Wrzesień 23 2019 12:58:06
  FACEBOOK


  FILMY O SZKOLE

  JUBILEUSZ

INFORMACJE

  Nawigacja
Strona Główna
Adres i telefony
Patron szkoły
Statut szkoły
Nauczyciele
Absolwenci

Jnformacje
Artykuły
Kategorie Newsów
Forum
Kontakt
Szukaj

K gości-stare wpisy
Galeria - ZSE
Archiwum - Web Albumy
Galeria - stare zdjęcia
  Egzaminy
  • Matura
  •   Dla ucznia i rodzica
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    PODRĘCZNIKI
    Dziennik internetowy
    Instrukcja logowania
    STATUT
    WSO
    System oceniania zachowania
    SKRZYNKA PYTAŃ
    I UWAG

    Napisz do dyrektora
      Strony przedmiotowe
    Biologia
    Język angielski
    Język niemiecki
    Język rosyjski
    Obsługa Konsumenta
    Organizacja pracy służby pięter

    Climate Change in Europe
    Szkoła partnerska
     absolwenci_1988
    absolwenci 1988

    Absolwenci Zespołu Szkół Ekonomicznych w Brzozowie

    ROCZNIK 1988

    Powrót do spisu roczników



    Liceum Ekonomiczne - zaopatrzenie i gosp. materiałowa

    wychowawca - mgr Barbara Bigall

    1. Baran Danuta
    2. Bąk Barbara
    3. Dańko Bogusława
    4. Dąbrowiecka Jolanta
    5. Filus Anna
    6. Florek Marta
    7. Florek Renata
    8. Frydrych Monika
    9. Fuksa Marta
    10. Koziarz Ursula
    11. Krauz Mariola
    12. Kuliga Małgorzata
    13. Kuńcio Lesława
    14. Kuś Elżbieta
    15. Kwolek Marta
    16. Lewicka Maria
    17. Makowska Maria
    18. Marszałek Wioletta
    19. Mróz Jadwiga
    20. Mrozek Elżbieta
    21. Prugar Grzegorz
    22. Przybyła Renata
    23. Ryń Ewa
    24. Sękowski Roman
    25. Świder Janina
    26. Szuba Danuta

    Początek strony


    Liceum Zawodowe - sprzedawca-magazynier

    wychowawca - mgr inż. Dorota Miksiewicz

    1. Bielec Alina
    2. Bogaczewicz Magdalena
    3. Chęć Beata
    4. Dąbrowska Joanna
    5. Duplaga Bogdan
    6. Dydek Maria
    7. Giermańska Wioletta
    8. Korczńska Ewa
    9. Krok Jolanta
    10. Kwolek Jolanta
    11. Maź Danuta
    12. Osiadły Mariola
    13. Pigoń Małgorzata
    14. Piecuch Agata
    15. Płonka Małgorzata
    16. Potoczna Beata
    17. Serwańska Teresa
    18. Sowa Krystyna
    19. Władyka Małgorzata
    20. Wojnar Agata
    21. Ziemiańska Zofia

    Początek strony

    Zasadnicza Szkoła Zawodowa - sprzedawca

    wychowawca - mgr inż. Jakub Witek

    Fotografia klasy

    1. Baran Anna
    2. Boroń Anna
    3. Buczek Agata
    4. Cyptor Elżbieta
    5. Cyran Jolanta
    6. Dąbrowiecka Zdzisława
    7. Dobrowolska Alicja
    8. Florek Marta
    9. Glazar Małgorzata
    10. Kapołka Urszula
    11. Korfanty Bernadeta
    12. Pająk Renata
    13. Peszko Anna
    14. Pietryka Dorota
    15. Płonka Renata
    16. Prugar Dorota
    17. Słota Agata
    18. Sokalska Małgorzata
    19. Stanek Maria
    20. Szmigiel Zofia
    21. Szuba Anna
    22. Szuber Krystyna
    23. Winczowska Ewa
    24. Zychowicz Urszula
    25. Źak Witold
    26. Żelaznowska Anna

    Początek strony


      
    Rekrutacja 2019

    LOGOWANIE
    do systemu rekrutacji


  • Oferta
    II Liceum Ogólnokształcące
    Technikum Nr 1
    Technik ekonomista
    Technik rachunkowości
    Technik handlowiec
    Technik hotelarstwa
    Technik żywienia i usług gastronomicznych
  • FILM promocyjny
  • Regulamin rekrutacji
  • Terminy
  •   Plan lekcji
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    Archiwum planów
      Dziennik internetowy

    Instrukcja logowania
      
      BIBLIOTEKA
      POTĘGUJEMY KOMPETENCJE
      Linki






      Logowanie
    Nazwa Użytkownika

    Hasło



    Zapomniane hasło?
    Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
     
       Powered by v6.00.307 © 2003-2005
    Phase II by:
    3808577 Unikalnych wizyt