Styczeń 23 2019 19:05:29
  FACEBOOK


  FILMY O SZKOLE

  JUBILEUSZ

INFORMACJE

  Nawigacja
Strona Główna
Adres i telefony
Patron szkoły
Statut szkoły
Nauczyciele
Absolwenci

Jnformacje
Artykuły
Kategorie Newsów
Forum
Kontakt
Szukaj

K gości-stare wpisy
Galeria - ZSE
Archiwum - Web Albumy
Galeria - stare zdjęcia
  Egzaminy
  • Matura
  •   Dla ucznia i rodzica
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    PODRĘCZNIKI
    Dziennik internetowy
    Instrukcja logowania
    Warunki ubezpieczenia 17/18
    STATUT
    WSO
    System oceniania zachowania
    Konsultacje nauczycieli
    SKRZYNKA PYTAŃ
    I UWAG

    Napisz do dyrektora
      Strony przedmiotowe
    Biologia
    Język angielski
    Język niemiecki
    Język rosyjski
    Obsługa Konsumenta
    Organizacja pracy służby pięter

    Climate Change in Europe
    Szkoła partnerska
     absolwenci_1994
    absolwenci 1994

    Absolwenci Zespołu Szkół Ekonomicznych w Brzozowie

    ROCZNIK 1994

    Powrót do spisu roczników



     

    Liceum Ekonomiczne - finanse i rachunkowość

    wychowawca - mgr Jerzy Olearczyk

    Fotografia klasy Studnówka

    1. Bargieł Bożena
    2. Barud Andrzej
    3. Bąk Elżbieta
    4. Bednarz Dorota
    5. Bikowska Monika
    6. Buczek Magdalena
    7. Buczkowicz Marzena
    8. Cyparska Renata
    9. Dobosz Beata
    10. Domaradzki Arkadiusz
    11. Gondela Joanna
    12. Jajko Romana
    13. Kędra Iwona
    14. Kostka Maria
    15. Ogrodnik Anna
    16. Pelczar Barbara
    17. Pierożak Beata
    18. Pomykała Jerzy
    19. Prajsnar Anna
    20. Radzik Elżbieta
    21. Rogula Agnieszka
    22. Skarbek Barbara
    23. Stanisławczyk Joanna
    24. Szuba Jolanta
    25. Wojciechowska Marta

    Początek strony


    Liceum Zawodowe - sprzedawca-magazynier

    wychowawca - mgr Zofia Rymarz

    1. Babirecka Jolanta
    2. Bober Elżbieta
    3. Bogusz Agata
    4. Cupak Alicja
    5. Golonka Barbara
    6. Jamroży Monika
    7. Jarosz Iwona
    8. Kwiatkowska Magdalena
    9. Leśniak Anastazja
    10. Makowska Małgorzata
    11. Pająk Bożena
    12. Popiel Beata
    13. Rachwalska Beata
    14. Rzepka Agnieszka
    15. Surlas Barbara
    16. Susło Danuta
    17. Szarek Magdalena
    18. Szczepek Marta
    19. Szczepek Renata
    20. Szmyd Barbara
    21. Szuba Justyna
    22. Ścibor Monika
    23. Śnieżek Dorota
    24. Tyczka Halina
    25. Wojtowicz Joanna
    26. Wrotniak Justyna
    27. Wyżykowska Monika
    28. Żmuda Bogumiła

    Początek strony

     

    Liceum Zawodowe - gastronom

    wychowawca - mgr Barbara Dacko

    1. Dereń Anna
    2. Frodyma Bożena
    3. Graboń Bożena
    4. Jarosz Regina
    5. Kędra Radosław
    6. Kwolek Dorota
    7. Lenart Anna
    8. Mokrzycka Małgorzata
    9. Niezgodzka Aneta
    10. Rachwał Beata
    11. Rachwał Ernest
    12. Rozenbajger Edyta
    13. Rzepka Halina
    14. Skrok Katarzyna
    15. Sochacka Agnieszka
    16. Śnieżek Agnieszka
    17. Śnieżek Grzegorz
    18. Wawrzyńska Renata
    19. Wnęk Małgorzata
    20. Wołkowicz Barbara
    21. Zajdel Agnieszka
    22. Zych Urszula

    Początek strony

    Zasadnicza Szkoła Zawodowa - sprzedawca

    wychowawca - mgr inż. Dorota Miksiewicz

    1. Adam Jolanta
    2. Ankowska Lucyna
    3. Bednarczyk Anna
    4. Florek Katarzyna
    5. Folek Beata
    6. Garbiński Mariusz
    7. Gazdowicz Sylwia
    8. Hałasik Renata
    9. Karnas Alicja
    10. Klimkowska Anna
    11. Korab Agnieszka
    12. Kubicka Ewa
    13. Kudła Agnieszka
    14. Kukulińska Agata
    15. Kundzierewicz Ewa
    16. Lasek Piotr
    17. Łach Stanisława
    18. Makowska Jolanta
    19. Marszałek Edyta
    20. Masłyk Jolanta
    21. Mszańska Barbara
    22. Owsiana Anna
    23. Pilszak Bernadetta
    24. Potoczna Ewa
    25. Prokop Jolanta
    26. Szczepek Elżbieta
    27. Szuba Wanda
    28. Witek Joanna
    29. Wojtuń Tomasz
    30. Wolanin Edyta
    31. Wolańska Ewa
    32. Wójcik Beata
    33. Zacharska Magdalena
    34. Żaczek Magdalena

    Początek strony


    Zasadnicza Szkoła Zawodowa - kucharz

    wychowawca - mgr Jerzy Lasek

    Fotografia klasy

    1. Bacior Barbara
    2. Barud Helena
    3. Biedka Dorota
    4. Bok Jolanta
    5. Chrobak Justyna
    6. Duplaga Lucyna
    7. Dykas Elżbieta
    8. Dytko Anna
    9. Filak Daria
    10. Filus Edyta
    11. Gierlach Agata
    12. Grzymkowska Zofia
    13. Gurgacz Anna
    14. Gurgacz Teresa
    15. Jantosz Małgorzata
    16. Jantosz Marzena
    17. Jarosz Agata
    18. Kielar Lidia
    19. Knurek Elżbieta c. Adama
    20. Knurek Elżbieta c. Józefa
    21. Kucharska Anna
    22. Kwolek Agata
    23. Lutecka Jolanta
    24. Masłyk Mariola
    25. Mazur Elżbieta
    26. Nizioł Krystyna
    27. Rachwał Agata
    28. Rzepka Alicja
    29. Skrabala Beata
    30. Sowa Bogusława
    31. Sowa Lucyna
    32. Stankiewicz Lidia
    33. Szczepek Anna
    34. Szuba Teresa
    35. Szul Renata
    36. Ścibor Barbara
    37. Wojtowicz Jadwiga
    38. Ząbek Agnieszka
    39. Zubka Renata
    40. Żak Renata
             Początek strony 
      O SZKOLE
    II Liceum Ogólnokształcące

    Technikum Nr 1
    Technik ekonomista
    Technik handlowiec
    Technik hotelarstwa
    Technik żywienia i usług gastronomicznych
      Plan lekcji
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    Archiwum planów
      Dziennik internetowy

    Instrukcja logowania
      
      BIBLIOTEKA
      POTĘGUJEMY KOMPETENCJE
      Linki






      Logowanie
    Nazwa Użytkownika

    Hasło



    Zapomniane hasło?
    Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
     
       Powered by v6.00.307 © 2003-2005
    Phase II by:
    3443128 Unikalnych wizyt