Maj 19 2019 21:20:17
  FACEBOOK


  FILMY O SZKOLE

  JUBILEUSZ

INFORMACJE

  Nawigacja
Strona Główna
Adres i telefony
Patron szkoły
Statut szkoły
Nauczyciele
Absolwenci

Jnformacje
Artykuły
Kategorie Newsów
Forum
Kontakt
Szukaj

K gości-stare wpisy
Galeria - ZSE
Archiwum - Web Albumy
Galeria - stare zdjęcia
  Egzaminy
  • Matura
  •   Dla ucznia i rodzica
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    PODRĘCZNIKI
    Dziennik internetowy
    Instrukcja logowania
    STATUT
    WSO
    System oceniania zachowania
    SKRZYNKA PYTAŃ
    I UWAG

    Napisz do dyrektora
      Strony przedmiotowe
    Biologia
    Język angielski
    Język niemiecki
    Język rosyjski
    Obsługa Konsumenta
    Organizacja pracy służby pięter

    Climate Change in Europe
    Szkoła partnerska
     absolwenci_1995
    absolwenci 1995

    Absolwenci Zespołu Szkół Ekonomicznych w Brzozowie

    ROCZNIK 1995

    Powrót do spisu roczników



     

    Liceum Ekonomiczne - finanse i rachunkowość

    wychowawca - mgr Maria Tympalska

    1. Bednarz Grażyna
    2. Bocheńska Sabina
    3. Chruściel Katarzyna
    4. Dupira Anna
    5. Dydek Małgorzata
    6. Dziwik Małgorzata
    7. Fiedeń Aneta
    8. Filus Barbara
    9. Florek Katarzyna
    10. Gałajda Alina
    11. Gratkowska Dorota
    12. Gromkiewicz Aldona
    13. Gurgacz Marta
    14. Jajko Marzena
    15. Kasprzyk Maria
    16. Kędra Małgorzata
    17. Kułaga Robert
    18. Libowicz Agata
    19. Liput Katarzyna
    20. Lorenc Justyna
    21. Marszałek Katarzyna
    22. Młynarska Elżbieta
    23. Parysz Edyta
    24. Potoczna Marzena
    25. Rysz Lidia
    26. Sękowska Anna
    27. Stachowicz Beata
    28. Szuba Beata
    29. Szuba Dorota
    30. Śliwiak Edyta
    31. Telesz Katarzyna
    32. Wolanin Irena
    33. Wydrzyńska Magdalena
    34. Żaczek Anna

    Początek strony

     

    Liceum Zawodowe - sprzedawca-magazynier

    wychowawca - mgr Danuta Słaby

    1. Bąk Bożena
    2. Cipora Lidia
    3. Cwynar Dorota
    4. Data Bożena
    5. Data Magdalena
    6. Dymińska Anna
    7. Gruszka Małgorzata
    8. Janusz Jolanta
    9. Jaskiewicz Edyta
    10. Kikta Lidia
    11. Kłodowska Joanna
    12. Kozak Renata
    13. Krok Małgorzata
    14. Krzysik Elżbieta
    15. Kustra Agnieszka
    16. Leśniak Agnieszka
    17. Nowak Teresa
    18. Pawlikowski Kamil
    19. Pelczar Małgorzata
    20. Rzecznik Monika
    21. Rzepka Beata
    22. Szafran Ewa
    23. Smietana Renata
    24. Śnieżek Joanna
    25. Świder Stanisław
    26. Walczak Beata
    27. Wojtoń Beata
    28. Ziemba Barbara
    29. Zubel Dorota

    Początek strony

     

    Liceum Zawodowe - gastronom

    wychowawca - mgr Lucyna Szydłowska

    Fotografia klasy

    1. Beldzik Olga
    2. Błońska Teresa
    3. Bor Bolesław
    4. Borkowska Iwona
    5. Dmitrzak Renata
    6. Dołżycka Joanna
    7. Gierlach Barbara
    8. Haduch Dorota
    9. Hocyk Beata
    10. Jarema Anna
    11. Jastrzębska Magdalena
    12. Karnasiewicz Danuta
    13. Kielar Damian
    14. Konieczko Edyta
    15. Korab Katarzyna
    16. Król Monika
    17. Kwolek Marzena
    18. Lorenowicz Aneta
    19. Mrozek Małgorzata
    20. Podulka Alicja
    21. Podulka Anna
    22. Podulka Beata
    23. Preisnar Grażyna
    24. Ruchlewicz Aldona
    25. Rząsa Maciej
    26. Starzak Bożena
    27. Suwała Małgorzata
    28. Szerszeń Anna
    29. Szmyd Mariola
    30. Wilusz Irena
    31. Wojtowicz Krzysztof
    32. Zarych Kinga

    Początek strony

     

    Zasadnicza Szkoła Zawodowa - kucharz

    wychowawca - mgr Jan Jędrzejowski

    1. Błahut Monika
    2. Cesarz Rafał
    3. Frańczak Anna
    4. Gadamska Dorota
    5. Gruczyńska Barbara
    6. Herbut Agata
    7. Herbut Beata
    8. Klimkowska Renata
    9. Kondrat Sylwia
    10. Kuś Aneta
    11. Kuśnierczyk Katarzyna
    12. Małecka Agnieszka
    13. Owsiana Beata
    14. Pietrasz Renata
    15. Początek Jolanta
    16. Potoczna Marzena
    17. Rymarz Agnieszka
    18. Skrabala Bożena
    19. Sobolak Piotr
    20. Starzek Bożena
    21. Szerszeń Helena
    22. Szewczyk Irena
    23. Tomoń Beata
    24. Więch Marta
    25. Wojtowicz Lidia
    26. Wydrzyńska Lucyna
    27. Zajęczkowska Anna
    28. Zarzyka Ewa
    29. Zarzyka Małgorzata

    Początek strony

    Zasadnicza Szkoła Zawodowa - sprzedawca
    wychowawca - mgr Dariusz Kamiński

    1. Bieńczak Katarzyna
    2. Ciemiecka Anna
    3. Dobosz Marzena
    4. Draguła Barbara
    5. Glazer Katarzyna
    6. Kasztelan Agnieszka
    7. Kołodziej Marzena
    8. Korfanty Sylwia
    9. Kurzydło Agnieszka
    10. Kurzydło Bernadetta
    11. Lasek Beata
    12. Mazur Barbara
    13. Misiewicz Ewa
    14. Nastał Marta
    15. Oleniacz Marzena
    16. Ostafińska Dorota
    17. Prokopowicz Elżbieta
    18. Ryba Rafał
    19. Smoleń Teresa
    20. Sobolak Magdalena
    21. Sobota Krystyna
    22. Sowa Małgorzata
    23. Struś Monika
    24. Superson Agnieszka
    25. Szarek Beata
    26. Szurlej Renata

    Początek strony

    Policealne Studium Zawodowe - finanse i rachunkowość
    wychowawca - mgr Tadeusz Sperber

    1. Bartman Agnieszka
    2. Bodziak Iwona
    3. Czelna Agnieszka
    4. Długosz Ewa
    5. Drzumska Halina
    6. Ferenc Iwona
    7. Florczak Agnieszka
    8. Gałajda Elżbieta
    9. Gerula Elżbieta
    10. Górniak Piotr
    11. Kaczor Edyta
    12. Kędra Marzena
    13. Kielar Alina
    14. Korona Anna
    15. Kuśnierczyk Renata
    16. Kufel Agata
    17. Kurzydło Jan
    18. Krawiec Robert
    19. Lasek Alicja
    20. Lasek Ewa
    21. Niecko Jolanta
    22. Osiadły Mariusz
    23. Paszko Renata
    24. Pelc Krzysztof
    25. Pomykała Alicja
    26. Pyś Agnieszka
    27. Rzepka Agnieszka
    28. Słaby Małgorzata
    29. Sołtysik Agnieszka
    30. Szerszeń Grażyna
    31. Szpiech Bożena
    32. Szpiech Jacek
    33. Uryc Agnieszka
    34. Urban Joanna
    35. Węgrzyńska Renata
    36. Widziszewska Katarzyna
    37. Wisła Rafał
    38. Wojtowicz Elżbieta
    39. Wolańska Lucyna
    40. Wydro Krzysztof

    Początek strony

      
    Rekrutacja 2019

    LOGOWANIE
    do systemu rekrutacji


  • Oferta
    II Liceum Ogólnokształcące
    Technikum Nr 1
    Technik ekonomista
    Technik rachunkowości
    Technik handlowiec
    Technik hotelarstwa
    Technik żywienia i usług gastronomicznych
  • FILM promocyjny
  • Regulamin rekrutacji
  • Terminy
  •   Plan lekcji
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    Archiwum planów
      Dziennik internetowy

    Instrukcja logowania
      
      BIBLIOTEKA
      POTĘGUJEMY KOMPETENCJE
      Linki






      Logowanie
    Nazwa Użytkownika

    Hasło



    Zapomniane hasło?
    Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
     
       Powered by v6.00.307 © 2003-2005
    Phase II by:
    3618301 Unikalnych wizyt