Wrzesień 23 2019 13:32:24
  FACEBOOK


  FILMY O SZKOLE

  JUBILEUSZ

INFORMACJE

  Nawigacja
Strona Główna
Adres i telefony
Patron szkoły
Statut szkoły
Nauczyciele
Absolwenci

Jnformacje
Artykuły
Kategorie Newsów
Forum
Kontakt
Szukaj

K gości-stare wpisy
Galeria - ZSE
Archiwum - Web Albumy
Galeria - stare zdjęcia
  Egzaminy
  • Matura
  •   Dla ucznia i rodzica
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    PODRĘCZNIKI
    Dziennik internetowy
    Instrukcja logowania
    STATUT
    WSO
    System oceniania zachowania
    SKRZYNKA PYTAŃ
    I UWAG

    Napisz do dyrektora
      Strony przedmiotowe
    Biologia
    Język angielski
    Język niemiecki
    Język rosyjski
    Obsługa Konsumenta
    Organizacja pracy służby pięter

    Climate Change in Europe
    Szkoła partnerska
     absolwenci_2006
    absolwenci 2006

    Absolwenci

    Zespołu Szkół Ekonomicznych w Brzozowie

    ROCZNIK 2006

    Powrót do spisu roczników


    Technikum Nr 1 zawód technik ekonomista

    IVa IVb IVc IVd

    wychowawca

    mgr Małgorzata Włodek

    wychowawca

    mgr Elżbieta Olearczyk

    wychowawca

    mgr Danuta Słaba

    wychowawca

    mgr Elżbieta Froń

    Foto:  Foto:  Foto:      Foto: 
    1. Bartkowski Michał

    2. Bąk Łukasz

    3. Bober Jonna

    4. Bobola Jerzy

    5. Buczek Ewa

    6. Cichoń Kamil

    7. Fic Krzysztof

    8. Florczak Grzegorz

    9. Florczak Jakub

    10. Gierlach Karolina

    11. Głód Marek

    12. Kąkol Beata

    13. Kielar Jadwiga

    14. Klamut Sabina

    15. Koryto Katarzyna

    16. Kowalczyk Tomasz

    17. Kuliga Bartłomiej

    18. Kurzydło Krzysztof

    19. Majda Aneta

    20. Ostrowski Marcin

    21. Owsiana Lucyna

    22. Piwowar Karol

    23. Potoczna Katarzyna

    24. Sieńczak Natalia

    25. Sobota Janusz

    26. Sokołowska Ilona

    27. Szerszeń Ewa

    28. Szmyd Maciej

    29. Ślączka Justyna

    30. Tomoń Iwona

    31. Wacek Tomasz

    32. Wania Sylwia

    33. Witek Piotr

    34. Wróbel Michał

    35. Zubik Mateusz

    1. Rzepka Mariola

    2. Boroń Agnieszka

    3. Bryś Barbara

    4. Ciuba Katarzyna

    5. Drożdżal Patryk

    6. Fejkiel Sylwia

    7. Fijałka Ewa

    8. Filus Monika

    9. Florczak Karolina

    10. Florek Agnieszka

    11. Florek Gabriela

    12. Florek Monika

    13. Gaździk Edyta

    14. Kędra Bożena

    15. Kłodowska Monika

    16. Kubicka Justyna

    17. Kudła Beata

    18. Kundirewicz Aneta

    19. Kusz Ewelina

    20. Leśniak Agnieszka

    21. Pęcherek Katarzyna

    22. Pietryka Agnieszka

    23. Sidor Magdalena

    24. Sowa Beata

    25. Szafran Aneta

    26. Szczepek Zuzanna

    27. Szewczyk Katarzyna

    28. Szpiech Marta

    29. Szuber Dominika

    30. Winiarska Monika

    31. Wojtoń Agnieszka

    32. Wolanin Joanna

    33. Wydrzyńska Ewelina

    34. Ziemiańska Wioleta

    1. Bania Krzysztof

    2. Bury Beata

    3. Byczyński Krystian

    4. Dereń Elżbieta

    5. Dmitrzak Monika

    6. Dydek Beata

    7. Froń Sławomir

    8. Gosztyła Damian

    9. Gosztyła Karolina

    10. Jajko Katarzyna

    11. Jara Mateusz

    12. Jaśkiewicz Mateusz

    13. Kedra Krzysztof

    14. Kłak Andrzej

    15. Konieczko Daniel

    16. Kufel Dariusz

    17. Liskowicz Łukasz

    18. Łuczycka Krystyna

    19. Mazur Joanna

    20. Mrozek Paulina

    21. Nastał Ewa

    22. Nowak Jakub

    23. Owsiany Dariusz

    24. Para Magdalena

    25. Rachwał Łukasz

    26. Rymarowicz Aneta

    27. Józefczyk Barbara

    28. Szmyd Marcin

    29. Szpiech Bartłomiej

    30. Szpiech Karol

    31. Wolanin Justyna

    32. Zajdel Sebastian

     

    1. Bieńczak Anna

    2. Bober Małgorzata

    3. Bura Magdalena

    4. Cudzewicz Anastazja

    5. Ćwiąkała Barbara

    6. Data Agnieszka

    7. Dżoń Izabela

    8. Fejdasz Jolanta

    9. Gądek Monika

    10. Gierlach Justyna

    11. Gratkowska Bogumiła

    12. Jarosz Katarzyna

    13. Jastrzębska Joanna

    14. Jopek Monika

    15. Klimkowska Małgorzata

    16. Krzysik Aldona

    17. Lasek Ewelina

    18. Mazur Agnieszka

    19. Mazur Alicja

    20. Najdecka Edyta

    21. Pełdiak Mariola

    22. Pytlak Sebastian

    23. Rzepka Katarzyna

    24. Sokołowska Iwona

    25. Sura Anna

    26. Szczepek Katarzyna

    27. Szuba Katarzyna

    28. Walczak Beata

    29. Wasylewicz Ewelina

    30. Winnicka Justyna

    31. Wojnarska Ewelina

    32. Zajączkowska Edyta

     


    Technikum Nr 1 

    zawód technik handlowiec

    Technikum Nr 1 

    zawód technik żywienia

    i gospodarstwa domowego

    wychowawca

    mgr Jerzy Lasek

    wychowawca

    mgr inż. Marek Kufel

    Foto: Foto:
    1. Adamiak Justyna

    2. Antoń Tomasz

    3. Biedka Bernadeta

    4. Buczkowicz Zuzanna

    5. Dąbrowska Beata

    6. Drożdżal Maciej

    7. Fic Paulina

    8. Gdula Paulina

    9. Gołąb Łukasz

    10. Jantosz Anna

    11. Jatczyszyn Beata

    12. Kielar Magdalena

    13. Kmiotek Marzena

    14. Kmiotek Paulina

    15. Konieczko Monika

    16. Korzeniowska Andżelika

    17. Kozubek Barbara

    18. Kruczek Adam

    19. Krupska Katarzyna

    20. Leśniak Paulina

    21. Majcher Sabina

    22. Mazur Rafał

    23. Pałys Małgorzata

    24. Pilip Zygmunt

    25. Rachwał Marcin

    26. Serafin Adrian

    27. Serwańska Bożena

    28. Siedleczka Jakub

    29. Szarek Agnieszka

    30. Święs Iga

    31. Telesz Łukasz

    32. Węgrzyński Paweł

    33. Wojtuń Martyna

    34. Zubel Ewa

    1. Bieda Sławomir

    2. Boczar Agnieszka

    3. Czechowski Zygmunt

    4. Czenczek Marcin

    5. Czubska Monika

    6. Dańko Grzegorz

    7. Drożdżal Jakub

    8. Dymek Krzysztof

    9. Florczak Elżbieta

    10. Gmitrzyk Edyta

    11. Gomółka Marzena

    12. Hędrzak Marzena

    13. Kaczkowska Sylwia

    14. Kędra Judyta

    15. Klimowicz Monika

    16. Klocek Stanisław

    17. Kułak Wojciech

    18. Kuźmik Izabela

    19. Marczak Anna

    20. Marynowska Małgorzata

    21. Paszkiewicz Piotr

    22. Rachwał Karolina

    23. Smoleń Sabina

    24. Sochacka Monika

    25. Szałajko Anna

    26. Telega Karol


    ciąg daszy na stonie następnej

      
    Rekrutacja 2019

    LOGOWANIE
    do systemu rekrutacji


  • Oferta
    II Liceum Ogólnokształcące
    Technikum Nr 1
    Technik ekonomista
    Technik rachunkowości
    Technik handlowiec
    Technik hotelarstwa
    Technik żywienia i usług gastronomicznych
  • FILM promocyjny
  • Regulamin rekrutacji
  • Terminy
  •   Plan lekcji
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    Archiwum planów
      Dziennik internetowy

    Instrukcja logowania
      
      BIBLIOTEKA
      POTĘGUJEMY KOMPETENCJE
      Linki






      Logowanie
    Nazwa Użytkownika

    Hasło



    Zapomniane hasło?
    Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
     
       Powered by v6.00.307 © 2003-2005
    Phase II by:
    3808660 Unikalnych wizyt