Styczeń 23 2019 18:30:01
  FACEBOOK


  FILMY O SZKOLE

  JUBILEUSZ

INFORMACJE

  Nawigacja
Strona Główna
Adres i telefony
Patron szkoły
Statut szkoły
Nauczyciele
Absolwenci

Jnformacje
Artykuły
Kategorie Newsów
Forum
Kontakt
Szukaj

K gości-stare wpisy
Galeria - ZSE
Archiwum - Web Albumy
Galeria - stare zdjęcia
  Egzaminy
  • Matura
  •   Dla ucznia i rodzica
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    PODRĘCZNIKI
    Dziennik internetowy
    Instrukcja logowania
    Warunki ubezpieczenia 17/18
    STATUT
    WSO
    System oceniania zachowania
    Konsultacje nauczycieli
    SKRZYNKA PYTAŃ
    I UWAG

    Napisz do dyrektora
      Strony przedmiotowe
    Biologia
    Język angielski
    Język niemiecki
    Język rosyjski
    Obsługa Konsumenta
    Organizacja pracy służby pięter

    Climate Change in Europe
    Szkoła partnerska
     absolwenci_1992
    absolwenci 1992

    Absolwenci Zespołu Szkół Ekonomicznych w Brzozowie

    ROCZNIK 1992

    Powrót do spisu roczników



    Liceum Ekonomiczne - finanse i rachunkowość

    wychowawca - mgr Barbara Bigall

    1. Bieda Beata
    2. Boczar Ewa
    3. Dąbrowiecka Beata
    4. Dołęgowski Marek
    5. Gąsecka Danuta
    6. Gosztyła Renata
    7. Kasztelan Wioletta
    8. Kielar Joanna
    9. Kwolek Agata
    10. Leśniak Elżbieta
    11. Lorenc Dorota
    12. Maśnik Agnieszka
    13. Mazur Agnieszka
    14. Mazur Renata
    15. Mendyka Anna
    16. Obłój Agnieszka
    17. Owsiana Agnieszka
    18. Piotrowska Urszula
    19. Słota Agnieszka
    20. Słota Dorota
    21. Słowik Beata
    22. Sowa Beata
    23. Sowa Elążbieta
    24. Śnieżek Lucyna
    25. Szczepek Marzena
    26. Wojnar Bożena
    27. Wolanin Dorota
    28. Zacharska Małgorzata
    29. Zgłobicka Marzena
    30. Zubel Ewa

    Liceum Zawodowe - sprzedawca - magazynier

    wychowawca - mgr inż. Jakub Witek

    Fotografia klasy
    1. Błaż Małgorzata
    2. Błyskal Katarzyna
    3. Błyskal Małgorzata
    4. Czobicz Ewa
    5. Domaradzka Danuta
    6. Florek Beata
    7. Guz Agnieszka
    8. Haduch Agata
    9. Konieczko Ewa
    10. Krupa Małgorzata
    11. Leśniak Marta
    12. Pietranowicz Ameta
    13. Pilszak Kinga
    14. Preisnar Bernadetta
    15. Sobala Beata
    16. Sowińska Agnieszka
    17. Szerszeń Grażyna
    18. Szmigiel Renata
    19. Szmyd Jadwiga
    20. Szuba Beata
    21. Szuba Grażyna
    22. Ścibor Zofia
    23. Ząbek Marta

    Początek strony

    Zasadnicza Szkoła Zawodowa - sprzedawca

    wychowawca - mgr Anna Dydek

    1. Balawajder Halina
    2. Bieda Ewa
    3. Bober Elżbieta
    4. Bury Dorota
    5. Filak Edyta
    6. Filip Agnieszka
    7. Gdula Renata
    8. Jajko Anna
    9. Janus Dorota
    10. Kędra Agnieszka
    11. Kic Albina
    12. Kobylac Magdalena
    13. Kobylakiewicz Anna
    14. Konieczna Aldona
    15. Krok Bożena
    16. Kurek Bogumiła
    17. Mielcank Małgorzata
    18. Nogaj Jadwiga
    19. Obłój Anna
    20. Peszko Dorota
    21. Piecuch Halina
    22. Ptak Anita
    23. Rzepka Beata
    24. Sobota Anna
    25. Szpiech Barbara
    26. Szuba Agnieszka
    27. Wolanin Barbara
    28. Wrona Renata
    29. Ziemba Barbara
    30. Żaczek Marta

    Początek strony


      O SZKOLE
    II Liceum Ogólnokształcące

    Technikum Nr 1
    Technik ekonomista
    Technik handlowiec
    Technik hotelarstwa
    Technik żywienia i usług gastronomicznych
      Plan lekcji
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    Archiwum planów
      Dziennik internetowy

    Instrukcja logowania
      
      BIBLIOTEKA
      POTĘGUJEMY KOMPETENCJE
      Linki






      Logowanie
    Nazwa Użytkownika

    Hasło



    Zapomniane hasło?
    Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
     
       Powered by v6.00.307 © 2003-2005
    Phase II by:
    3443033 Unikalnych wizyt