Styczeń 23 2019 19:22:40
  FACEBOOK


  FILMY O SZKOLE

  JUBILEUSZ

INFORMACJE

  Nawigacja
Strona Główna
Adres i telefony
Patron szkoły
Statut szkoły
Nauczyciele
Absolwenci

Jnformacje
Artykuły
Kategorie Newsów
Forum
Kontakt
Szukaj

K gości-stare wpisy
Galeria - ZSE
Archiwum - Web Albumy
Galeria - stare zdjęcia
  Egzaminy
  • Matura
  •   Dla ucznia i rodzica
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    PODRĘCZNIKI
    Dziennik internetowy
    Instrukcja logowania
    Warunki ubezpieczenia 17/18
    STATUT
    WSO
    System oceniania zachowania
    Konsultacje nauczycieli
    SKRZYNKA PYTAŃ
    I UWAG

    Napisz do dyrektora
      Strony przedmiotowe
    Biologia
    Język angielski
    Język niemiecki
    Język rosyjski
    Obsługa Konsumenta
    Organizacja pracy służby pięter

    Climate Change in Europe
    Szkoła partnerska
     absolwenci_2007
    absolwenci 2007

    Absolwenci

    Zespołu Szkół Ekonomicznych w Brzozowie

    ROCZNIK 2007

    Powrót do spisu roczników


    Technikum Nr 1 zawód technik ekonomista

    IVa IVb IVc IVd

    wychowawca

    mgr Lucyna Szydłowska

    wychowawca

    mgr Monika Rodzinka

    wychowawca

    mgr Ewelina Data

    wychowawca

    mgr Elżbieta Leń

    Foto:  Foto:  Foto:      Foto: 

    Bartman Magdalena

    Czebieniak Iwona

    Dydek Marcin

    Fil Monika

    Florys Tomasz

    Folta Krystian

    Froń Monika

    Glazer Jaromir

    Graboń Ewelina

    Jarosz Małgorzata

    Karnaś Renata

    Kic Sabina

    Kołodziejczyk Natalia

    Kosztyła Anna

    Kozioł Rafał

    Kraczkowska Bernadetta

    Kraczkowska Ewelina

    Kuźnar Michał

    Leń Jolanta

    Lubas Agnieszka

    Mikoś Natalia

    Myćka Maciej

    Obłój Ewelina

    Opałka Joanna

    Rychlicka Monika

    Rysz Barbara

    Sobaś Andrzej

    Szafran Natalia

    Szałajko Łukasz

    Szuba Dariusz

    Ścibor Paweł

    Tućka Kamila

    Zawidlak Łukasz

    Zywar Ewelina

    Abel Robert

    Baran Katarzyna

    Barć Przemysław

    Bargieł Sebastian

    Chyłek Agnieszka

    Filipkowski Łukasz

    Szerszeń Katarzyna

    Gerlach Justyna

    Gierlach Marcin

    Gosztyła Michał

    Hadam Zofia

    Jarosz Piotr

    Kąkol Jolanta

    Kielar Wojciech

    Kondracka Agnieszka

    Kuś Renata

    Leń Sabina

    Łukaszewski Mateusz

    Marczak Justyna

    Milczanowski Kamil

    Nogaj Tomasz

    Nowak Anna

    Owsiana Aleksandra

    Rybczak Beata

    Sabat Paweł

    Serwatka Joanna

    Susło Anna

    Szurlej Ewa

    Wójcik Alicja

    Wydro Dominik

    Ząbek Grzegorz

    Adamczak Łukasz

    Bargieł Wioleta

    Domaradzka Katarzyna

    Dudek Katarzyna

    Dytko Iwona

    Dytko Łukasz

    Florek Piotr

    Górniak Bożena

    Hędrzak Sabina

    Hędrzak Wiesława

    Kaczkowska Karolina

    Kędra Sebastian

    Kobiałka Sylwia

    Kopczyk Izabela

    Kurzydło Agnieszka

    Lorenc Paulina

    Łuksa Klaudia

    Majcher Aneta

    Mikoś Anna

    Pająk Jolanta

    Pietranowicz Agata

    Początek Dariusz

    Potoczny Łukasz

    Sawicka Anna

    Sękowski Krzysztof

    Smoleń Justyna

    Szafran Beata

    Toczek Iwona

    Tomoń Mateusz

    Wróbel Piotr

    Zarych Joanna

    Ziomek Paulina

    Bać Beata

    Błaż Łukasz

    Bury Justyna

    Czubska Monika

    Data Daniel

    Dereń Patrycja

    Fineczko Anna

    Florek Michał

    Giermańska Anna

    Gierula Dariusz

    Glazer Sylwia

    Graboń Anna

    Kędra Małgorzata

    Kiełbasa Kinga

    Klucz Magdalena

    Kułak Mateusz

    Pająk Joanna

    Paszkaniak Sławomir

    Pawłowska Marcelina

    Piątek Lidia

    Pietryka Justyna

    Preisner Dawid

    Rogula Dorota

    Ryba Mateusz

    Serwańska Magdalena

    Skubisz Katarzyna

    Sokalska Justyna

    Szałajko Małgorzata

    Szczepek Daniel

    Szczepek Renata

    Szczepek Urszula

    Ścibor Katarzyna

    Telesz Michał

    Wałęcki Andrzej

    Wolanin Mateusz

    Żmuda Joanna


    Technikum Nr 1 

    zawód technik handlowiec

    Technikum Nr 1 

    zawód technik żywienia

    i gospodarstwa domowego

    wychowawca

    mgr Justyna Paszkaniak

    wychowawca

    mgr inż. Magdalena Nawłoka

    Foto: Foto:

    Bednarczyk Sławomir

    Boczar Magdalena

    Chorążak Ilona

    Cichoń Renata

    Cyparska Wioleta

    Dudek Robert

    Fiołek Aneta

    Gaworecka Anna

    Gosztyła Piotr

    Haduch Łukasz

    Hędrzak Damian

    Kędra Arkadiusz

    Kędra Bartosz

    Kocyłowski Sebastian

    Myćka Anna

    Nycz Justyna

    Orłowski Krzysztof

    Pajęcka Anna

    Pietruszka Mateusz

    Pilch Mateusz

    Sochacka Renata

    Sowiński Sylwester

    Stachowicz Anna

    Szelast Paweł

    Wacek Damian

    Wacek Janusz

    Warchałowska Edyta

    Wójcik Katarzyna

    Zaremba Anna

    Bacior Paulina

    Baran Jolanta

    Baran Lidia

    Bober Agnieszka

    Boroń Teresa

    Cupak Iwona

    Data Marzena

    Dereń Monika

    Dydek Natalia

    Fic Ewelina

    Gołąb Alicja

    Helon Izabela

    Jantosz Arkadiusz

    Jarosz Michał

    Klimkowski Damian

    Krowiak Magdalena

    Krzywicka Ewelina

    Łanik Paweł

    Pelczarska Paulina

    Pigoń Wojciech

    Piś Magdalena

    Pytlak Barbara

    Pytlak Katarzyna

    Pytlowana Wanda

    Rogoz Renata

    Szlachta Paulina

    Rzepka Agnieszka

    Seneczko Sławomir

    Szajna Emil

    Szewczyk Aneta

    Szmyd Katarzyna

    Uberman Katarzyna

    Wacek Jolanta

    Wójcik Justyna


    II Liceum Ogólnokształcące

    3 LOa

    3 LOa

    wychowawca

    mgr Agnieszka Kosztyła

    wychowawca

    mgr Dorota Pelechowicz

    Foto:

    Foto:

    Antoń Natalia

    Bielawska Magdalena

    Bieleń Mateusz

    Cieśla Natalia

    Dziadura Joanna

    Florczak Maciej

    Florek Diana

    Kucharska Bożena

    Kwolek Sylwia

    Lewicki Artur

    Matus Sebastian

    Mazur Agnieszka

    Mikoś Mateusz

    Niemiec Bartłomiej

    Nogaj Łukasz

    Organ Bartłomiej

    Prugar Joanna

    Rachwał Joanna

    Rakoczy Kamil

    Szelast Bernadetta

    Szelast Małgorzata

    Toczek Adrian

    Wątróbska Pulina

    Wojtanowska Paulina

    Zimoń Barbara

    Zimoń Paulina

    Cwynar Katarzyna

    Dąbrowiecki Daniel

    Dudek Mariusz

    Duplaga Anna

    Fineczko Natalia

    Gacek Kinga

    Giermańska Sylwia

    Hałasowski Piotr

    Indyk Katarzyna

    Kędra Kinga

    Kędra Piotr

    Knurek Mariola

    Krupa Sabina

    Kula Tomasz

    Kuliga Katarzyna

    Lenart Anna

    Lubas Daniel

    Masłyk Katarzyna

    Matus Alicja

    Milczanowska Ewa

    Ogarek Agnieszka

    Oleniacz Paweł

    Ostrowski Dariusz

    Pałys Katarzyna

    Rajchel Edyta

    Ryba Monika

    Spólnik Katarzyna

    Szczepańska Ewelina

    Wesoła Sabina

    Władyka Anna

    Wojtuń Katarzyna

      O SZKOLE
    II Liceum Ogólnokształcące

    Technikum Nr 1
    Technik ekonomista
    Technik handlowiec
    Technik hotelarstwa
    Technik żywienia i usług gastronomicznych
      Plan lekcji
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    Archiwum planów
      Dziennik internetowy

    Instrukcja logowania
      
      BIBLIOTEKA
      POTĘGUJEMY KOMPETENCJE
      Linki






      Logowanie
    Nazwa Użytkownika

    Hasło



    Zapomniane hasło?
    Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
     
       Powered by v6.00.307 © 2003-2005
    Phase II by:
    3443173 Unikalnych wizyt