. Górewicz Elżbieta
    15. Gruszka Elżbieta
    16. Grządziel Bogumiła
    17. Hliwa Ewa
    18. Jaracz Krystyna
    19. Józefczyk Ewa
    20. Kędra Bożena
    21. Kędra Leokadia
    22. Koczara Agata
    23. Kordana Maria
    24. Kośmider Maria
    25. Oleniacz Lidia
    26. Ostrowska Sabina
    27. Pająk Mieczysław
    28. Rachwalska Grażyna
    29. Rymarowicz Wiesława
    30. Sawicka Barbara
    31. Skwarcan Anna
    32. Słowik Irena
    33. Sowińska Elżbieta
    34. Stapińska Anna
    35. Stokłosa Maria
    36. Węgrzyn Stanisława
    37. Wilusz Ewa
    38. Władyka Anna
    39. Władyka Elżbieta
    40. Władyka Romualda
    41. Wojnicka Bogusława
    42. Wróbel Krystyna

    Początek strony

    Zasadnicza Szkoła Handlowa

    wychowawca - mgr Wanda Czuba

    1. Barbara Elżbieta
    2. Bednarz Krystyna
    3. Dębiec Elżbieta
    4. Fiedyń Elżbieta
    5. Gadamska Maria
    6. Garda Ludmiła
    7. Gębuś Danuta
    8. Gołąbek Irena
    9. Hędrzak Jadwiga
    10. Inglot Alina
    11. Kędra Halina
    12. Kruczek Irena
    13. Matusz Władysława
    14. Natał Małgorzata
    15. Niedzielska Irena
    16. Olejko Danuta
    17. Ostrowska Ewa
    18. Paszkanian Józefa
    19. Pelczar Wiesława
    20. Rajchel Kazimiera
    21. Ryń Danuta
    22. Sabik Danuta
    23. Samiec Alina
    24. Skiba Antonina
    25. Skiba Krystyna
    26. Sobaś Maria
    27. Stańko Anna
    28. Śnieżek Eugenia
    29. Trześniowska Maria
    30. Wasylewicz Maria
    31. Wolanin Ludwika

    Początek strony


      
    Rekrutacja 2019

    LOGOWANIE
    do systemu rekrutacji


  • Oferta
    II Liceum Ogólnokształcące
    Technikum Nr 1
    Technik ekonomista
    Technik rachunkowości
    Technik handlowiec
    Technik hotelarstwa
    Technik żywienia i usług gastronomicznych
  • FILM promocyjny
  • Regulamin rekrutacji
  • Terminy
  •   Plan lekcji
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    Archiwum planów
      Dziennik internetowy

    Instrukcja logowania
      
      BIBLIOTEKA
      POTĘGUJEMY KOMPETENCJE
      Linki






      Logowanie
    Nazwa Użytkownika

    Hasło



    Zapomniane hasło?
    Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
     
       Powered by v6.00.307 © 2003-2005
    Phase II by:
    3705922 Unikalnych wizyt