Styczeń 23 2019 18:30:05
  FACEBOOK


  FILMY O SZKOLE

  JUBILEUSZ

INFORMACJE

  Nawigacja
Strona Główna
Adres i telefony
Patron szkoły
Statut szkoły
Nauczyciele
Absolwenci

Jnformacje
Artykuły
Kategorie Newsów
Forum
Kontakt
Szukaj

K gości-stare wpisy
Galeria - ZSE
Archiwum - Web Albumy
Galeria - stare zdjęcia
  Egzaminy
  • Matura
  •   Dla ucznia i rodzica
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    PODRĘCZNIKI
    Dziennik internetowy
    Instrukcja logowania
    Warunki ubezpieczenia 17/18
    STATUT
    WSO
    System oceniania zachowania
    Konsultacje nauczycieli
    SKRZYNKA PYTAŃ
    I UWAG

    Napisz do dyrektora
      Strony przedmiotowe
    Biologia
    Język angielski
    Język niemiecki
    Język rosyjski
    Obsługa Konsumenta
    Organizacja pracy służby pięter

    Climate Change in Europe
    Szkoła partnerska
     absolwenci_2000
    absolwenci 2000Absolwenci Zespołu Szkół Ekonomicznych w Brzozowie

    ROCZNIK 2000

    Powrót do spisu roczników



    Liceum Ekonomiczne IVa - finanse i rachunkowość

    wychowawca - mgr Barbara Bigall

    1. Adam Joanna
    2. Baran Anna
    3. Bargieł Ewa
    4. Błaszczak Magdalena
    5. Bryś Agnieszka
    6. Buczkowicz Marzena
    7. Bujdasz Małgorzata
    8. Chrapek Agnieszka
    9. Domaradzka Anna
    10. Dopart Anna
    11. Gładysz Grzegorz
    12. Kędra Iwona
    13. Kopczyk Izabela
    14. Koza Lucyna
    15. Kowalska Marzena
    16. Krzysik Edyta
    17. Kuliga Agnieszka
    18. Lorenc Anna
    19. Łobaza Dorota
    20. Mazur Magdalena
    21. Michalska Agnieszka
    22. Mrozek Monika
    23. Myrta Paweł
    24. Oryszak Bożena
    25. Siedlecki Piotr
    26. Skarbek Marcin
    27. Skrabalak Sylwia
    28. Sowa Agnieszka
    29. Stańko Jacek
    30. Stokłosa Joanna
    31. Supel Paweł
    32. Szarek Barbara
    33. Śmigiel Małgorzata
    34. Trznadel Marzena
    35. Walczak Wioletta
    36. Woźniacka Katarzyna
    37. Zajdel Sabina
    38. Żak Magdalena

    Początek strony



    Liceum Ekonomiczne IVb - finanse i rachunkowość

    wychowawca - mgr Anna Dydek

    1. Barbara Elżbieta
    2. Biedka Katarzyna
    3. Birecki Sebastian
    4. Bober Anna
    5. Dudek Katarzyna
    6. Dudek Paulina
    7. Filak Areniusz
    8. Filak Wacław
    9. Fuksa Elżbieta
    10. Gaździk Alina
    11. Gdula Beata
    12. Jakubowska Elżbieta
    13. Janiec Ewelina
    14. Janiszkiewicz Piotr
    15. Kania Aleksandra
    16. Karnas Kinga
    17. Kaszyca Anna
    18. Kędra Kamila
    19. Kędra Paulina
    20. Korab Monika
    21. Kozak Monika
    22. Kwolek Aneta
    23. Kwolek Mariusz
    24. Majcher Wioletta
    25. Mazur Łukasz
    26. Mrozek Joanna
    27. Przystasz Sylwia
    28. Siekaniec Joanna
    29. Siudyła Magdalena
    30. Sobota Ewa
    31. Stachowicz Lucyna
    32. Stepek Anna
    33. Szmigiel Alicja
    34. Szymańska Anna
    35. Śnieżek Kinga
    36. Wieszczek Jolanta
    37. Wojtuń Kinga
    38. Zaprzalska Ewelina
    39. Zarych Justyna

    Początek strony

    Liceum Handlowe

    wychowawca - mgr inż. Jakub Witek

    1. Baran Katarzyna
    2. Częczek Edyta
    3. Dąbrowiecka Agnieszka
    4. Dobosz Marcin
    5. Gierlach Agnieszka
    6. Gładysz Bożena
    7. Jarczyńska Angelika
    8. Jarosz Paulina
    9. Kędra Justyna
    10. Kędra Mariusz
    11. Konieczko Łukasz
    12. Kraczkowska Barbara
    13. Kułak Mariola
    14. Matus Elżbieta
    15. Mazur Anna
    16. Mrozek Anna
    17. Mrozek Małgorzata
    18. Nastał Dorota
    19. Owsiana Sabina
    20. Paraniak Małgorzta
    21. Pigoń Dorota
    22. Preisner Wioletta
    23. Rychlicki Adam
    24. Serafin Agnieszka
    25. Siedlecka Jolanta
    26. Skarbek Monika
    27. Skiba Agnieszka
    28. Sochacki Mirosław
    29. Sowiecka Jolanta
    30. Witek Agnieszka
    31. Wnęk Magdalena
    32. Wrona Katarzyna
    33. Zarych Paulina

    Początek strony

    Liceum Zawodowe - gastronom

    wychowawca - mgr Jan Jędrzejowski

    1. Bąk Michał
    2. Bieda Agnieszka
    3. Bieleń Anna
    4. Biesiada Bożena
    5. Chęć Patrycja
    6. Cichocka Renata
    7. Cycoń Barbara
    8. Dydek Agnieszka
    9. Fejdasz Aneta
    10. Fil Renata
    11. Gaździk Anna
    12. Gumienna Aldona
    13. Kaczmarska Ewelina
    14. Kiełbasa Katarzyna
    15. Krzysik Katarzyna
    16. Malinowska Małgorzata
    17. Mitręga Elżbieta
    18. Nogaj Paulina
    19. Oleniacz Małgorzata
    20. Osiowa Agnieszka
    21. Ostafińska Lucyna
    22. Paździorny Beata
    23. Półchłopek Małgorzata
    24. Preisnar Justyna
    25. Preisnar Joanna
    26. Rymarowicz Joanna
    27. Sowa Magdalena
    28. Szuba Jolanta
    29. Szuba Sabina
    30. Szuba Wioletta
    31. Ścibor Sabina
    32. Śmietana Dorota
    33. Śmigiel Katarzyna
    34. Wolanin Ewa

    Początek strony

    Szkoła Zawodowa - kucharz

    wychowawca - mgr Rafał Adamowski

    1. Cwynar Elżbieta
    2. Czyż Justyna
    3. Dmitrzak Dorota
    4. Florek Beata
    5. Gawron Magdalena
    6. Janusz Monika
    7. Kalińska Beata
    8. Kostecki Grzegorz
    9. Kozubek Edyta
    10. Krzysik Katarzyna
    11. Krzywicka Wioletta
    12. Lisak Paweł
    13. Mosińska Wioletta
    14. Obłój Alina
    15. Olszewska Monika
    16. Panek Barbara
    17. Pietryka Agnieszka
    18. Piskadło Agnieszka
    19. Rachwał Anna
    20. Rachwał Krystyna
    21. Sadowska Renata
    22. Sech Alicja
    23. Sobota Agnieszka
    24. Sochacka Bożena
    25. Surowiak Iwona
    26. Turopolska Joanna
    27. Wasiak Monika
    28. Wiech Marta
    29. Wojtuń Katarzyna
    30. Zaręba Edyta
    31. Zarych Paweł

    Początek strony

    Szkoła Policealna - finanse i rachunkowość

    wychowawca - mgr Stanisław Supel

    1. Antoń Bogusława
    2. Bacior Barbara
    3. Czuba Beata
    4. Duć Barbara
    5. Fil Ilona
    6. Futyma Krzysztof
    7. Gładysz Maria
    8. Jurczak Michał
    9. Kaczor Bogumiła
    10. Korab Mirosław
    11. Korfanty Paweł
    12. Lasko Marta
    13. Łobodzińska Barbara
    14. Makowski Marcin
    15. Mazurkiewicz Anna
    16. Olejarska Anna
    17. Pietrucha Aneta
    18. Pietryka Paweł
    19. Pyra Barbara
    20. Rybczak Agnieszka
    21. Sokołowski Ireneusz
    22. Szałajko Krzysztof
    23. Szerszeń Dorota
    24. Trojanowski Artur
    25. Wiech Halina
    26. Ziobro Joana

    Początek strony

      O SZKOLE
    II Liceum Ogólnokształcące

    Technikum Nr 1
    Technik ekonomista
    Technik handlowiec
    Technik hotelarstwa
    Technik żywienia i usług gastronomicznych
      Plan lekcji
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    Archiwum planów
      Dziennik internetowy

    Instrukcja logowania
      
      BIBLIOTEKA
      POTĘGUJEMY KOMPETENCJE
      Linki






      Logowanie
    Nazwa Użytkownika

    Hasło



    Zapomniane hasło?
    Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
     
       Powered by v6.00.307 © 2003-2005
    Phase II by:
    3443034 Unikalnych wizyt