Styczeń 23 2019 18:52:39
  FACEBOOK


  FILMY O SZKOLE

  JUBILEUSZ

INFORMACJE

  Nawigacja
Strona Główna
Adres i telefony
Patron szkoły
Statut szkoły
Nauczyciele
Absolwenci

Jnformacje
Artykuły
Kategorie Newsów
Forum
Kontakt
Szukaj

K gości-stare wpisy
Galeria - ZSE
Archiwum - Web Albumy
Galeria - stare zdjęcia
  Egzaminy
  • Matura
  •   Dla ucznia i rodzica
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    PODRĘCZNIKI
    Dziennik internetowy
    Instrukcja logowania
    Warunki ubezpieczenia 17/18
    STATUT
    WSO
    System oceniania zachowania
    Konsultacje nauczycieli
    SKRZYNKA PYTAŃ
    I UWAG

    Napisz do dyrektora
      Strony przedmiotowe
    Biologia
    Język angielski
    Język niemiecki
    Język rosyjski
    Obsługa Konsumenta
    Organizacja pracy służby pięter

    Climate Change in Europe
    Szkoła partnerska
     absolwenci_1997
    absolwenci 1997

    Absolwenci Zespołu Szkół Ekonomicznych w Brzozowie

    ROCZNIK 1997

    Powrót do spisu roczników



    Liceum Ekonomiczne IVa - finanse i rachunkowość

    Fotografia klasy

    wychowawca - mgr Elżbieta Froń

    1. Antkowska Alicja
    2. Augustyn Danuta
    3. Bober Anna
    4. Bober Beata
    5. Bryś Zbigniew
    6. Brzyska Agnieszka
    7. Czerwińska Jolanta
    8. Dytko Agata
    9. Fil Anna
    10. Florek Elżbieta
    11. Gierlach Bożena
    12. Giermańska Kamila
    13. Jakiel Agnieszka
    14. Kendziołka Katarzyna
    15. Konieczko Agnieszka
    16. Krzysik Jolanta
    17. Kuzian Waldemar
    18. Lorenc Ewa
    19. Marszałek Aneta
    20. Michniak Monika
    21. Milczanowska Beata
    22. Myrta Dorota
    23. Nogaj Agata
    24. Nowak Krystyna
    25. Pietrasz Agnieszka
    26. Rachwał Justyna
    27. Rajtar Magdalena
    28. Siedlecka Marzena
    29. Szlama Aleksandra
    30. Śnieżek Katarzyna
    31. Tympalska Ewa
    32. Tympalska Jolanta
    33. Walczak Jacek
    34. Wanic Katarzyna
    35. Wolanin Teresa
    36. Zubka Bożena

    Początek strony

     

    Liceum Ekonomiczne IVb - finanse i rachunkowość

    wychowawca - mgr Elżbieta Olearczyk

    Fotografia klasy Studnówka Studniówka

    1. Bieńko Agnieszka
    2. Czelna Monika
    3. Czubska Grażyna
    4. Czuchra Justyna
    5. Dąbrowiecka Magdalena
    6. Dąbrowska Anna
    7. Domin Beata
    8. Dudek Agnieszka
    9. Dudek Małgorzata
    10. Dudek Marzena
    11. Guzior Grzegorz
    12. Hus Justyna
    13. Kosicka Magdalena
    14. Kozubek Bogdan
    15. Kudła Renata
    16. Kuźnar Alicja
    17. Kuźnar Marlena
    18. Lasota Adrianna
    19. Macios Monika
    20. Naleśnik Bernadetta
    21. Obłój Barbara
    22. Pietrasz Tomasz
    23. Płonka Irena
    24. Rychlec Joanna
    25. Rymarowicz Katarzyna
    26. Sikora Monika
    27. Siwak Beata
    28. Szafran Monika
    29. Szafran Renata
    30. Szpiech Rafał
    31. Telesz Danuta
    32. Wal Magdalena
    33. Wanic Agnieszka
    34. Wójcik Jolanta Małgorzata
    35. Wójcik Jolanta
    36. Zubik Dorota

    Początek strony


    Liceum Handlowe

    wychowawca - mgr Janusz Supel

    1. Adamczak Anna
    2. Baran Maria
    3. Barnaś Honorata
    4. Bąk Aneta
    5. Bednarz Barbara
    6. Bury Małgorzata
    7. Czas Mariusz
    8. Ćwiąkała Marzena
    9. Dąbrowska Bogusława
    10. Duda Jadwiga
    11. Dudek Wojciech
    12. Federkiewicz Mariusz
    13. Franczuk Joanna
    14. Futyma Tomasz
    15. Jaśkiewicz Beata
    16. Jaśkiewicz Tomasz
    17. Klimowicz Elżbieta
    18. Knurek Joanna
    19. Kosztyła Iwona
    20. Król Beata
    21. Kruczek Magdalena
    22. Leń Magdalena
    23. Łobaza Tomasz
    24. Obłój Marzena
    25. Pokrywka Aneta
    26. Potoczna Agnieszka
    27. Skiba Sławomir
    28. Śliwiak Agnieszka
    29. Sikora Krzysztof
    30. Sieńczak Anna
    31. Siwak Agnieszka
    32. Stach Bernadeta
    33. Wnęk Krzysztof
    34. Wójcik Katarzyna

    Początek strony

     

    Liceum Zawodowe - gastronom

    wychowawca - mgr Grzegorz Myćka

    1. Antoń Bogusława
    2. Bis Bożena
    3. Bryś Agata
    4. Chrobak Anna
    5. Cupak Edyta
    6. Fejdasz Jolanta
    7. Fiedeń Aneta
    8. Fiedeń Sabina
    9. Fijałka Iwona
    10. Florczak Joanna
    11. Głód Agata
    12. Grzybek Monika
    13. Janiak Dorota
    14. Leń Katarzyna
    15. Maniawska Agnieszka
    16. Marszałek Jacek
    17. Marusia Zenon
    18. Maur Renata
    19. Miksiewicz Dorota
    20. Mleczko Łukasz
    21. Mrozek Anna
    22. Niemiec Barbara
    23. Nowicki Łukasz
    24. Pałka Agnieszka
    25. Pudłowska Magdalena
    26. Ryba Sylwia
    27. Rychlicka Lidia
    28. Sokołowska Monika
    29. Sowa Beata
    30. Strzemkowska Monika
    31. Ślęczkowska Anna
    32. Wojnar Adrianna
    33. Zajdel Krzysztof
    34. Zubik Elżbieta
    35. Żak Maria Anna
    36. Żak Maria

    Początek strony

    Zasadnicza Szkoła Zawodowa - sprzedawca

    wychowawca - mgr Krystyna Kuczma

    1. Bąk Dorota
    2. Dubis Barbara
    3. Dudek Ewa
    4. Dymińska Karolina
    5. Fiedeń Marzena
    6. Florczak Agnieszka
    7. Florczak Edyta
    8. Florek Joanna
    9. Konieczna Barbara
    10. Kopczyk Agnieszka
    11. Korab Aneta
    12. Kozłowska Sylwia
    13. Mazur Anna
    14. Mazur Joanna
    15. Mroczka Magdalena
    16. Nędza Małgorzata
    17. Oleniacz Urszula
    18. Podulka Agnieszka
    19. Rychlicka Agnieszka
    20. Sech Monika
    21. Sowińska Iwona
    22. Sowa Bogusława
    23. Staruchowicz Zofia
    24. Szafran Elżbieta
    25. Szopa Katarzyna
    26. Szczepek Agata
    27. Śnieżek Ewa
    28. Święch Gertruda
    29. Telesz Wioletta
    30. Więch Monika
    31. Wiszyńska Emilia
    32. Wójtowicz Anna
    33. Ziółkoś Jolanta

    Początek strony

    Szkoła Zawodowa - kucharz

    wychowawca - mgr Barbara Dacko

    1. Bąk Ewa
    2. Bok Wioletta
    3. Ciuba Iwona
    4. Dmitrzak Anna
    5. Fic Renata
    6. Frydyk Marzena
    7. Jankowska Elżbieta
    8. Kielar Barbara
    9. Kostka Maria
    10. Kosztyła Danuta
    11. Kuliga Agnieszka
    12. Łybacka Lucyna
    13. Niziołek Małgorzata
    14. Olejarski Adam
    15. Pelc Marta
    16. Podulka Elżbieta
    17. Potoczna Katarzyna
    18. Seleman Halina
    19. Siuciak Elżbieta
    20. Skarbek Aneta
    21. Sobolak Urszula
    22. Sobota Renata
    23. Stec Marzena
    24. Szeligowska Barbara
    25. Szpiech Aldona
    26. Tomoń Alina
    27. Tomoń Urszula
    28. Wątróbska Agnieszka
    29. Wojtowicz Anna
    30. Wolanin Małgorzata
    31. Wójcik Agata
    32. Wyszyńska Agnieszka
    33. Zarych Katarzyna
    34. Zdybek Elżbieta
    35. Zubel Marta
    36. Żyłka Iwona
    37. Żyłka Katarzyna

    Początek strony

    Policealne Studium Zawodowe - finanse i rachunkowość

    wychowawca - mgr Tadeusz Sperber

    1. Baran Renata
    2. Barański Dariusz
    3. Błachut Andrzej
    4. Chorążak Michał
    5. Cioban Agnieszka
    6. Czerwińska Jadwiga
    7. Data Magdalena
    8. Dobosz Agnieszka
    9. Dubis Monika
    10. Dudek Maciej
    11. Dżoń Tomasz
    12. Dytko Elżbieta
    13. Gowda Mateusz
    14. Jagielska Agnieszka
    15. Jurczak Paweł
    16. Kamińska Elżbieta
    17. Kielar Anetta
    18. Kielar Rafał
    19. Klucz Paweł
    20. Kosztyła Jolanta
    21. Leśniak Anastazja
    22. Owsiany Małgorzata
    23. Pelc Agnieszka
    24. Raszewska Grażyna
    25. Rzepka Agnieszka
    26. Salamon Barbara
    27. Sobolak Elżbieta
    28. Sokołowski Grzegorz
    29. Sowa Kamila
    30. Susło Danuta
    31. Toczek Renata
    32. Ziółkoś Marek
    33. Żmuda Bogumiła

    Początek strony

      O SZKOLE
    II Liceum Ogólnokształcące

    Technikum Nr 1
    Technik ekonomista
    Technik handlowiec
    Technik hotelarstwa
    Technik żywienia i usług gastronomicznych
      Plan lekcji
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    Archiwum planów
      Dziennik internetowy

    Instrukcja logowania
      
      BIBLIOTEKA
      POTĘGUJEMY KOMPETENCJE
      Linki






      Logowanie
    Nazwa Użytkownika

    Hasło



    Zapomniane hasło?
    Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
     
       Powered by v6.00.307 © 2003-2005
    Phase II by:
    3443106 Unikalnych wizyt