Wrzesień 23 2019 13:04:15
  FACEBOOK


  FILMY O SZKOLE

  JUBILEUSZ

INFORMACJE

  Nawigacja
Strona Główna
Adres i telefony
Patron szkoły
Statut szkoły
Nauczyciele
Absolwenci

Jnformacje
Artykuły
Kategorie Newsów
Forum
Kontakt
Szukaj

K gości-stare wpisy
Galeria - ZSE
Archiwum - Web Albumy
Galeria - stare zdjęcia
  Egzaminy
  • Matura
  •   Dla ucznia i rodzica
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    PODRĘCZNIKI
    Dziennik internetowy
    Instrukcja logowania
    STATUT
    WSO
    System oceniania zachowania
    SKRZYNKA PYTAŃ
    I UWAG

    Napisz do dyrektora
      Strony przedmiotowe
    Biologia
    Język angielski
    Język niemiecki
    Język rosyjski
    Obsługa Konsumenta
    Organizacja pracy służby pięter

    Climate Change in Europe
    Szkoła partnerska
     absolwenci_2001
    absolwenci 2001

    Absolwenci Zespołu Szkół Ekonomicznych w Brzozowie

    ROCZNIK 2001

    Powrót do spisu roczników



    Liceum Ekonomiczne IVa - finanse i rachunkowość

    wychowawca - mgr Barbara Dacko

    1. Dudek Joanna
    2. Dziedzic Bogusława
    3. Dżoń Magdalena
    4. Fal Agnieszka
    5. Fal Sabina
    6. Florek Edyta
    7. Florek Małgorzata
    8. Gładysz Joanna
    9. Janusz Andrzej
    10. Kędra Edyta
    11. Kędra Małgorzata
    12. Kibała Aleksandra
    13. Konieczko Katarzyna
    14. Kopija Anna
    15. Kozubek Anita
    16. Kraczkowska Agata
    17. Kucharska Anna
    18. Kuliga Anna
    19. Kwiatkowska Edyta
    20. Masłyk Monika
    21. Mrozek Joanna
    22. Myrta Małgorzata
    23. Pek Joanna
    24. Pilawska Anna
    25. Podulka Marcin
    26. Sabat Lidia
    27. Szafran Karol
    28. Szarek Mateusz
    29. Szuba Damian
    30. Trześniowska Aneta
    31. Tympalska Aneta
    32. Wojtoń Maria
    33. Wójtowicz Katarzyna
    34. Wyszyńska Anna
    35. Ząbkiewicz Barbara
    36. Ziembicka Magdalena

    Początek strony

    Liceum Ekonomiczne IVb - finanse i rachunkowość

    wychowawca - mgr Elżbieta Olearczyk

    Fotografia klasy Fotografia klasy

    1. Blama Małgorzata
    2. Bober Jacek
    3. Chryń Barbara
    4. Ciemiecka Agata
    5. Dąbrowska Iwona
    6. Dudek Agnieszka
    7. Filak Anna
    8. Gierlach Katarzyna
    9. Gosztyła Katarzyna
    10. Janiszkiewicz Krzysztof
    11. Jarosz Edyta
    12. Knurek Lucyna
    13. Konopka Edyta
    14. Leśniak Hiacynta
    15. Leśniak Teresa
    16. Łobaza Anna
    17. Magusiak Aneta
    18. Mazur Grzegorz
    19. Michałek Iwona
    20. Ogrodnik Bożena
    21. Rachwał Monika
    22. Rogula Sylwia
    23. Ryba Piotr
    24. Siwak Michał
    25. Szajna Justyna
    26. Szewczyk Anna
    27. Szmyd Zofia
    28. Szpiech Irena
    29. Szuba Katarzyna
    30. Świątek Paweł
    31. Tabisz Paweł
    32. Uziel Lucyna
    33. Wójcik Mariusz
    34. Żołdak Paweł

    Początek strony

    Liceum Ekonomiczne IVc - ekonomika i organizacja przedsiębiorstw

    wychowawca - mgr Elżbieta Froń

    Fotografia klasy

    1. Błyskal Ewelina
    2. Bujdasz Dorota
    3. Chorążak Magdalena
    4. Czpor Sylwia
    5. Czuba Kamila
    6. Fic Renata
    7. Florczak Diana
    8. Gazda Mariola
    9. Gazdowicz Anna
    10. Gazdowicz Ewa
    11. Janusz Anna
    12. Kaczmarska Danuta
    13. Karnaś Urszula
    14. Kiełbasa Krzysztof
    15. Krzysik Katarzyna
    16. Macios Władysław
    17. Maślak Barbara
    18. Mazur Daniel
    19. Miksiewicz Bożena
    20. Morajko Małgorzata
    21. Mrozek Przemysław
    22. Niemiec Małgorzata
    23. Pelc Urszula
    24. Rychlicki Marcin
    25. Rygiel Anna
    26. Ryń Katarzyna
    27. Seman Marta
    28. Siedlecka Małgorzata
    29. Supel Piotr
    30. Szajnowska Ewelina
    31. Szajnowska Danuta
    32. Szczepek Donata
    33. Szeligowska Jolanta
    34. Szklarz Katarzyna
    35. Ślęczka Justyna
    36. Śliwiak Bożena
    37. Wolańska Beata

    Początek strony

    Liceum Handlowe

    wychowawca - mgr Janusz Supel

    1. Barańska Diana
    2. Bryś Edyta
    3. Chudzikiewicz Wojciech
    4. Drożdżal Justyna
    5. Dymnicka Bożena
    6. Fil Dorota
    7. Florek Celina
    8. Głuszak Monika
    9. Górniak Iwona
    10. Gurgacz Urszula
    11. Jantosz Alicja
    12. Jantosz Tomasz
    13. Kiełbasa Marcin
    14. Kociszewska Beata
    15. Kukulińska Teresa
    16. Kwolek Monika
    17. Miksiewicz Agnieszka
    18. Myćka Witold
    19. Niemiec Mariusz
    20. Nogaj Barbara
    21. Owsiana Barbara
    22. Pająk Agnieszka
    23. Podulka Sebastian
    24. Ryba Barbara
    25. Rymarowicz Sylwia
    26. Seńko Barbara
    27. Staszewska Małgorzata
    28. Supel Ewelina
    29. Wojtowicz Daniel
    30. Wolanin Sylwia
    31. Ziarko Alina
    32. Zgłobicki Sławomir
    33. Żyłka Barbara

    Początek strony

    Liceum Zawodowe - gastronom

    wychowawca - mgr Danuta Słaby

    1. Adamczak Anna
    2. Bąk Dagmara
    3. Buczek Agnieszka
    4. Buczkowicz Maria
    5. Chęć Agnieszka
    6. Dobosz Grzegorz
    7. Jastrzębska Lidia
    8. Jurek Bożena
    9. Kiszka Katarzyna
    10. Lipiński Marek
    11. Moniek Justyna
    12. Pająk Katarzyna
    13. Pastuszak Małgorzata
    14. Piecuch Monika
    15. Pietryka Joanna
    16. Podulka Joanna
    17. Prokopska Dorota
    18. Rogula Aneta
    19. Rosiek Katarzyna
    20. Sieńczak Aleksandra
    21. Sochacka Małgorzata
    22. Stańko Marta
    23. Staszewska Katarzyna
    24. Suwała Anna
    25. Szałajko Katarzyna
    26. Szarek Agata
    27. Szczepek Roman
    28. Szeligowska Aneta
    29. Szmyd Agnieszka
    30. Szuba Justyna
    31. Świątek Agnieszka
    32. Telesz Magdalena
    33. Tworzydlak Elżbieta
    34. Witkowska Ewelina
    35. Wrona Paweł
    36. Zajdel Halina

    Początek strony

    Szkoła Zawodowa - kucharz

    wychowawca - mgr Krystyna Kuczma

    1. Barbara Anna
    2. Bąk Bożena
    3. Czerwieńska Elżbieta
    4. Czopor Marta
    5. Czyż Edyta
    6. Data Łukasz
    7. Fic Anna
    8. Fic Jolanta
    9. Grabek Aneta
    10. Grodzka Dorota
    11. Gurgacz Katarzyna
    12. Jantosz Agata
    13. Kaczor Anna
    14. Klimowicz Barbara
    15. Kuryś Agnieszka
    16. Leń Joanna
    17. Lipińska Justyna
    18. Lubecka Agnieszka
    19. Mazur Monika
    20. Niecko Ewa
    21. Rachwał Marta
    22. Sabik Agnieszka
    23. Sierotnik Edyta
    24. Sieńczak Sabina
    25. Sikora Ewelina
    26. Sobota Monika
    27. Szarek Florentyna
    28. Szczeciak Kataryna
    29. Szuba Bogusława
    30. Wojtowicz Anna
    31. Wojnar Anna
    32. Żak Józef

    Początek strony

    Szkoła Policealna - finanse i rachunkowość

    wychowawca - mgr Tadeusz Sperber

    1. Adamska Agnieszka
    2. Bednarczyk Barbara
    3. Czerkies Marzena
    4. Częczek Renata
    5. Drwięga Joanna
    6. Duda Maciej
    7. Florek Adam
    8. Hadam Anna
    9. Haduch Tomasz
    10. Janik Anna
    11. Kłodowski Wojciech
    12. Kopczyk Iwona
    13. Kopczyk Joanna
    14. Kucharska Renata
    15. Łuszcz Mariola
    16. Piwowar Aneta
    17. Rachwał Józef
    18. Sekuła Marzena
    19. Smorul Ewa
    20. Suwała Joanna
    21. Szymańska Agnieszka
    22. Tarnowska Edyta
    23. Toczek Monika
    24. Wójcik Marek
    25. Szuba Adriana

    Początek strony

      
    Rekrutacja 2019

    LOGOWANIE
    do systemu rekrutacji


  • Oferta
    II Liceum Ogólnokształcące
    Technikum Nr 1
    Technik ekonomista
    Technik rachunkowości
    Technik handlowiec
    Technik hotelarstwa
    Technik żywienia i usług gastronomicznych
  • FILM promocyjny
  • Regulamin rekrutacji
  • Terminy
  •   Plan lekcji
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    Archiwum planów
      Dziennik internetowy

    Instrukcja logowania
      
      BIBLIOTEKA
      POTĘGUJEMY KOMPETENCJE
      Linki






      Logowanie
    Nazwa Użytkownika

    Hasło



    Zapomniane hasło?
    Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
     
       Powered by v6.00.307 © 2003-2005
    Phase II by:
    3808598 Unikalnych wizyt