Maj 19 2019 21:41:29
  FACEBOOK


  FILMY O SZKOLE

  JUBILEUSZ

INFORMACJE

  Nawigacja
Strona Główna
Adres i telefony
Patron szkoły
Statut szkoły
Nauczyciele
Absolwenci

Jnformacje
Artykuły
Kategorie Newsów
Forum
Kontakt
Szukaj

K gości-stare wpisy
Galeria - ZSE
Archiwum - Web Albumy
Galeria - stare zdjęcia
  Egzaminy
  • Matura
  •   Dla ucznia i rodzica
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    PODRĘCZNIKI
    Dziennik internetowy
    Instrukcja logowania
    STATUT
    WSO
    System oceniania zachowania
    SKRZYNKA PYTAŃ
    I UWAG

    Napisz do dyrektora
      Strony przedmiotowe
    Biologia
    Język angielski
    Język niemiecki
    Język rosyjski
    Obsługa Konsumenta
    Organizacja pracy służby pięter

    Climate Change in Europe
    Szkoła partnerska
     absolwenci_1987
    absolwenci 1987

    Absolwenci Zespołu Szkół Ekonomicznych w Brzozowie

    ROCZNIK 1987

    Powrót do spisu roczników



    Liceum Ekonomiczne - zaopatrzenie i gosp. materiałowa

    wychowawca - Kornela Kośmider

    1. Anioł Lucyna
    2. Antkowska Celina
    3. Bogusz Katarzyna
    4. Burnat Stanisława
    5. Chrobak Teresa
    6. Cymerman Marzena
    7. Czech Urszula
    8. Frączek Beata
    9. Jarosz Jadwiga
    10. Klucz Stanisław
    11. Kośmider Krystyna
    12. Kośmider Artur
    13. Kowalska Grażyna
    14. Krupa Kazimiera
    15. Kudła Jolanta
    16. Lenart Aneta
    17. Leń Elżbieta
    18. Liput Liliana
    19. Łobaza Jadwiga
    20. Mrozek Dorota
    21. Muroń Bożena
    22. Potoczny Wojciech
    23. Stokłosa Zofia
    24. Szlama Anna
    25. Śmigiel Urszula
    26. Trznadel Beata
    27. Więcek Halina
    28. Wójcik Lucyna

    Początek strony

    Liceum Zawodowe - sprzedawca-magazynier

    wychowawca - mgr Józef Suchorabski

    1. Biel Anna
    2. Cząstka Jolanta
    3. Cząstka Małgorzata
    4. Czuba Maria
    5. Futyma Joanna
    6. Kaczor Anna
    7. Kaczor Anna c. L
    8. Kochanowska Joanna
    9. Kochanowska Renata
    10. Leśniak Dorota
    11. Łacka Ewa
    12. Majcher Elżbieta
    13. Michalska Krystyna
    14. Miś Lucyna
    15. Mrozek Janina
    16. Nóżka Marzena
    17. Data Jadwiga
    18. Płaza Alicja
    19. Rychlicka Alicja
    20. Sabat Bernadetta
    21. Skwarcan Beata
    22. Sowa Danuta
    23. Szuba Małgorzata
    24. Więch Ewa
    25. Więch Maria
    26. Winczowska Wioletta
    27. Witek Barbara
    28. Witkowska Krystyna
    29. Wołczańska Marta

    Początek strony

    Zasadnicza Szkoła Zawodowa - sprzedawca

    wychowawca - mgr Zofia Rymarz

    1. Bryś Danuta
    2. Czuba Agata
    3. Domaradzka Agata
    4. Florek Renata
    5. Jajko Lucyna
    6. Kędra Bogusława
    7. Kufel Dorota
    8. Libowicz Wioletta
    9. Maciołek Barbara
    10. Mutor Ewa
    11. Niemczyk Anna
    12. Ostrowska Barbara
    13. Pocałuń Alicja
    14. Pocałuń Jolanta
    15. Ruchlewicz Marzena
    16. Stanisławczyk Lucyna
    17. Szczepek Barbara
    18. Szczurko Anna
    19. Szmyd Anna
    20. Szmyd Halina
    21. Sznajder Jolanta
    22. Więcek Barbara
    23. Wolanin Krystyna
    24. Zajdel Małgorzata
    25. Zubik Danuta

    Początek strony


      
    Rekrutacja 2019

    LOGOWANIE
    do systemu rekrutacji


  • Oferta
    II Liceum Ogólnokształcące
    Technikum Nr 1
    Technik ekonomista
    Technik rachunkowości
    Technik handlowiec
    Technik hotelarstwa
    Technik żywienia i usług gastronomicznych
  • FILM promocyjny
  • Regulamin rekrutacji
  • Terminy
  •   Plan lekcji
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    Archiwum planów
      Dziennik internetowy

    Instrukcja logowania
      
      BIBLIOTEKA
      POTĘGUJEMY KOMPETENCJE
      Linki






      Logowanie
    Nazwa Użytkownika

    Hasło



    Zapomniane hasło?
    Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
     
       Powered by v6.00.307 © 2003-2005
    Phase II by:
    3618330 Unikalnych wizyt