Marzec 24 2019 01:37:46
  FACEBOOK


  FILMY O SZKOLE

  JUBILEUSZ

INFORMACJE

  Nawigacja
Strona Główna
Adres i telefony
Patron szkoły
Statut szkoły
Nauczyciele
Absolwenci

Jnformacje
Artykuły
Kategorie Newsów
Forum
Kontakt
Szukaj

K gości-stare wpisy
Galeria - ZSE
Archiwum - Web Albumy
Galeria - stare zdjęcia
  Egzaminy
  • Matura
  •   Dla ucznia i rodzica
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    PODRĘCZNIKI
    Dziennik internetowy
    Instrukcja logowania
    Warunki ubezpieczenia 17/18
    STATUT
    WSO
    System oceniania zachowania
    Konsultacje nauczycieli
    SKRZYNKA PYTAŃ
    I UWAG

    Napisz do dyrektora
      Strony przedmiotowe
    Biologia
    Język angielski
    Język niemiecki
    Język rosyjski
    Obsługa Konsumenta
    Organizacja pracy służby pięter

    Climate Change in Europe
    Szkoła partnerska
     absolwenci_1981
    absolwenci 1981

    Absolwenci Zespołu Szkół Ekonomicznych w Brzozowie

    ROCZNIK 1981

    Powrót do spisu roczników



    Liceum Ekonomiczne - ekonomika i organizacja przedsiębiorstw rolniczych

    wychowawca - Czesława Sawicka

    1. Chorążak Aleksander
    2. Gratkowska Władysława
    3. Haduch Maria
    4. Haduch Wiesława
    5. Jakielarz Grażyna
    6. Kmiotek Alicja
    7. Knurek Danuta
    8. Kobiałka Barbara
    9. Kogut Barbara
    10. Kondrat Jadwiga
    11. Korfanty Danuta
    12. Kwiatkowska Anna
    13. Leszczyk Danuta
    14. Menet Barbara
    15. Malawska Bogumiła
    16. Ostrowska Renata
    17. Pietryka Teresa
    18. Piotrowska Danuta
    19. Podkul Ewa
    20. Pojnar Bogumiła
    21. Smoleń Bożena
    22. Stanek Irena
    23. Starzecka Maria
    24. Szuba Małgorzata
    25. Szajnowski Bogusław
    26. Śnieżek Wanda
    27. Turoń Maria
    28. Wegrzyniak Krystyna
    29. Zadylak Lucyna

    Początek strony

    Liceum Zawodowe - sprzedawca-magazynier

    wychowawca - mgr Wanda Czuba

    1. Boczar Ludwika
    2. Bocoń Wanda
    3. Fiedań Maria
    4. Folcik Janina
    5. Gargasz Małgorzata
    6. Gazda Dorota
    7. Gimla Zofia
    8. Kosztyła Celina
    9. Krupa Bożena
    10. Nastał Lucyna
    11. Rząsa Maria
    12. Sabat Anna
    13. Sadowska Wiesława
    14. Stapińska Bogusława
    15. Szuba Mariola
    16. Szul Halina
    17. Śnieżek Stanisława
    18. Tarańska Anna
    19. Winnicka Maria
    20. Wojcik Jadwiga

    Początek strony

    Zasadnicza Szkoła Zawodowa - sprzedawca

    wychowawca - Kornela Kośmider

    1. Barańska Alina
    2. Buczek Ganowefa
    3. Buczkowicz Grayna
    4. Data Danuta
    5. Dudek Zofia
    6. Florczak Urszula
    7. Futyma Anna
    8. Hus Cecylia
    9. Jakubiszyn Regina
    10. Kędra Wiesława
    11. Kobylowicz Alina
    12. Kozicka Ewa
    13. Kundirewicz Stanisława
    14. Lasek Lucyna
    15. Lenik Małgorzata
    16. Mazur Zofia
    17. Nestorowicz Barabara
    18. Nowak Bogusława
    19. Podkul Anna
    20. Pająk Maria
    21. Pocałuń Helena
    22. Piwowar Elzbieta
    23. Sadowska Maria
    24. Sobota Alicja
    25. Sowińska Małgorzata
    26. Sobas Ewa
    27. Szelc Beata
    28. Tesznar Alina
    29. Torbicka Katarzyna
    30. Bober Lucyna
    31. Bąk Żdzisław
    32. Bąk Zygmunt
    33. Chęć Roman
    34. Kędra Aleksander
    35. Opaliński Stanisław
    36. Sowa Adam
    37. Sowa Janusz
    38. Ścibor Hędryk
    39. Ślączka Józef
    40. Śnieżek Ryszard
    41. Wilusz Andrzej
    42. Wolanin Andrzej

    Początek strony


      O SZKOLE
    II Liceum Ogólnokształcące

    Technikum Nr 1
    Technik ekonomista
    Technik handlowiec
    Technik hotelarstwa
    Technik żywienia i usług gastronomicznych
      Plan lekcji
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    Archiwum planów
      Dziennik internetowy

    Instrukcja logowania
      
      BIBLIOTEKA
      POTĘGUJEMY KOMPETENCJE
      Linki






      Logowanie
    Nazwa Użytkownika

    Hasło



    Zapomniane hasło?
    Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
     
       Powered by v6.00.307 © 2003-2005
    Phase II by:
    3524745 Unikalnych wizyt