Marzec 24 2019 01:27:06
  FACEBOOK


  FILMY O SZKOLE

  JUBILEUSZ

INFORMACJE

  Nawigacja
Strona Główna
Adres i telefony
Patron szkoły
Statut szkoły
Nauczyciele
Absolwenci

Jnformacje
Artykuły
Kategorie Newsów
Forum
Kontakt
Szukaj

K gości-stare wpisy
Galeria - ZSE
Archiwum - Web Albumy
Galeria - stare zdjęcia
  Egzaminy
  • Matura
  •   Dla ucznia i rodzica
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    PODRĘCZNIKI
    Dziennik internetowy
    Instrukcja logowania
    Warunki ubezpieczenia 17/18
    STATUT
    WSO
    System oceniania zachowania
    Konsultacje nauczycieli
    SKRZYNKA PYTAŃ
    I UWAG

    Napisz do dyrektora
      Strony przedmiotowe
    Biologia
    Język angielski
    Język niemiecki
    Język rosyjski
    Obsługa Konsumenta
    Organizacja pracy służby pięter

    Climate Change in Europe
    Szkoła partnerska
     absolwenci_2005
    absolwenci 2005

    Absolwenci

    Zespołu Szkół Ekonomicznych w Brzozowie

    ROCZNIK 2005

    Powrót do spisu roczników


    Liceum Ekonomiczne

    Va Vb Vc Vd

    wychowawca

    mgr Magdalena Leń

    wychowawca

    mgr Anna Dydek

    wychowawca

    mgr inż. Jakub Witek

    wychowawca

    mgr Grzegorz Myćka

    Foto:  Foto:  Foto:       galeria Foto: 
    1. Balawajder Marcin

    2. Czopor Renata

    3. Czupski Mirosław

    4. Data Joanna

    5. Dereń Dariusz

    6. Dereń Tomasz

    7. Dobosz Agnieszka

    8. Dudek Ewa

    9. Duplaga Karolina

    10. Florek Paweł

    11. Gaździk Piotr

    12. Gibała Marzena

    13. Gierlach Jolanta

    14. Gierlach Sylwia

    15. Gierlach Tomasz

    16. Gosztyła Agnieszka

    17. Kaliniecka Agata

    18. Kibała Justyna

    19. Koszela Justyna

    20. Kozubek Katarzyna

    21. Kułak Dominik

    22. Kurcoń Sławomir

    23. Lenart Magdalena

    24. Leśniak Barbara

    25. Lorenc Dominik

    26. Łuczycka Katarzyna

    27. Pelechowicz Kamila

    28. Preisner Anna

    29. Szuba Monika

    30. Śmigiel Piotr

    31. Śnieżek Jacek

    32. Wiech Monika

    33. Wolanin Justyna

    1. Bednarczyk Joanna
    2. Bober Kamil
    3. Bolanowska Aneta
    4. Boroń Robert
    5. Czopor Piotr
    6. Dąbrowiecki Krzysztof
    7. Dudek Jacek
    8. Dydek Tomasz
    9. Dytko Andrzej
    10. Filak Piotr
    11. Florek Katarzyna
    12. Gładysz Damian
    13. Guzik Elżbieta
    14. Kielar Monika
    15. Kobylak Łukasz
    16. Kudła Dariusz
    17. Kukuliński Mariusz
    18. Kwolek Jacek
    19. Lewandowska Anna
    20. Noster Maciej
    21. Oleniacz Małgorzata
    22. Piotrowska Anna
    23. Potoczny Grzegorz

    24. Skarbek Katarzyna

    25. Stanisławczyk Tomasz

    26. Starzyk Anna

    27. Szałajko Andrzej

    28. Turoń Justyna

    29. Widłak Agnieszka

    30. Wojtuń Artur

    31. Wójcik Łukasz

    32. Zarzyka Kamila

    33. Ziemlańska Ewelina

    1. Baran Sylwia

    2. Chynał Krzysztof

    3. Cupak Joanna

    4. Dereń Jolanta

    5. Fejdasz Monika

    6. Fil Mirosław

    7. Florek Katarzyna

    8. Gazdowicz Karol

    9. Gratkowska Katarzyna

    10. Jarosz Rafał

    11. Karnasiewicz Małgorzata

    12. Kenar Natalia

    13. Kopacka Agnieszka

    14. Kowal Ewa

    15. Kuliga Damian

    16. Marusia Tomasz

    17. Piegdoń Monika

    18. Pietryka Paweł

    19. Rajchel Bernadetta

    20. Szajnowska Anna

    21. Szałajko Szymon

    22. Szczepek Katarzyna

    23. Szpiech Agata

    24. Szuba Daria

    25. Tomońska Gabriela

    26. Uberman Iwona

    27. Wacek Mariusz

    28. Zdziebko Mateusz

    1. Antoń Dominika

    2. Bok Dorota

    3. Buczkowicz Renata

    4. Cichoń Adam

    5. Dąbrowski Grzegorz

    6. Florek Anna

    7. Florek Joanna

    8. Gerlach Ewa

    9. Graboń Beata

    10. Hałka Tomasz

    11. Kędra Joanna

    12. Kic Marcin

    13. Klimek Iwona

    14. Konieczny Daniel

    15. Kos Paweł

    16. Lubecka Monika

    17. Łobaza Justyna

    18. Łukaszyk Joanna

    19. Pałka Katarzyna

    20. Pietryka Joanna

    21. Pietryka Sylwia

    22. Pięta Ewelina

    23. Pytlak Krystian

    24. Stankiewicz Magdalena

    25. Szałajko Karol

    26. Szczepek Sławomir

    27. Telega Anna

    28. Warchałowska Angelika

    29. Wesoła Magdalena

    30. Wojnicka Beata

    31. Wójcik Nina

    32. Zubel Marcin

    33. Zubel Mariola


    Liceum Handlowe Liceum Ogólnokształcące

    wychowawca

    mgr Katarzyna Rychlicka

    wychowawca

    mgr Barbara Dacko

    Foto: Foto:
    1. Bargieł Janusz

    2. Buczek Magdalena

    3. Cupryk Agnieszka

    4. Cyptor Joanna

    5. Czuba Katarzyna

    6. Dżoń Kinga

    7. Groszewska Edyta

    8. Jatczyszyn Maciej

    9. Kornecka Anna

    10. Kundirewicz Magdalena

    11. Lorenc Adrian

    12. Mazur Monika

    13. Milczanowska Agnieszka

    14. Mnich Gabriela

    15. Mrozek Magdalena

    16. Siwak Anna

    17. Skubisz Anna

    18. Sobczak Joanna

    19. Sołtys Joanna

    20. Sowa Aneta

    21. Sowa Paweł

    22. Strzałka Magdalena

    23. Szarek Dorota

    24. Szarek Paweł

    25. Szczepek Aldona

    26. Szuba Grzegorz

    27. Ślepecka Ewa

    28. Śmigiel Aneta

    29. Toczek Ewelina

    30. Tućka Kinga

    31. Wasylewicz Anna

    32. Wójcik Małgorzata

    33. Wroniak Patrycja

    1. Bąk Marzena
    2. Bober Jarosław
    3. Bryś Monika
    4. Buczek Daria
    5. Data Marlena
    6. Długosz Magdalena
    7. Florczak Beata
    8. Frydrych Marta
    9. Gierula Edyta
    10. Gładysz Katarzyna
    11. Gosztyła Marta
    12. Gromek Radosław
    13. Irzyk Jakub
    14. Janiga Maria
    15. Janowska Katarzyna
    16. Jaskółka Magdalena
    17. Kociuba Barbara
    18. Kosztyła Renata
    19. Krzysztyńska Dorota
    20. Lorenc Joanna
    21. Łobudziński Tomasz
    22. Niemiec Michał
    23. Niemiec Michał Jakub
    24. Nogaj Izabela
    25. Pałka Sabina
    26. Ryba Joanna
    27. Rygiel Szymon
    28. Rzepka Sylwia
    29. Sroka Joanna
    30. Sroka Sylwia
    31. Stok Justyna
    32. Tokarz Sylwia
    33. Zarych Kinga

      O SZKOLE
    II Liceum Ogólnokształcące

    Technikum Nr 1
    Technik ekonomista
    Technik handlowiec
    Technik hotelarstwa
    Technik żywienia i usług gastronomicznych
      Plan lekcji
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    Archiwum planów
      Dziennik internetowy

    Instrukcja logowania
      
      BIBLIOTEKA
      POTĘGUJEMY KOMPETENCJE
      Linki






      Logowanie
    Nazwa Użytkownika

    Hasło



    Zapomniane hasło?
    Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
     
       Powered by v6.00.307 © 2003-2005
    Phase II by:
    3524724 Unikalnych wizyt