Lipiec 21 2019 21:19:48
  FACEBOOK


  FILMY O SZKOLE

  JUBILEUSZ

INFORMACJE

  Nawigacja
Strona Główna
Adres i telefony
Patron szkoły
Statut szkoły
Nauczyciele
Absolwenci

Jnformacje
Artykuły
Kategorie Newsów
Forum
Kontakt
Szukaj

K gości-stare wpisy
Galeria - ZSE
Archiwum - Web Albumy
Galeria - stare zdjęcia
  Egzaminy
  • Matura
  •   Dla ucznia i rodzica
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    PODRĘCZNIKI
    Dziennik internetowy
    Instrukcja logowania
    STATUT
    WSO
    System oceniania zachowania
    SKRZYNKA PYTAŃ
    I UWAG

    Napisz do dyrektora
      Strony przedmiotowe
    Biologia
    Język angielski
    Język niemiecki
    Język rosyjski
    Obsługa Konsumenta
    Organizacja pracy służby pięter

    Climate Change in Europe
    Szkoła partnerska
     absolwenci_1989
    absolwenci 1989

    Absolwenci Zespołu Szkół Ekonomicznych w Brzozowie

    ROCZNIK 1989

    Powrót do spisu roczników



    Liceum Ekonomiczne - zaopatrzenie i gosp. materiałowa

    wychowawca - mgr Elżbieta Olearczyk

    Fotografia klasy

    1. Ankowska Maria
    2. Bednarczyk Krzysztof
    3. Cwynar Katarzyna
    4. Czech Anna
    5. Data Piotr
    6. Dąbrowska Anna
    7. Filak Maria
    8. Gibała Irena
    9. Hałasik Alicja
    10. Janik Zofia
    11. Jarosz Urszula
    12. Kurcoń Beata
    13. Masłyk Elżbieta
    14. Obłój Elżbieta
    15. Preisner Jolanta
    16. Prejsnar Barbara
    17. Przystasz Grażyna
    18. Rybczak Agata
    19. Sawicka Małgorzta
    20. Skowionek Edyta
    21. Szurmacz Marzena
    22. Szałajko Zofia
    23. Sopiak Edyta
    24. Szuba Beata
    25. Wawrzkowicz Elżbieta
    26. Wolanin Agata
    27. Zawidlak Agata
    28. Żywiec Krystyna

    Początek strony

    Liceum Zawodowe - sprzedawca-magazynier

    wychowawca - mgr Anna Dydek

    1. Abratowska Anna
    2. Bąk Agnieszka
    3. Chęć Marta
    4. Daszyk Waldemar
    5. Fiejdasz Halina
    6. Gadomska Renata
    7. Giermańska Aldona
    8. Gołda Jolanta
    9. Heret Maria
    10. Jarosz Zdzisław
    11. Karaś Agnieszka
    12. Milczanowska Henryka
    13. Pająk Agnieszka
    14. Pietryka Barbara
    15. Piwowar Jadwiga
    16. Pudlik Agata
    17. Repka Anna
    18. Skiba Elżbieta
    19. Sokalska Marta
    20. Szarek Urszula
    21. Władyka Bernadetta
    22. Wolanin Barbara
    23. Zygmunt Agata
    24. Żywiec Renata

    Początek strony

    Zasadnicza Szkoła Zawodowa - sprzedawca

    wychowawca - mgr Jan Jędrzejowski

    1. Antoń Zofia
    2. Augustyn Małgorzata
    3. Czopor Honorata
    4. Glazer Dorota
    5. Graboń Bogusława
    6. Grządziel Maria
    7. Klimkowska Alina
    8. Kondrat Danuta
    9. Kułak Bożena
    10. Kuśnierczyk Agata
    11. Kuśnierz Beata
    12. Kuźnar Urszula
    13. Nawrocka Lucyna
    14. Ostrowska Grażyna
    15. Radoń Danuta
    16. Reddig Danuta
    17. Ryba Dorota
    18. Sokołowska Zofia
    19. Szuba Maria
    20. Tomoń Maria
    21. Wojtuń Anna
    22. Wrona Bożena

    Początek strony


      
    Rekrutacja 2019

    LOGOWANIE
    do systemu rekrutacji


  • Oferta
    II Liceum Ogólnokształcące
    Technikum Nr 1
    Technik ekonomista
    Technik rachunkowości
    Technik handlowiec
    Technik hotelarstwa
    Technik żywienia i usług gastronomicznych
  • FILM promocyjny
  • Regulamin rekrutacji
  • Terminy
  •   Plan lekcji
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    Archiwum planów
      Dziennik internetowy

    Instrukcja logowania
      
      BIBLIOTEKA
      POTĘGUJEMY KOMPETENCJE
      Linki






      Logowanie
    Nazwa Użytkownika

    Hasło



    Zapomniane hasło?
    Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
     
       Powered by v6.00.307 © 2003-2005
    Phase II by:
    3705925 Unikalnych wizyt