Wrzesień 23 2019 13:31:49
  FACEBOOK


  FILMY O SZKOLE

  JUBILEUSZ

INFORMACJE

  Nawigacja
Strona Główna
Adres i telefony
Patron szkoły
Statut szkoły
Nauczyciele
Absolwenci

Jnformacje
Artykuły
Kategorie Newsów
Forum
Kontakt
Szukaj

K gości-stare wpisy
Galeria - ZSE
Archiwum - Web Albumy
Galeria - stare zdjęcia
  Egzaminy
  • Matura
  •   Dla ucznia i rodzica
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    PODRĘCZNIKI
    Dziennik internetowy
    Instrukcja logowania
    STATUT
    WSO
    System oceniania zachowania
    SKRZYNKA PYTAŃ
    I UWAG

    Napisz do dyrektora
      Strony przedmiotowe
    Biologia
    Język angielski
    Język niemiecki
    Język rosyjski
    Obsługa Konsumenta
    Organizacja pracy służby pięter

    Climate Change in Europe
    Szkoła partnerska
     absolwenci_1998
    absolwenci 1998

    Absolwenci Zespołu Szkół Ekonomicznych w Brzozowie

    ROCZNIK 1998

    Powrót do spisu roczników



     

    Liceum Ekonomiczne IVa - finanse i rachunkowość

    wychowawca - mgr Zofia Rymarz

    1. Bober Beata
    2. Bober Joanna
    3. Bogusz Marek
    4. Cipora Agnieszka
    5. Dąbrowiecka Katarzyna
    6. Dytko Danuta
    7. Dytko Joanna
    8. Dżoń Adam
    9. Fiejdasz Tomasz
    10. Gładysz Małgorzata
    11. Grela Magdalena
    12. Jabłońska Iwona
    13. Jarosz Zbigniew
    14. Józefczyk Barbara
    15. Kaszowska Renata
    16. Klimkowska Agnieszka
    17. Koszela Mirosław
    18. Kuś Marta
    19. Kwolek Bernadetta
    20. Lutecki Paweł
    21. Myćka Renata
    22. Noster Katarzyna
    23. Piwowar Piotr
    24. Potoczna Anna
    25. Potoczna Małgorzata
    26. Przybyła Edyta
    27. Rzecznik Aneta
    28. Skarbek Joanna
    29. Sokołowska Anna
    30. Śnieżek Jadwiga
    31. Tomkiewicz Andrzej
    32. Tyka Barbara
    33. Wawrzyński Krystian
    34. Wnęk Beata
    35. Ząbek Agnieszka
    36. Żaczek Kinga

    Początek strony

     

    Liceum Ekonomiczne IVb - finanse i rachunkowość

    wychowawca - mgr Jerzy Olearczyk

    Fotografia klasy Studnówka

    1. Bąk Arkadiusz
    2. Bąk Helena
    3. Biała Anna
    4. Birecka Ewelina
    5. Brodzicki Tomasz
    6. Chrobak Justyna
    7. Czaszyńska Agata
    8. Czerkies Beata
    9. Data Sylwia
    10. Dereń MAgdalena
    11. Dmitrzak Piotr
    12. Federkiewicz Anna
    13. Florczak Katarzyna
    14. Froń Łukasz
    15. Groszewska Wioletta
    16. Jajko Jolanta
    17. Jatczyszyn Dariusz
    18. Kędra Elżbieta
    19. Krupa Agata
    20. Kuźniar Magdalena
    21. Leń Ewelina
    22. Libowicz Agnieszka
    23. Mazur Anna
    24. Nycz Małgorzata
    25. Oleniacz Krzysztof
    26. Paszkaniak Justyna
    27. Rajchel Beata
    28. Skarbek Sabina
    29. Sobota Ewa
    30. Sokołowska Katarzyna
    31. Szarek Donata
    32. Śmiałek Joanna
    33. Wawryszczuk Aneta
    34. Wołkowicz Justyna
    35. Wydro Marcin
    36. Zdziebko Katarzyna
    37. Ziemiańska Magdalena
    38. Zubel Magdalena

    Początek strony

    Liceum Handlowe

    wychowawca - mgr inż. Dorota Miksiewicz

    1. Antoń Maciej
    2. Barć Anna
    3. Bargieł Magdalena
    4. Bigall Marcin
    5. Czopor Tomasz
    6. Fic Beata
    7. Florczak Jowita
    8. Garbińska Magdalena
    9. Gdula Marzena
    10. Głuszak Marek
    11. Graboń Anna
    12. Gratkowska Agnieszka
    13. Hadam Anna
    14. Jakubowska Marzena
    15. Jantosz Monika
    16. Jędrzejowski Piotr
    17. Koszyk Rafał
    18. Lenart Ewelina
    19. Mazurkiewicz Anna
    20. Mrozek Dorota
    21. Myćka Jacek
    22. Oleniacz Marzena
    23. Opalińska Mariola
    24. Piątek Anna
    25. Podulka Małgorzata
    26. Przybyłowski Piotr
    27. Rachwał Robert
    28. Ruszel Renata
    29. Sieńczak Joanna
    30. Szczeciak Marzena
    31. Szczepek Marta
    32. Szelast Piotr
    33. Tomkiewicz Bożena
    34. Wasylewicz Marzena
    35. Zarych Renata
    36. Żuchowska Agnieszka

    Początek strony

     

    Liceum Zawodowe - gastronom

    wychowawca - mgr Jerzy Lasek

    Fotografia klasy

    1. Adamczyk Aneta
    2. Bacior Barbara
    3. Bąk Rafał
    4. Czerwińska Małgorzata
    5. Filak Anita
    6. Froń Urszula
    7. Glazer Magdalena
    8. Kałamucka Magdalena
    9. Kryta Dawid
    10. Kwolek Marzena
    11. Leń Edyta
    12. Leśniak Agata
    13. Mazur Małgorzta
    14. Michańczyk Marcin
    15. Muciek Elżbieta
    16. Olejarska Anna
    17. Rachwał Anna
    18. Rachwał Małgorzata
    19. Rząsa Lidia
    20. Smoleń Maria
    21. Sokołowska Lidia
    22. Surmacz Monika
    23. Szczepanik Agnieszka
    24. Szerszeń Dorota
    25. Urban Agnieszka
    26. Władyka Sławomir
    27. Wojtowicz Damian
    28. Wojtuń Edyta
    29. Wójcik Bernadetta
    30. Wrona Anna
    31. Wroniak Marzena

    Początek strony

    Szkoła Zawodowa - kucharz

    wychowawca - mgr Danuta Słaby

    1. Antkowska Monika
    2. Balcelak Wioletta
    3. Bek Zofia
    4. Bober Agata
    5. Bogusz Aneta
    6. Chęć Elżbieta
    7. Czobicz Sylwia
    8. Dobosz Dominik
    9. Gażdzik Bożena
    10. Grodzka Agnieszka
    11. Grzymkowska Barbara
    12. Helon Agnieszka
    13. Janowska Jolanta
    14. Kielar Justyna
    15. Klamut Katarzyna
    16. Kociszewska Renata
    17. Kozłowska Renata
    18. Król Sylwia
    19. Kucharska Anna
    20. Kucharska Wioletta
    21. Kulasińska Joanna
    22. Kurdziel Joanna
    23. Kuźniar Teresa
    24. Mutor Aneta
    25. Piątek Barbara
    26. Rachwał Aneta
    27. Stankiewicz Diana
    28. Wacek Iwona
    29. Wojnicka Anita
    30. Wolańska Anna
    31. Wójcik Aneta
    32. Wójtowicz Magdalena
    33. Wrona Marcyna
    34. Zubel Ewa

    Początek strony

    Szkoła Policealna - finanse i rachunkowość

    wychowawca - mgr Stanisław Supel

    1. Bielec Barbara
    2. Bryś Piotr
    3. Cedzidło Mariusz
    4. Dobosz Magdalena
    5. Dydak Robert
    6. Dyka Daniel
    7. Froń Renata
    8. Gazdowicz Justyna
    9. Hurich Iwona
    10. Jagusztyn Anna
    11. Korab Katarzyna
    12. Kot Jacek
    13. Kręgielewski Sławomir
    14. Krupa Anatol
    15. Kuliga Zdzisław
    16. Leń Agnieszka
    17. Łojko Jacek
    18. Małek Anna
    19. Moczyróg Aneta
    20. Miksiewicz Agnieszka
    21. Olejarska Jolanta
    22. Pecka Anna
    23. Pietrucha Mariusz
    24. Rachwalska Agnieszka
    25. Sabat Katarzyna
    26. Sawicki Maciej
    27. Skocki Jacek
    28. Sokołowska Marta
    29. Sowa Regina
    30. Szałajko Barbara
    31. Szałajko Ilona
    32. Szpiech Barbara
    33. Szul Andrzej
    34. Toczek Anna
    35. Winiarska Marzena
    36. Zubel Anna

    Początek strony

      
    Rekrutacja 2019

    LOGOWANIE
    do systemu rekrutacji


  • Oferta
    II Liceum Ogólnokształcące
    Technikum Nr 1
    Technik ekonomista
    Technik rachunkowości
    Technik handlowiec
    Technik hotelarstwa
    Technik żywienia i usług gastronomicznych
  • FILM promocyjny
  • Regulamin rekrutacji
  • Terminy
  •   Plan lekcji
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    Archiwum planów
      Dziennik internetowy

    Instrukcja logowania
      
      BIBLIOTEKA
      POTĘGUJEMY KOMPETENCJE
      Linki






      Logowanie
    Nazwa Użytkownika

    Hasło



    Zapomniane hasło?
    Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
     
       Powered by v6.00.307 © 2003-2005
    Phase II by:
    3808657 Unikalnych wizyt