Marzec 24 2019 02:18:15
  FACEBOOK


  FILMY O SZKOLE

  JUBILEUSZ

INFORMACJE

  Nawigacja
Strona Główna
Adres i telefony
Patron szkoły
Statut szkoły
Nauczyciele
Absolwenci

Jnformacje
Artykuły
Kategorie Newsów
Forum
Kontakt
Szukaj

K gości-stare wpisy
Galeria - ZSE
Archiwum - Web Albumy
Galeria - stare zdjęcia
  Egzaminy
  • Matura
  •   Dla ucznia i rodzica
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    PODRĘCZNIKI
    Dziennik internetowy
    Instrukcja logowania
    Warunki ubezpieczenia 17/18
    STATUT
    WSO
    System oceniania zachowania
    Konsultacje nauczycieli
    SKRZYNKA PYTAŃ
    I UWAG

    Napisz do dyrektora
      Strony przedmiotowe
    Biologia
    Język angielski
    Język niemiecki
    Język rosyjski
    Obsługa Konsumenta
    Organizacja pracy służby pięter

    Climate Change in Europe
    Szkoła partnerska
     absolwenci_1983
    absolwenci 1983

    Absolwenci Zespołu Szkół Ekonomicznych w Brzozowie

    ROCZNIK 1983

    Powrót do spisu roczników



    Liceum Ekonomiczne - zaopatrzenie i gosp. materiałowa

    wychowawca - mgr Marian Dacko

    1. Bajgrowicz Anna
    2. Bizik Alicja
    3. Błachut Bożena
    4. Bocoń Teresa
    5. Bury Zofia
    6. Chmura Irena
    7. Czopor Małgorzata
    8. Czuchra Bożena
    9. Dobosz Barbara
    10. Dzika Genowefa
    11. Dżuła Anna
    12. Gerlach Magdalena
    13. Gonet Barbara
    14. Kędra Barbara
    15. Kucharska Lucyna
    16. Łuc Krystyna
    17. Moskal Magdalena
    18. Olbrycht Danuta
    19. Palenica Zbigniew
    20. Pękala Maria
    21. Rogalska Zofia
    22. Siwak Krystyna
    23. Słota Anna
    24. Sowińska Ewa
    25. Sowińska Jolanta
    26. Stodolak Elżbieta
    27. Szuba Bożena
    28. Urbanek Teresa
    29. Urbańska Stanisława
    30. Wieszczek Elżbieta
    31. Wojnar Halina
    32. Wojnar Elżbieta
    33. Źrebiec Maria
    34. Żak Marta

    Początek strony

    Liceum Zawodowe - sprzedawca-magazynier

    wychowawca - Kornela Kośmider

    1. Delijowska Agnieszka
    2. Gierlak Danuta
    3. Graboń Agata
    4. Hawranik Irena
    5. Jantosz Zdzisława
    6. Karaś Halina
    7. Kułak Zofia
    8. Kwolek Tadeusz
    9. Ostrowska Zofia
    10. Pytlak Bożena
    11. Rygiel Agata
    12. Roja Maria
    13. Smoleń Katarzyna
    14. Stanisławczyk Barbara
    15. Suchodolska Barbara
    16. Śmigiel Bożena
    17. Sadowska Danuta
    18. Tymowicz Małgorzata
    19. Tympalska Urszula
    20. Wiszyńska Maria
    21. Wołoszyn Elżbieta
    22. Wójcik Teresa

    Początek strony

    Zasadnicza Szkoła Zawodowa - sprzedawca

    wychowawca - mgr Halina Mędzelowska

    1. Baran Małgorzata
    2. Bąk Irena
    3. Bobala Urszula
    4. Buczek Grażyna
    5. Buczek Zofia
    6. Dąbrowska Beata
    7. Dąbrowska Wiesława
    8. Długosz Lucyna
    9. Futyma Elżbieta
    10. Futyma Renata
    11. Futyma Teresa
    12. Gierlach Danuta
    13. Gładysz Bożena
    14. Graboń Anetta
    15. Jastrzębska Teresa
    16. Kędra Bożena
    17. Konieczko Anna
    18. Konieczko Jadwiga
    19. Kozak Maria
    20. Krasicka Barbara
    21. Krowiak Andrzej
    22. Mistecka Danuta
    23. Pająk Elżbieta
    24. Pająk Małgorzata
    25. Potoczna Albina
    26. Pyrcz Urszula
    27. Piątek Bogusława
    28. Rakoczy Krystyna
    29. Rajchel Lucyna
    30. Sabat Bożena
    31. Sławęcka Mariola
    32. Sobota Bogusława
    33. Szuba Danuta
    34. Szuba Krystyna
    35. Wojciechowska Ryszarda
    36. Wnęk Zofia
    37. Wyżykowska Beata
    38. Zgłowicka Danuta

    Początek strony


      O SZKOLE
    II Liceum Ogólnokształcące

    Technikum Nr 1
    Technik ekonomista
    Technik handlowiec
    Technik hotelarstwa
    Technik żywienia i usług gastronomicznych
      Plan lekcji
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    Archiwum planów
      Dziennik internetowy

    Instrukcja logowania
      
      BIBLIOTEKA
      POTĘGUJEMY KOMPETENCJE
      Linki






      Logowanie
    Nazwa Użytkownika

    Hasło



    Zapomniane hasło?
    Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
     
       Powered by v6.00.307 © 2003-2005
    Phase II by:
    3524789 Unikalnych wizyt