Maj 19 2019 21:21:03
  FACEBOOK


  FILMY O SZKOLE

  JUBILEUSZ

INFORMACJE

  Nawigacja
Strona Główna
Adres i telefony
Patron szkoły
Statut szkoły
Nauczyciele
Absolwenci

Jnformacje
Artykuły
Kategorie Newsów
Forum
Kontakt
Szukaj

K gości-stare wpisy
Galeria - ZSE
Archiwum - Web Albumy
Galeria - stare zdjęcia
  Egzaminy
  • Matura
  •   Dla ucznia i rodzica
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    PODRĘCZNIKI
    Dziennik internetowy
    Instrukcja logowania
    STATUT
    WSO
    System oceniania zachowania
    SKRZYNKA PYTAŃ
    I UWAG

    Napisz do dyrektora
      Strony przedmiotowe
    Biologia
    Język angielski
    Język niemiecki
    Język rosyjski
    Obsługa Konsumenta
    Organizacja pracy służby pięter

    Climate Change in Europe
    Szkoła partnerska
     absolwenci_2003
    absolwenci 2003

    Absolwenci Zespołu Szkół Ekonomicznych w Brzozowie

    ROCZNIK 2003

    Powrót do spisu roczników



    Liceum Ekonomiczne Va - finanse i rachunkowość

    wychowawca - mgr Lucyna Szydłowska

    Zdjęcie

    1. Bacior Anna
    2. Bąk Edyta
    3. Bocoń Barbara
    4. Cwynar Tomasz
    5. Czupska Marzena
    6. Kondoł Bogdan
    7. Kozak Zuzanna
    8. Krawczyk Anna
    9. Lewicka Joanna
    10. Myćka Artur
    11. Nycz Wojciech
    12. Oleniacz Jakub
    13. Opałka Monika
    14. Paraniak Ewelina
    15. Piątek Agnieszka
    16. Pietryka Edyta
    17. Pilch Łukasz
    18. Prajsnar Anna
    19. Preisnar Ewelina
    20. Rajchel Aneta
    21. Ryba Krzysztof
    22. Ryba Magdalena
    23. Sawa Marzena
    24. Siedlecka Edyta
    25. Szarek Teresa
    26. Szerszeń Agnieszka
    27. Szmyd Sebastian
    28. Tabisz Sabina
    29. Więcek Agnieszka
    30. Wojtuń Michał
    31. Wolanin Rafał

    Początek strony



    Liceum Ekonomiczne Vb - finanse i rachunkowość

    wychowawca - mgr Jerzy Olearczyk

    Zdjęcie

    1. Cieśla Grzegorz
    2. Cwynar Grzegorz
    3. Dobosz Kamil
    4. Dobosz Małgorzata
    5. Duplaga Anna
    6. Dydak Anna
    7. Dydek Bożena
    8. Florczak Tomasz
    9. Gładysz Małgorzata
    10. Hawryłko Joanna
    11. Kielar Monika
    12. Kiełbasa Urszula
    13. Krzysztyńska Marta
    14. Mrozek Marzena
    15. Niemiec Magdalena
    16. Oleniacz Anna
    17. Oleszko Aldona
    18. Paszkaniak Sabina
    19. Piegdoń Maciej
    20. Piotrowski Wojciech
    21. Pytlak Anna
    22. Rogula Łukasz
    23. Rychlec Bogusława
    24. Rymar Michał
    25. Sawicka Sylwia
    26. Smoleń Sabina
    27. Szarek Nina
    28. Wojtoń Szymon
    29. Wójcik Iwona
    30. Wrona Monika
    31. Wróbel Katarzyna
    32. Zubik Bernadetta
    33. Żmuda Krzysztof

    Początek strony

    Liceum Ekonomiczne Vc - ekonomika i organizacja przedsiębiorstw

    wychowawca - mgr Zofia Rymarz

    Zdjęcie

    1. Cichoń Anna
    2. Dmitrzak Grażyna
    3. Duplaga Jacek
    4. Dytko Grzegorz
    5. Gruszka Anna
    6. Guśtak Monika
    7. Herbut Joanna
    8. Hędrzak Łukasz
    9. Hędrzak Małgorzata
    10. Jaskółka Paweł
    11. Kaczor Artur
    12. Kałamucka Agnieszka
    13. Kostka Sabina
    14. Kwieciński Dariusz
    15. Majcher Dorota
    16. Masłyk Małgorzata
    17. Mazur Andżelika
    18. Ostrowska Magdalena
    19. Owsiany Marcin
    20. Pająk Barbara
    21. Pajęcka Anna
    22. Pawłowska Barbara
    23. Podulka Ewa
    24. Rzepka Magdalena
    25. Sikora Konrad
    26. Susło Ewelina
    27. Władyka Tomasz
    28. Wojtowicz Daniel
    29. Zubel Marta
    30. Zubel Tomasz
    31. Żabiński Paweł

    Początek strony

    Liceum Handlowe

    wychowawca - mgr inż. Dorota Miksiewicz

    Zdjęcie

    1. Adamiak Iwona
    2. Bąk Magdalena
    3. Bura Magdalena
    4. Chrobak Katarzyna
    5. Chudzik Sylwia
    6. Dereń Justyna
    7. Fejdasz Ewelina
    8. Fejdasz Joanna
    9. Gosztyła Antonina
    10. Groszewska Dorota
    11. Karnasiewicz Anna
    12. Krzysik Sabina
    13. Lasek Beata
    14. Lasek Ewa
    15. Lubas Beata
    16. Lubecka Elżbieta
    17. Marchel Agnieszka
    18. Marynowska Sylwia
    19. Moniek Małgorzata
    20. Organ Robert
    21. Owsiana Małgorzata
    22. Piecuch Maksymilian
    23. Pietryka Marta
    24. Pilip Edyta
    25. Rachwał Joanna
    26. Szafran Anna
    27. Szczepek Aneta
    28. Szuba Tomasz
    29. Tarnawska Jadwiga
    30. Wójcik Mariola
    31. Wrona Iwona

    Początek strony

    Liceum Zawodowe - gastronom

    wychowawca - mgr inż. Magdalena Nawłoka

    Zdjęcie

    1. Andranowska Barbara
    2. Błaż Agnieszka
    3. Buczkowicz Magdalena
    4. Chmura Katarzyna
    5. Data Justyna
    6. Data Paulina
    7. Dąbrowska Bożena
    8. Dudek Barbara
    9. Fiejdasz Agnieszka
    10. Gładysz Dorota
    11. Głuszak Grażyna
    12. Grzyb Ewa
    13. Janusz Ewelina
    14. Kędra Magdalena
    15. Kędra Monika
    16. Kij Magdalena
    17. Kościński Łukasz
    18. Kowalczyk Barbara
    19. Krowiak Agnieszka
    20. Krowiak Katarzyna
    21. Myrta Elżbieta
    22. Nogaj Bogumiła
    23. Nowicki Tomasz
    24. Olejko Beata
    25. Opalińska Katarzyna
    26. Owsiana Grażyna
    27. Pelczar Magdalena
    28. Potoczny Marian
    29. Sabat Ewa
    30. Szarek Katarzyna
    31. Szczepek Anna
    32. Szlama Katarzyna
    33. Telesz Bernadetta
    34. Wojtoń Gabriela
    35. Żyłka Katarzyna

    Początek strony

    Szkoła Zawodowa - kucharz

    wychowawca - mgr

    Początek strony

    Szkoła Policealna - finanse i rachunkowość

    wychowawca -

        

    Początek strony

      
    Rekrutacja 2019

    LOGOWANIE
    do systemu rekrutacji


  • Oferta
    II Liceum Ogólnokształcące
    Technikum Nr 1
    Technik ekonomista
    Technik rachunkowości
    Technik handlowiec
    Technik hotelarstwa
    Technik żywienia i usług gastronomicznych
  • FILM promocyjny
  • Regulamin rekrutacji
  • Terminy
  •   Plan lekcji
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    Archiwum planów
      Dziennik internetowy

    Instrukcja logowania
      
      BIBLIOTEKA
      POTĘGUJEMY KOMPETENCJE
      Linki






      Logowanie
    Nazwa Użytkownika

    Hasło



    Zapomniane hasło?
    Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
     
       Powered by v6.00.307 © 2003-2005
    Phase II by:
    3618302 Unikalnych wizyt