Lipiec 21 2019 20:58:07
  FACEBOOK


  FILMY O SZKOLE

  JUBILEUSZ

INFORMACJE

  Nawigacja
Strona Główna
Adres i telefony
Patron szkoły
Statut szkoły
Nauczyciele
Absolwenci

Jnformacje
Artykuły
Kategorie Newsów
Forum
Kontakt
Szukaj

K gości-stare wpisy
Galeria - ZSE
Archiwum - Web Albumy
Galeria - stare zdjęcia
  Egzaminy
  • Matura
  •   Dla ucznia i rodzica
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    PODRĘCZNIKI
    Dziennik internetowy
    Instrukcja logowania
    STATUT
    WSO
    System oceniania zachowania
    SKRZYNKA PYTAŃ
    I UWAG

    Napisz do dyrektora
      Strony przedmiotowe
    Biologia
    Język angielski
    Język niemiecki
    Język rosyjski
    Obsługa Konsumenta
    Organizacja pracy służby pięter

    Climate Change in Europe
    Szkoła partnerska
     absolwenci_1996
    absolwenci 1996

    Absolwenci Zespołu Szkół Ekonomicznych w Brzozowie

    ROCZNIK 1996

    Powrót do spisu roczników



     

    Liceum Ekonomiczne IVa - finanse i rachunkowość

    wychowawca - mgr Barbara Bigall

    1. Bacior Iwona
    2. Bania Wioletta
    3. Baran Joanna
    4. Bodzioch Agnieszka
    5. Bartman Elżbieta
    6. Chorążak Ewa
    7. Data Dorota
    8. Dąbrowski Wojciech
    9. Dudek Agnieszka
    10. Hliwa Agnieszka
    11. Józefowicz Renata
    12. Kaczmarczyk Ewa
    13. Kędra Justyna
    14. Kijowska Małgorzata
    15. Kostur Monika
    16. Koszela Jolanta
    17. Kozubek Anna
    18. Krypla Agnieszka
    19. Lasek Iwona
    20. Leń Katarzyna
    21. Piwiak Janusz
    22. Piwowar Mirosław
    23. Rachwał Dorota
    24. Siwak Agnieszka
    25. Skrabala Barbara
    26. Skubisz Elżbieta
    27. Szuba Agnieszka
    28. Śmiała Aneta
    29. Tarnawska Magdalena
    30. Tercha Joanna

    Początek strony

     

    Liceum Ekonomiczne IVb - finanse i rachunkowość

    wychowawca - mgr inż. Jakub Witek

    Fotografia klasy

    1. Adamska Renata
    2. Biedka Anna
    3. Bober Anna
    4. Buczkowicz Elżbieta
    5. Chrobak Arkadiusz
    6. Czajka Magdalena
    7. Czuba Bogusław
    8. Dmitrzak Edyta
    9. Gerula Maria
    10. Gargasz Agnieszka
    11. Jatczyszyn Sylwia
    12. Leń Magdalena
    13. Nogaj Bożena
    14. Nogaj Renata
    15. Nowak Agnieszka
    16. Ryba Anna
    17. Rybak Anna
    18. Rzeźnik Barbara
    19. Skarbek Barbara
    20. Skiba Dorota
    21. Sowa Sławomir
    22. Surowiak Katarzyna
    23. Szuba Jolanta
    24. Toczek Aleksandra
    25. Tomoń Anna
    26. Winiarska Sylwia
    27. Władyka Mariola
    28. Wojnar Ryszard
    29. Wojtoń Ewa
    30. Wrona Agata
    31. Zarych Jolanta
    32. Zarych Wioletta
    33. Zgłobicka Wioletta
    34. Zych Katarzyna

    Początek strony


    Liceum Zawodowe - sprzedawca-magazynier

    wychowawca - mgr Anna Dydek

    1. Bargieł Monika
    2. Błaż Dariusz
    3. Domaradzka Anna
    4. Dudek Anna
    5. Gazdowicz Justyna
    6. Jarosz Agnieszka
    7. Kendziołka Anna
    8. Kijowska Iwona
    9. Kondoł Bernadeta
    10. Konieczko Katarzyna
    11. Koszela Ewa
    12. Małek Anna
    13. Marchewka Bożena
    14. Marchewka Dorota
    15. Miksiewicz Agnieszka
    16. Nowak Dorota
    17. Nycz Ewelina
    18. Olejarska Jolanta
    19. Owsiana Małgorzata
    20. Piegdoń Edyta
    21. Sabat Magdalena
    22. Sokołowska Marta
    23. Stochmal Monika
    24. Supel Agnieszka
    25. Supel Monika
    26. Szałajko Agnieszka
    27. Szałajko Barbara
    28. Szałajko Ilona
    29. Szczepanik Maria
    30. Szerszeń Halina
    31. Wałęcka Anna
    32. Zaprzalska Aneta

    Początek strony

     

    Liceum Zawodowe - gastronom

    wychowawca - mgr inż. Marek Kufel

    1. Ankowska Alicja
    2. Baran Marzena
    3. Bielec Barbara
    4. Bryś Piotr
    5. Buczek Joanna
    6. Cesarz Lilianna
    7. Dąbrowska Anna
    8. Domaradzka Agata
    9. Domaradzka Iwona
    10. Dudek Zofia
    11. Froń Renata
    12. Jagielska Aneta
    13. Janus Ewa
    14. Jarosz Anna
    15. Jaśkiewicz Marzena
    16. Kałamucka Barbara
    17. Kopleńska Elżbieta
    18. Kręgielewski Sławomir
    19. Kwiatkowska Magdalena
    20. Lasek Monika
    21. Leśniak Joanna
    22. Mnich Justyna
    23. Mrozek Wioletta
    24. Nastał Justyna
    25. Nędza Dorota
    26. Owsiana Elżbieta
    27. Sokolik Barbara
    28. Sokołowska Iwona
    29. Sowa Regina
    30. Witalisz Magdalena
    31. Zarych Urszula

    Początek strony

    Zasadnicza Szkoła Zawodowa - kucharz

    wychowawca - mgr Jan Jędrzejowski

    1. Bara Barbara
    2. Baran Agnieszka
    3. Bąk Agata
    4. Buczkowicz Małgorzata
    5. Bogusz Barbara
    6. Częczek Beata
    7. Dereń Katarzyna
    8. Długosz Natalia
    9. Dobosz Agata
    10. Drożdżal Marek
    11. Dudek Agnieszka
    12. Dudek Barbara
    13. Gładysz Renata
    14. Głowacki Tomasz
    15. Kędra Dominika
    16. Komska Monika
    17. Kornafel Bożena
    18. Koza Ewa
    19. Król Wioletta
    20. Kuźniar Małgorzata
    21. Paszko Barbara
    22. Pecka Agnieszka
    23. Piątek Maria
    24. Piotrowska Barbara
    25. Sobkowicz Marzena
    26. Sobolak Marzena
    27. Sokołowska Emilia
    28. Starzak Agnieszka
    29. Szewczyk Iwona
    30. Szopa Agata
    31. Szuba Anna
    32. Telesz Mariola
    33. Tomoń Anna
    34. Tyczka Joanna
    35. Zając Ewelina
    36. Żelazko Marzena

    Początek strony

    Zasadnicza Szkoła Zawodowa - sprzedawca

    wychowawca - mgr Stanisław Supel

    1. Bartman Wioletta
    2. Boczar Danuta
    3. Bogusz Magdalena
    4. Burnat Iwona
    5. Bikowska Mirosława
    6. Cempa Elżbieta
    7. Chęć Ireneusz
    8. Cygan Iwona
    9. Data Katarzyna
    10. Dobek Brygida
    11. Dobrowolska Monika
    12. Florczak Dorota
    13. Florczak Monika
    14. Frodyma Urszula
    15. Gładysz Agnieszka
    16. Gratkowska Agnieszka
    17. Jajko Justyna
    18. Klamut Iwona
    19. Knurek Małgorzata
    20. Kociuba Anna
    21. Kowalska Izabela
    22. Kucharska Katarzyna
    23. Kułak Justyna
    24. Mądroń Jolanta
    25. Rachwał Jolanta
    26. Siwak Ewa
    27. Śmietana Honorata
    28. Śnieżek Ewa
    29. Stankiewicz Ewelina
    30. Szmyd Katarzyna
    31. Wołkowicz Katarzyna
    32. Zięba Marta
    33. Żelazko Justyna

    Początek strony

    Policealne Studium Zawodowe - finanse i rachunkowość

    wychowawca - mgr Jerzy Olearczyk

    1. Ankowska Elżbieta
    2. Bardzik Tomasz
    3. Boczar Agata
    4. Chyłak Anna
    5. Duda Ewa
    6. Dudek Renata
    7. Florczak Danuta
    8. Florek Wojciech
    9. Gierlach Renata
    10. Jarosz Iwona
    11. Kaczor Maciej
    12. Kędra Beata
    13. Kędra Bożena
    14. Kędra Dariusz
    15. Kopleńska Bogumiła
    16. Kuryś Piotr
    17. Kurzydło Danuta
    18. Makowska Elżbieta
    19. Małek Ewa
    20. Mazur Edyta
    21. Oleniacz Barbara
    22. Pończocha Danuta
    23. Rachwał Ernest
    24. Rogoz Małgorzata
    25. Sawicka Anna
    26. Śmiała Jolanta
    27. Stankiewicz Artur
    28. Stankiewicz Marzena
    29. Szmyd Barbara
    30. Szuba Justyna
    31. Szuba Renata
    32. Szul Halina
    33. Woś Agnieszka

    Początek strony

    Początek strony
      
    Rekrutacja 2019

    LOGOWANIE
    do systemu rekrutacji


  • Oferta
    II Liceum Ogólnokształcące
    Technikum Nr 1
    Technik ekonomista
    Technik rachunkowości
    Technik handlowiec
    Technik hotelarstwa
    Technik żywienia i usług gastronomicznych
  • FILM promocyjny
  • Regulamin rekrutacji
  • Terminy
  •   Plan lekcji
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    Archiwum planów
      Dziennik internetowy

    Instrukcja logowania
      
      BIBLIOTEKA
      POTĘGUJEMY KOMPETENCJE
      Linki






      Logowanie
    Nazwa Użytkownika

    Hasło



    Zapomniane hasło?
    Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
     
       Powered by v6.00.307 © 2003-2005
    Phase II by:
    3705889 Unikalnych wizyt