Maj 19 2019 20:56:46
  FACEBOOK


  FILMY O SZKOLE

  JUBILEUSZ

INFORMACJE

  Nawigacja
Strona Główna
Adres i telefony
Patron szkoły
Statut szkoły
Nauczyciele
Absolwenci

Jnformacje
Artykuły
Kategorie Newsów
Forum
Kontakt
Szukaj

K gości-stare wpisy
Galeria - ZSE
Archiwum - Web Albumy
Galeria - stare zdjęcia
  Egzaminy
  • Matura
  •   Dla ucznia i rodzica
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    PODRĘCZNIKI
    Dziennik internetowy
    Instrukcja logowania
    STATUT
    WSO
    System oceniania zachowania
    SKRZYNKA PYTAŃ
    I UWAG

    Napisz do dyrektora
      Strony przedmiotowe
    Biologia
    Język angielski
    Język niemiecki
    Język rosyjski
    Obsługa Konsumenta
    Organizacja pracy służby pięter

    Climate Change in Europe
    Szkoła partnerska
     absolwenci_2002
    absolwenci 2002

    Absolwenci Zespołu Szkół Ekonomicznych w Brzozowie

    ROCZNIK 2002

    Powrót do spisu roczników



    Liceum Zawodowe - gastronom

    wychowawca - mgr Jerzy Lasek

    Fotografia klasy

    1. Ćwiąkała Anna
    2. Dąbrowiecka Anna
    3. Dudek Agnieszka
    4. Florek Honorata
    5. Florek Paulina
    6. Gazda Agnieszka
    7. Jagielski Michał
    8. Kawka Agata
    9. Kielar Ireneusz
    10. Knurek Małgorzata
    11. Kondracki Sławomir
    12. Kostka Kamila
    13. Kułak Barbara
    14. Lorenc Anna
    15. Maślak Katarzyna
    16. Mazur Justyna
    17. Myrta Bożena
    18. Niemiec Iwona
    19. Oleniacz Joanna
    20. Pietryka Sabina
    21. Podulka Katarzyna
    22. Potocki Marcin
    23. Rzepka Sabina
    24. Szarek Katarzyna
    25. Szuba Celina
    26. Ścibor Ewelina
    27. Śnieżek Anna
    28. Wojtoń Kinga
    29. Wójcik Jolanta
    30. Wójtowicz Magdalena
    31. Zgłobicka Justyna

    Początek strony


    Szkoła Zawodowa - kucharz

    wychowawca - mgr Marek Kufel

    1. Chorążak Anna
    2. Chrobak Marzena
    3. Cwynar Elżbieta
    4. Czuba Wiktor
    5. Czyż Ewelina
    6. Gefert Edyta
    7. Gierlach Agnieszka
    8. Kłodowska Katarzyna
    9. Kłodowska Monika
    10. Kurcoń Anna
    11. Kurdziel Katarzyna
    12. Kuryś Anna
    13. Leń Marta
    14. Łobaza Iwona
    15. Łukaszyk Małgorzata
    16. Mazur Ewelina
    17. Mikołajczyk Bogumiła
    18. Mitręga Iwona
    19. Owsiana Angelika
    20. Pępek Andrzej
    21. Pietryka Angelika
    22. Przybyła Elżbieta
    23. Rzepka Daniel
    24. Sabat Joanna
    25. Sabik Edyta
    26. Sech Małgorzata
    27. Sowa Aneta
    28. Śmiałek Lidia
    29. Szczepek Iwona
    30. Szmyd Barbara
    31. Wal Bartłomiej
    32. Wolanin Joanna
    33. Zarych Barbara
    34. Zubel Anna
    35. Zubik Ewelina

    Początek strony


      
    Rekrutacja 2019

    LOGOWANIE
    do systemu rekrutacji


  • Oferta
    II Liceum Ogólnokształcące
    Technikum Nr 1
    Technik ekonomista
    Technik rachunkowości
    Technik handlowiec
    Technik hotelarstwa
    Technik żywienia i usług gastronomicznych
  • FILM promocyjny
  • Regulamin rekrutacji
  • Terminy
  •   Plan lekcji
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    Archiwum planów
      Dziennik internetowy

    Instrukcja logowania
      
      BIBLIOTEKA
      POTĘGUJEMY KOMPETENCJE
      Linki






      Logowanie
    Nazwa Użytkownika

    Hasło



    Zapomniane hasło?
    Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
     
       Powered by v6.00.307 © 2003-2005
    Phase II by:
    3618258 Unikalnych wizyt