Maj 19 2019 21:06:24
  FACEBOOK


  FILMY O SZKOLE

  JUBILEUSZ

INFORMACJE

  Nawigacja
Strona Główna
Adres i telefony
Patron szkoły
Statut szkoły
Nauczyciele
Absolwenci

Jnformacje
Artykuły
Kategorie Newsów
Forum
Kontakt
Szukaj

K gości-stare wpisy
Galeria - ZSE
Archiwum - Web Albumy
Galeria - stare zdjęcia
  Egzaminy
  • Matura
  •   Dla ucznia i rodzica
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    PODRĘCZNIKI
    Dziennik internetowy
    Instrukcja logowania
    STATUT
    WSO
    System oceniania zachowania
    SKRZYNKA PYTAŃ
    I UWAG

    Napisz do dyrektora
      Strony przedmiotowe
    Biologia
    Język angielski
    Język niemiecki
    Język rosyjski
    Obsługa Konsumenta
    Organizacja pracy służby pięter

    Climate Change in Europe
    Szkoła partnerska
     absolwenci_1990
    absolwenci 1990

    Absolwenci Zespołu Szkół Ekonomicznych w Brzozowie

    ROCZNIK 1990

    Powrót do spisu roczników



    Liceum Ekonomiczne - finanse i rachunkowość

    wychowawca - mgr Jerzy Olearczyk

    Fotografia klasy Fotografia klasy

    1. Adamska Regina
    2. Chrobak Ewa
    3. Fic Danuta
    4. Gargasz Beata
    5. Jajko Bożena
    6. Jarosz Małgorzata
    7. Kudła Lucyna
    8. Kuś Dorota
    9. Magiera Renata
    10. Maroński Tomasz
    11. Miciak Jolanta
    12. Pełeszak Agnieszka
    13. Piwowar Bogusława
    14. Podulka Janusz
    15. Rachwał Jolanta
    16. Rogowska Agnieszka
    17. Sowa Jolanta
    18. Strzemkowska Małgorzata
    19. Śnieżek Agata
    20. Wolańska Agata
    21. Wołkowicz Zyta
    22. Woźniacka Małgorzata
    23. Wrona Alina

    Początek strony

    Liceum Zawodowe - sprzedawca-magazynier

    wychowawca - mgr Barbara Dacko

    1. Bąk Barbara
    2. Biesiada Katarzyna
    3. Blama Halina
    4. Bober Dorota
    5. Bosek Małgorzata
    6. Cielecka Agnieszka
    7. Cupak Bożena
    8. Cwynar Beata
    9. Data Małgorzata
    10. Długosz Beata
    11. Draguła Danuta
    12. Dygoń Beata
    13. Fiedeń Agnieszka
    14. Filar Aldona
    15. Futyma Dorota
    16. Gierlah Bożena
    17. Hawronik Małgorzata
    18. Kielar Mariola
    19. Kociuba Agnieszka
    20. Krupa Elżbieta
    21. Kufel Małgorzata
    22. Kwolek Renata
    23. Obłój Teresa
    24. Oleniacz Danuta
    25. Początek Ewa
    26. Samiec Dorota
    27. Tomańska Beata
    28. Turoń Bernadetta
    29. Turzańska Agnieszka
    30. Węgrzyn Małgorzata
    31. Więcek Maria
    32. Ziemiańska Beata

    Początek strony

    Zasadnicza Szkoła Zawodowa - sprzedawca

    wychowawca - mgr Zofia Rymarz

    1. Barańska Barbara
    2. Biernacka Agnieszka
    3. Byczyńska Bożena
    4. Czarnik Renata
    5. Czuba Janina
    6. Domaradzka Lucyna
    7. Drozd Agata
    8. Florczak Elżbieta
    9. Gałkowska Beata
    10. Gargasz Lucyna
    11. Gurgacz Ewa
    12. Kędra Bogusława
    13. Kędra Jadwiga
    14. Kościńska Małgorzata
    15. Kozłowska Alicja
    16. Kwolek Zofia
    17. Rachwał Alina
    18. Rogowska Dorota
    19. Ryba Bożena
    20. Szczepek Małgorzata
    21. Szmela Alina
    22. Winczowska Kinga
    23. Wnęk Agata
    24. Ziemba Renata

    Początek strony


      
    Rekrutacja 2019

    LOGOWANIE
    do systemu rekrutacji


  • Oferta
    II Liceum Ogólnokształcące
    Technikum Nr 1
    Technik ekonomista
    Technik rachunkowości
    Technik handlowiec
    Technik hotelarstwa
    Technik żywienia i usług gastronomicznych
  • FILM promocyjny
  • Regulamin rekrutacji
  • Terminy
  •   Plan lekcji
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    Archiwum planów
      Dziennik internetowy

    Instrukcja logowania
      
      BIBLIOTEKA
      POTĘGUJEMY KOMPETENCJE
      Linki






      Logowanie
    Nazwa Użytkownika

    Hasło



    Zapomniane hasło?
    Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
     
       Powered by v6.00.307 © 2003-2005
    Phase II by:
    3618272 Unikalnych wizyt