Maj 19 2019 21:40:42
  FACEBOOK


  FILMY O SZKOLE

  JUBILEUSZ

INFORMACJE

  Nawigacja
Strona Główna
Adres i telefony
Patron szkoły
Statut szkoły
Nauczyciele
Absolwenci

Jnformacje
Artykuły
Kategorie Newsów
Forum
Kontakt
Szukaj

K gości-stare wpisy
Galeria - ZSE
Archiwum - Web Albumy
Galeria - stare zdjęcia
  Egzaminy
  • Matura
  •   Dla ucznia i rodzica
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    PODRĘCZNIKI
    Dziennik internetowy
    Instrukcja logowania
    STATUT
    WSO
    System oceniania zachowania
    SKRZYNKA PYTAŃ
    I UWAG

    Napisz do dyrektora
      Strony przedmiotowe
    Biologia
    Język angielski
    Język niemiecki
    Język rosyjski
    Obsługa Konsumenta
    Organizacja pracy służby pięter

    Climate Change in Europe
    Szkoła partnerska
     absolwenci_1979
    absolwenci 1979

    Absolwenci Zespołu Szkół Ekonomicznych w Brzozowie

    ROCZNIK 1979

    Powrót do spisu roczników



    Liceum Ekonomiczne - ekonomika i organizacja przedsiębiorstw

    wychowawca - Kornela Kośmider

    1. Błońska Bogusława
    2. Bober Grażyna
    3. Bober Zofia
    4. Bocoń Lucyna
    5. Bok Barbara
    6. Borowska Irena
    7. Depa Anna
    8. Foryś Elżbieta
    9. Frydrych Jadwiga
    10. Jajko Romana
    11. Kłeczek Danuta
    12. Kociuba Anna
    13. Krupa Małgorzata
    14. Krzysik Grażyna
    15. Kudła Ryszard
    16. Kułak Teresa
    17. Kużnar Maria
    18. Lenart Danuta
    19. Lenart Danuta Anna
    20. Lenart Ewa
    21. Matusz Danuta
    22. Maślach Antoni
    23. Morajko Zdzisława
    24. Piotrowska Anna
    25. Podkul Krystyna
    26. Rygiel Barbara
    27. Salamon Maria
    28. Skiba Danuta
    29. Słoniec Elżbieta
    30. Sowa Elżbieta
    31. Stojak Alicja
    32. Szarek Małgorzata
    33. Szmyd Maria
    34. Szmyd Regina
    35. Sznajder Barbara
    36. Szuma Janina
    37. Trybalska Bożena
    38. Walczak Krystyna
    39. Zygarowicz Jadwiga

    Początek strony


    Liceum Zawodowe - sprzedawca-magazynier

    wychowawca - mgr Jan Jędrzejowski

    1. Baran Bogumiła
    2. Banś Ryszarda
    3. Bober Grażyna
    4. Borkowska Barbara
    5. Byczyńska Grażyna
    6. Czaszyńska Justyna
    7. Czerwonka Lucyna
    8. Czyż Grażyna
    9. Dobosz Lucyna
    10. Kobiałka Teresa
    11. Kruczek Janina
    12. Hus Paulina
    13. Myćka Lucyna
    14. Nastał Barbara
    15. Nestorowicz Ewa
    16. Nogaj Bogusława
    17. Pilszak Bożena
    18. Rybczak Władysława
    19. Rymarz Anna
    20. Sadowska Anna
    21. Sadowska Małgorzata
    22. Szuba Anna
    23. Tesznar Jadwiga
    24. Walus Jadwiga
    25. Wolanin Helena

    Początek strony


      
    Rekrutacja 2019

    LOGOWANIE
    do systemu rekrutacji


  • Oferta
    II Liceum Ogólnokształcące
    Technikum Nr 1
    Technik ekonomista
    Technik rachunkowości
    Technik handlowiec
    Technik hotelarstwa
    Technik żywienia i usług gastronomicznych
  • FILM promocyjny
  • Regulamin rekrutacji
  • Terminy
  •   Plan lekcji
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    Archiwum planów
      Dziennik internetowy

    Instrukcja logowania
      
      BIBLIOTEKA
      POTĘGUJEMY KOMPETENCJE
      Linki






      Logowanie
    Nazwa Użytkownika

    Hasło



    Zapomniane hasło?
    Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
     
       Powered by v6.00.307 © 2003-2005
    Phase II by:
    3618329 Unikalnych wizyt