Styczeń 23 2019 18:30:48
  FACEBOOK


  FILMY O SZKOLE

  JUBILEUSZ

INFORMACJE

  Nawigacja
Strona Główna
Adres i telefony
Patron szkoły
Statut szkoły
Nauczyciele
Absolwenci

Jnformacje
Artykuły
Kategorie Newsów
Forum
Kontakt
Szukaj

K gości-stare wpisy
Galeria - ZSE
Archiwum - Web Albumy
Galeria - stare zdjęcia
  Egzaminy
  • Matura
  •   Dla ucznia i rodzica
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    PODRĘCZNIKI
    Dziennik internetowy
    Instrukcja logowania
    Warunki ubezpieczenia 17/18
    STATUT
    WSO
    System oceniania zachowania
    Konsultacje nauczycieli
    SKRZYNKA PYTAŃ
    I UWAG

    Napisz do dyrektora
      Strony przedmiotowe
    Biologia
    Język angielski
    Język niemiecki
    Język rosyjski
    Obsługa Konsumenta
    Organizacja pracy służby pięter

    Climate Change in Europe
    Szkoła partnerska
     absolwenci_1980
    absolwenci 1980

    Absolwenci Zespołu Szkół Ekonomicznych w Brzozowie

    ROCZNIK 1980

    Powrót do spisu roczników



    Liceum Ekonomiczne - ekonomika i organizacja przedsiębiorstw

    wychowawca - mgr Józef Skarbek

    1. Baran Maria
    2. Buczek Danuta
    3. Chęć Jolanta
    4. Drozd Zofia
    5. Duplaga Bogumiła
    6. Federczak Ewa
    7. Filar Barbara
    8. Gierlach Stanisław
    9. Głuszyk Anna
    10. Jarosz Maria
    11. Kaszowski Marian
    12. Kędra Maria
    13. Kłapkowski Tadeusz
    14. Kondracka Leokadia
    15. Kozubal Marta
    16. Krygowska Halina
    17. Krynicka Barbara
    18. Leń Dorota
    19. Malinowska Henryka
    20. Mazur Anna
    21. Mikoś Teresa
    22. Nycz Maria
    23. Olejko Maria
    24. Pizun Danuta
    25. Potoczna Anna
    26. Rygiel Renata
    27. Sowa Teresa
    28. Starowiejska Halina
    29. Surmacz Bożena
    30. Szarek Helena
    31. Szetest Anna
    32. Szczepek Krystyna
    33. Szymański Tadeusz
    34. Turek Genowefa
    35. Walczak Halina
    36. Wójcik Halina
    37. Ząbek Krystyna

    Początek strony

    Liceum Zawodowe - sprzedawca-magazynier

    wychowawca - Czesława Sawicka

    1. Barańska Małgorzata
    2. Bielecka Maria
    3. Czuba Zuzanna
    4. Dąbrowska Grażyna
    5. Dąbrowska Janina
    6. Janusz Bogusława
    7. Jarosz Halina
    8. Królicka Anna
    9. Krupska Jolanta
    10. Nester Maria
    11. Niezgodzka Magdalena
    12. Owoc Teresa
    13. Pająk Krystyna
    14. Pająk Małgorzata
    15. Walczak Halina
    16. Władyka Maria
    17. Władyka Zofia
    18. Wrona Czesława

    Początek strony

      O SZKOLE
    II Liceum Ogólnokształcące

    Technikum Nr 1
    Technik ekonomista
    Technik handlowiec
    Technik hotelarstwa
    Technik żywienia i usług gastronomicznych
      Plan lekcji
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    Archiwum planów
      Dziennik internetowy

    Instrukcja logowania
      
      BIBLIOTEKA
      POTĘGUJEMY KOMPETENCJE
      Linki






      Logowanie
    Nazwa Użytkownika

    Hasło



    Zapomniane hasło?
    Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
     
       Powered by v6.00.307 © 2003-2005
    Phase II by:
    3443045 Unikalnych wizyt