Lipiec 21 2019 22:09:21
  FACEBOOK


  FILMY O SZKOLE

  JUBILEUSZ

INFORMACJE

  Nawigacja
Strona Główna
Adres i telefony
Patron szkoły
Statut szkoły
Nauczyciele
Absolwenci

Jnformacje
Artykuły
Kategorie Newsów
Forum
Kontakt
Szukaj

K gości-stare wpisy
Galeria - ZSE
Archiwum - Web Albumy
Galeria - stare zdjęcia
  Egzaminy
  • Matura
  •   Dla ucznia i rodzica
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    PODRĘCZNIKI
    Dziennik internetowy
    Instrukcja logowania
    STATUT
    WSO
    System oceniania zachowania
    SKRZYNKA PYTAŃ
    I UWAG

    Napisz do dyrektora
      Strony przedmiotowe
    Biologia
    Język angielski
    Język niemiecki
    Język rosyjski
    Obsługa Konsumenta
    Organizacja pracy służby pięter

    Climate Change in Europe
    Szkoła partnerska
     absolwenci_1991
    absolwenci 1991

    Absolwenci Zespołu Szkół Ekonomicznych w Brzozowie

    ROCZNIK 1991

    Powrót do spisu roczników



    Liceum Ekonomiczne - finanse i rachunkowość

    wychowawca - mgr Maria Tympalska

    1. Augustyn Grażyna
    2. Bacior Bożena
    3. Balawajder Jolanta
    4. Bartman Jolanta
    5. Biedka Lucyna
    6. Bober Beata
    7. Cwynar Agata
    8. Cwynar Wioletta
    9. Czapor Anna
    10. Dytko Agata
    11. Dzioba Anna
    12. Kasperkowicz Małgorzata
    13. Kasprzyk Elżbieta
    14. Klimek Bogusława
    15. Kobiałka Ewa
    16. Kudła Małgorzata
    17. Kwolek Renata
    18. Majcher Agnieszka
    19. Makiel Elżbieta
    20. Maniawska Grażyna
    21. Potoczna Dorota
    22. Preisner Małgorzata
    23. Sękowska Maria
    24. Sokołowska Lucyna
    25. Sowińska Lucyna
    26. Szewczyk Elżbieta
    27. Tomkiewicz Beata

    Początek strony


    Liceum Zawodowe - sprzedawca-magazynier

    wychowawca - mgr Lucyna Szydłowska

    Fotografia klasy

    1. Bartkiewicz Justyna
    2. Błachuł Anna
    3. Błaż Renata
    4. Dzoń Bożena
    5. Jakielarz Małgorzata
    6. Job Jolanta
    7. Kamińska Joanna
    8. Knurek Anna
    9. Kubal Ewa
    10. Oleksińska Joanna
    11. Pietryka Agnieszka
    12. Pietryka Agnieszka
    13. Ryba Katarzyna
    14. Sabat Anna
    15. Słowik Edyta
    16. Smoleń Agnieszka
    17. Sabaś Maria
    18. Szpiech Barbara
    19. Szarek Lucyna
    20. Turoń Zofia
    21. Ząbek Alina
    22. Zubel Urszula

    Początek strony

    Zasadnicza Szkoła Zawodowa - sprzedawca

    wychowawca - mgr inż. Dorota Miksiewicz

    1. Bodzioch Beata
    2. Bryś Beata
    3. Buczek Renata
    4. Dżuła Jadwiga
    5. Gładysz Wioletta
    6. Jeleń Wioletta
    7. Kiełbasa Agnieszka
    8. Kondracka Krystyna
    9. Krzysik Edyta
    10. Koniczka Kataryna
    11. Kuś Mariola
    12. Libowicz Marta
    13. Miłek Agnieszka
    14. Organ Jolanta
    15. Podulka Bogumiła
    16. Popiel Agnieszka
    17. Sadowska Agata
    18. Smoleń Elżbieta
    19. Świątek Beata
    20. Szpiech Barbara
    21. Wolańska Ewa
    22. Ząbek Renata

    Początek strony


      
    Rekrutacja 2019

    LOGOWANIE
    do systemu rekrutacji


  • Oferta
    II Liceum Ogólnokształcące
    Technikum Nr 1
    Technik ekonomista
    Technik rachunkowości
    Technik handlowiec
    Technik hotelarstwa
    Technik żywienia i usług gastronomicznych
  • FILM promocyjny
  • Regulamin rekrutacji
  • Terminy
  •   Plan lekcji
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    Archiwum planów
      Dziennik internetowy

    Instrukcja logowania
      
      BIBLIOTEKA
      POTĘGUJEMY KOMPETENCJE
      Linki






      Logowanie
    Nazwa Użytkownika

    Hasło



    Zapomniane hasło?
    Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
     
       Powered by v6.00.307 © 2003-2005
    Phase II by:
    3706019 Unikalnych wizyt