Wrzesień 23 2019 12:56:24
  FACEBOOK


  FILMY O SZKOLE

  JUBILEUSZ

INFORMACJE

  Nawigacja
Strona Główna
Adres i telefony
Patron szkoły
Statut szkoły
Nauczyciele
Absolwenci

Jnformacje
Artykuły
Kategorie Newsów
Forum
Kontakt
Szukaj

K gości-stare wpisy
Galeria - ZSE
Archiwum - Web Albumy
Galeria - stare zdjęcia
  Egzaminy
  • Matura
  •   Dla ucznia i rodzica
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    PODRĘCZNIKI
    Dziennik internetowy
    Instrukcja logowania
    STATUT
    WSO
    System oceniania zachowania
    SKRZYNKA PYTAŃ
    I UWAG

    Napisz do dyrektora
      Strony przedmiotowe
    Biologia
    Język angielski
    Język niemiecki
    Język rosyjski
    Obsługa Konsumenta
    Organizacja pracy służby pięter

    Climate Change in Europe
    Szkoła partnerska
     absolwenci_2004
    absolwenci 2004

    Absolwenci

    Zespołu Szkół Ekonomicznych w Brzozowie

    ROCZNIK 2004

    Powrót do spisu roczników


    Liceum Ekonomiczne

    Va Vb Vc Vd

    wychowawca

    mgr Maria Tympalska

    wychowawca

    mgr Jolanta Drożdżal

    wychowawca

    mgr Anna Koryto

    wychowawca

    mgr Marek Data

    Foto:  Foto:  Foto:  Foto: 
    1. Antoń Anna

    2. Barańska Joanna

    3. Bober Elżbieta

    4. Brodzicka Joanna

    5. Chowańska Wioletta

    6. Czapor Beata

    7. Domaradzka Marta

    8. Duplaga Ewelina

    9. Gaździk Robert

    10. Gmitrzyk Monika

    11. Klamut Małgorzata

    12. Konieczko Dorota

    13. Kudła Anna

    14. Lubas Sebastian

    15. Łobaza Lucyna

    16. Łukowski Piotr

    17. Mazur Joanna

    18. Rogoz Gabriela

    19. Rogula Krzysztof

    20. Ryba Urszula

    21. Ryń Anna

    22. Rzepka Urszula

    23. Szul Justyna

    24. Szurlej Justyna

    25. Ścibor Justyna

    26. Turopolski Sławomir

    27. Wacek Agnieszka

    28. Wojtoń Katarzyna

    29. Wojtoń Krzysztof

    30. Wojtoń Małgorzata

    31. Zacharski Michał

     
    1. Bednarz Magdalena

    2. Czerwińska Monika

    3. Duplaga Paulina

    4. Folta Katarzyna

    5. Futyma Magdalena

    6. Hadam Elżbieta

    7. Janiszkiewicz Edyta

    8. Kędra Honorata

    9. Korab Renata

    10. Kozubek Józefa

    11. Krynicka Magdalena

    12. Kurek Justyna

    13. Łobaza Elżbieta

    14. Niemiec Bartosz

    15. Oleszko Ewelina

    16. Owsiana Marzena

    17. Perczak Ewelina

    18. Piątek Joanna

    19. Pilip Monika

    20. Pitera Monika

    21. Potoczna Iwona

    22. Potoczny Paweł

    23. Serafin Elżbieta

    24. Sowa Daniel

    25. Szuba Ewa

    26. Szuba Marcin

    27. Szuba Sylwia

    28. Walus Łukasz

    29. Wojnar Agata

    30. Wojtowicz Katarzyna

    31. Zbiegień Grzegorz

    32. Ziemiańska Magdalena

     
    1. Adamska Anna

    2. Boroń Renata

    3. Bryczek Iwona

    4. Data Katarzyna

    5. Dąbrowska Joanna

    6. Dąbrowski Michał

    7. Durakowski Lucjan

    8. Fiołek Bartłomiej

    9. Florczak Wojciech

    10. Florek Ewelina

    11. Fugas Maciej

    12. Górniak Gertruda

    13. Kmiotek Barbara

    14. Kopija Monika

    15. Kosztyła Elżbieta

    16. Kot Paweł

    17. Kucharska Renata

    18. Kurczab Barbara

    19. Kwolek Anna

    20. Lubas Łukasz

    21. Ostrowski Marcin

    22. Pałys Justyna

    23. Rachwał Aneta

    24. Sabat Monika

    25. Sawicka Jolanta

    26. Sochacki Waldemar

    27. Sokołowska Aneta

    28. Sokołowska Anna

    29. Szuba Barbara

    30. Szuba Katarzyna

    31. Śliwiak Marta

    32. Śnieżek Artur

    33. Wojnar Agnieszka

    34. Wojtowicz Anna

    35. Wójcik Anna

    1. Antoń Justyna

    2. Bania Robert

    3. Burnat Katarzyna

    4. Cesarz Marcin

    5. Dudek Aneta

    6. Fic Agnieszka

    7. Janiga Marta

    8. Jara Ewa

    9. Kic Radosław

    10. Korab Sławomir

    11. Kozłowski Jacek

    12. Krasnopolska Agnieszka

    13. Kulon Robert

    14. Paraniak Justyna

    15. Podulka Joanna

    16. Podulka Katarzyna

    17. Prajsnar Magdalena

    18. Preisner Tomasz

    19. Rogula Mariusz

    20. Słomiany Sławomir

    21. Sokalska Agata

    22. Stanisławczyk Marcin

    23. Starzak Urszula

    24. Szałajko Zuzanna

    25. Szeligowska Aneta

    26. Śnieżek Małgorzata

    27. Tabisz Magdalena

    28. Telesz Agnieszka

    29. Walczak Wojciech

    30. Wątróbski Wojciech

    31. Wrona Wiesław

    32. Zawada Marcin


    Liceum Handlowe Liceum Zawodowe gastronom

    wychowawca

    mgr Bogusław Lidwin

    wychowawca

    mgr Elżbieta Mużydło

    Foto: Foto: 
    1. Baran Aldona

    2. Barnaś Agnieszka

    3. Dydek Anita

    4. Folcik Iwona

    5. Gaworecka Agata

    6. Gaworecka Agata

    7. Guzik Angelika

    8. Haduch Sylwia

    9. Hałasowska Edyta

    10. Jabłońska Marta

    11. Jamroży Agnieszka

    12. Koszarska Iwona

    13. Koszarska Katarzyna

    14. Kuncio Katarzyna

    15. Kurcoń Katarzyna

    16. Kwiatkowska Ewa

    17. Lachiewicz Magdalena

    18. Nogaj Dominik

    19. Piegdoń Marcin

    20. Rachwalska Ewa

    21. Ryń Małgorzata

    22. Sowiński Konrad

    23. Stoś Wioletta

    24. Suwała Elżbieta

    25. Wolanin Dorota

    26. Wojtowicz Ewelina

    27. Zaremba Paweł

    28. Ziółkoś Mirosław

    29. Zubel Brygida

    1. Chorążak Marta

    2. Czopor Monika

    3. Duplaga Edyta

    4. Filar Żaneta

    5. Gerlach Jolanta

    6. Hałasowski Mariusz

    7. Kałamucka Iwona

    8. Karnasiewicz Katarzyna

    9. Klimkowska Aneta

    10. Klimkowski Krzysztof

    11. Kołodziejczyk Arletta

    12. Kufel Justyna

    13. Kułaga Agnieszka

    14. Kurcoń Renata

    15. Kwolek Agnieszka

    16. Łazarz Magdalena

    17. Pełdyjak Maria

    18. Rachwał Iwona

    19. Rogoz Maria

    20. Ryba Tomasz

    21. Stańko Magdalena

    22. Szafran Tomasz

    23. Szczepek Kamila

    24. Turek Agnieszka

    25. Waśko Agnieszka

    26. Wojtoń Aneta

    27. Wojtoń Sabina

    28. Wójcik Bartłomiej

    29. Wójcik Joanna

    30. Zając Barbara


      
    Rekrutacja 2019

    LOGOWANIE
    do systemu rekrutacji


  • Oferta
    II Liceum Ogólnokształcące
    Technikum Nr 1
    Technik ekonomista
    Technik rachunkowości
    Technik handlowiec
    Technik hotelarstwa
    Technik żywienia i usług gastronomicznych
  • FILM promocyjny
  • Regulamin rekrutacji
  • Terminy
  •   Plan lekcji
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    Archiwum planów
      Dziennik internetowy

    Instrukcja logowania
      
      BIBLIOTEKA
      POTĘGUJEMY KOMPETENCJE
      Linki






      Logowanie
    Nazwa Użytkownika

    Hasło



    Zapomniane hasło?
    Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
     
       Powered by v6.00.307 © 2003-2005
    Phase II by:
    3808550 Unikalnych wizyt