Wrzesień 23 2019 13:52:19
  FACEBOOK


  FILMY O SZKOLE

  JUBILEUSZ

INFORMACJE

  Nawigacja
Strona Główna
Adres i telefony
Patron szkoły
Statut szkoły
Nauczyciele
Absolwenci

Jnformacje
Artykuły
Kategorie Newsów
Forum
Kontakt
Szukaj

K gości-stare wpisy
Galeria - ZSE
Archiwum - Web Albumy
Galeria - stare zdjęcia
  Egzaminy
  • Matura
  •   Dla ucznia i rodzica
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    PODRĘCZNIKI
    Dziennik internetowy
    Instrukcja logowania
    STATUT
    WSO
    System oceniania zachowania
    SKRZYNKA PYTAŃ
    I UWAG

    Napisz do dyrektora
      Strony przedmiotowe
    Biologia
    Język angielski
    Język niemiecki
    Język rosyjski
    Obsługa Konsumenta
    Organizacja pracy służby pięter

    Climate Change in Europe
    Szkoła partnerska
     absolwenci_1999
    absolwenci 1999

    Absolwenci Zespołu Szkół Ekonomicznych w Brzozowie

    ROCZNIK 1999

    Powrót do spisu roczników



     

    Liceum Ekonomiczne IVa - finanse i rachunkowość

    wychowawca - mgr Maria Tympalska

    1. Bodzioch Agnieszka
    2. Bodzioch Beata
    3. Borowiecka Beata
    4. Czyż Jakub
    5. Dmitrzak Magdalena
    6. Dobek Dorota
    7. Domaradzka Agnieszka
    8. Domaradzka Sabina
    9. Dudek Barbara
    10. Dudek Justyna
    11. Dymek Anna
    12. Florczak Izabella
    13. Folcik Monika
    14. Futyma Aneta
    15. Gierlach Katarzyna
    16. Gierula Barbara
    17. Gurgacz Grzegorz
    18. Janowski Tomasz
    19. Kułak Edyta
    20. Lenart Aneta
    21. Mrozek Bernadetta
    22. Niezgodzka Bożena
    23. Paraniak Monika
    24. Pierożak Iwona
    25. Potoczna Aneta
    26. Potoczna Bożena
    27. Rzepka Anna
    28. Sawa Joanna
    29. Szelast Grzegorz
    30. Ścibor Sylwia
    31. Śnieżek Katarzyna
    32. Śnieżek Marek
    33. Tabisz Anna
    34. Wojtowicz Sylwia
    35. Wolańska Jstyna

    Początek strony

    Liceum Ekonomiczne IVb - finanse i rachunkowość

    wychowawca - mgr Dariusz Kamiński

    1. Bocoń Małgorzata
    2. Czubski Feliks
    3. Czubski Krzysztof
    4. Dmitrzak Iwona
    5. Duda Jolanta
    6. Dudek Magdalena
    7. Dudek Magdalena Ewa
    8. Dydek Agnieszka
    9. Dydek Marta
    10. Garbiński Sebastian
    11. Gawron Mariola
    12. Gażdzik Anna
    13. Hadam Maciej
    14. Hus Joanna
    15. Kaczor Jolanta
    16. Kułak Łukasz
    17. Kwolek Waldemar
    18. Leń Sławomir
    19. Libowicz Anna
    20. Łobodzińska Magdalena
    21. Masłyk Krzysztof
    22. Mazur Sławomir
    23. Organ Piotr
    24. Orłowska Agnieszka
    25. Podulka Sebastian
    26. Skocka Magdalena
    27. Skocka Monika
    28. Smoleń Edyta
    29. Sokołowska Maria
    30. Szarek Adam
    31. Ślęczka Jolanta
    32. Turoń Dorota
    33. Wiszyńska Beata
    34. Wójtowicz Piotr
    35. Zawojski Piotr
    36. Zubel Agnieszka

    Początek strony


    Liceum Handlowe

    wychowawca - mgr Bogusław Lidwin

    1. Bąk Dorota
    2. Bober Arkadiusz
    3. Czas Ewa
    4. Dobosz Aneta
    5. Dudek Katarzyna
    6. Gargasz Wioletta
    7. Gerlach Joanna
    8. Gierlach Dorota
    9. Glazer Grzegorz
    10. Górecka Anna
    11. Jajko Janusz
    12. Kędra Aneta
    13. Knysz Anna
    14. Kostur Joanna
    15. Kozłowska Marta
    16. Kułak Przemysław
    17. Lasek Dariusz
    18. Majcher Dorota
    19. Masłyk Agnieszka
    20. Pająk Mariola
    21. Pietryka Bożena
    22. Pilawska Beata
    23. Ryba Rafał
    24. Rzepka Łukasz
    25. Sadowski Sławomir
    26. Stemulak Sylwia
    27. Szmyd Mariola
    28. Szuba Sylwia
    29. Tomkiewicz Iwona
    30. Walczak Daniel
    31. Warchałowski Bogumił
    32. Więch Agnieszka
    33. Zawidlak Agata

    Początek strony

    Liceum Zawodowe - gastronom

    wychowawca - mgr inż. Magdalena Nawłoka

    Fotografia klasy

    1. Adamska Agnieszka
    2. Bednarczyk Barbara
    3. Bogacki Paweł
    4. Borkowska Aldona
    5. Buczek Elżbieta
    6. Czaszyńska Katarzyna
    7. Dudek Joanna
    8. Filak Iwona
    9. Hędrzak Monika
    10. Jagielski Oktawian
    11. Kędra Joanna
    12. Kondracka Iwona
    13. Kopczyk Emilia
    14. Kozubek Magdalena
    15. Krasulak Mariusz
    16. Macios Szymon
    17. Mistecka Bogusława
    18. Nycz Żaneta
    19. Opalińska Anna
    20. Pigoń Marzena
    21. Piwowar Aneta
    22. Pytlak Anna
    23. Rachwalska Anna
    24. Skiba Anna
    25. Skrabala Agnieszka
    26. Szelast Anna
    27. Szymańska Agnieszka
    28. Walczak Lidia
    29. Wania Marta
    30. Witkowska Agnieszka
    31. Wójcik Maciej
    32. Wolańska Zuzanna

    Początek strony

    Szkoła Zawodowa - kucharz

    wychowawca - mgr inż. Marek Kufel

    1. Augustyn Aneta
    2. Dereń Agata
    3. Dubis Jadwiga
    4. Fara Anna
    5. Florek Edyta
    6. Gładysz Ewa
    7. Głogowska Paulina
    8. Górniak Anna
    9. Grudz Anna
    10. Jakubowska Agnieszka
    11. Kic Katarzyna
    12. Korab Anna
    13. Kozubek Małgorzata
    14. Kurzydło Katarzyna
    15. Lorenc Katarzyna
    16. Marczak Katarzyna
    17. Masłyk Ewelina
    18. Mazur Agnieszka
    19. Mazur Aneta
    20. Mleczko Agnieszka
    21. Niziołek Lidia
    22. Opalińska Marzena
    23. Owsiana Anna
    24. Pitera Joanna
    25. Pawłowska Anna
    26. Sokołowska Maria
    27. Sowa Bernadeta
    28. Szpiech Dorota
    29. Śmiałek Renata
    30. Śmigiel Nina
    31. Wal Katarzyna
    32. Więcek Krzysztof
    33. Winnicka Mariola
    34. Zarych Sławomir

    Początek strony

    Szkoła Policealna - finanse i rachunkowość

    wychowawca - mgr Tadeusz Sperber

    1. Antonik Magdalena
    2. Baran Jolanta
    3. Bazaliński Dariusz
    4. Bierło Elżbieta
    5. Bober Marzena
    6. Chęć Jacek
    7. Dobek Krzysztof
    8. Dudek Marcin
    9. Fil Piotr
    10. Gerula Barbara
    11. Gwizdek Elżbieta
    12. Hadam Ewelina
    13. Konieczka Krzysztof
    14. Król Ewa
    15. Marszałek Jacek
    16. Miksiewicz Piotr
    17. Mistecka Małgorzata
    18. Mrozek Anna
    19. Nowak Paweł
    20. Puszkar Włodzimierz
    21. Pytlak Monika
    22. Sowa Beata
    23. Sowa Edyta
    24. Surmacz Sławomir
    25. Śmigiel Joanna
    26. Turek Iwona
    27. Wojtoń Aldona
    28. Wrotniak Justyna

    Początek strony

      
    Rekrutacja 2019

    LOGOWANIE
    do systemu rekrutacji


  • Oferta
    II Liceum Ogólnokształcące
    Technikum Nr 1
    Technik ekonomista
    Technik rachunkowości
    Technik handlowiec
    Technik hotelarstwa
    Technik żywienia i usług gastronomicznych
  • FILM promocyjny
  • Regulamin rekrutacji
  • Terminy
  •   Plan lekcji
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    Archiwum planów
      Dziennik internetowy

    Instrukcja logowania
      
      BIBLIOTEKA
      POTĘGUJEMY KOMPETENCJE
      Linki






      Logowanie
    Nazwa Użytkownika

    Hasło



    Zapomniane hasło?
    Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
     
       Powered by v6.00.307 © 2003-2005
    Phase II by:
    3808725 Unikalnych wizyt