Grudzień 13 2017 15:51:05
  FACEBOOK


  FILMY O SZKOLE

  JUBILEUSZ

INFORMACJE

  Nawigacja
Strona Główna
Adres i telefony
Patron szkoły
Statut szkoły
Nauczyciele
Absolwenci

Jnformacje
Artykuły
Kategorie Newsów
Forum
Kontakt
Szukaj

K gości-stare wpisy
Galeria - ZSE
Archiwum - Web Albumy
Galeria - stare zdjęcia
  Egzaminy
  • Matura 2018
  •   Dla ucznia i rodzica
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    PODRĘCZNIKI 2017/2018
    Dziennik internetowy
    Instrukcja logowania
    Warunki ubezpieczenia 17/18
    STATUT
    WSO
    System oceniania zachowania
    Konsultacje nauczycieli
    SKRZYNKA PYTAŃ
    I UWAG

    Napisz do dyrektora
      Strony przedmiotowe
    Biologia
    Język angielski
    Język niemiecki
    Język rosyjski

    Climate Change in Europe
    Szkoła partnerska
     Nauczyciele
    Dyrektor
    Jerzy Olearczyk


    Wicedyrektor
    Jerzy Lasek


    Język polski
    Barbara Dacko
    Sabina Niemczyk
    Justyna Oleniacz
    Katarzyna Rychlicka
    Anna Futyma



    Język angielski
    Rafał Adamowski
    Agnieszka Cyganik
    Ewelina Data
    Agnieszka Grzybek
    Joanna Szkutnik
    Małgorzata Włodek


    Język niemiecki
    Magdalena Haduch-Malik
    Dorota Suszczyńska
    Sabina Wrona


    Język rosyjski
    Maria Gromada


    Historia, wiedza o społeczeństwie
    Marek Data
    Tomasz Skubisz
    Iwona Heret


    Biologia
    Monika Ogarek
    Magdalena Nawłoka
    Marek Kufel


    Fizyka
    Kamil Rozenbajgier


    Chemia
    Marzena Biesiada


    Geografia
    Jolanta Drożdżal
    Grzegorz Myćka
    Lucyna Wojtowicz


    Matematyka
    Anna Kosowska
    Jerzy Lasek
    Elżbieta Mużydło
    Kamil Rozenbajgier


    Informatyka
    Marta Krupińska
    Magdalena Sobaś


    Edukacja dla bezpieczeństwa
    Bogusław Lidwin

    Podstawy przedsiębiorczości
    Elżbieta Leń
    Dorota Więch-Zięba


    Wychowanie fizyczne
    Paweł Cisowski
    Justyna Leszek-Czubska
    Bogusław Lidwin
    Magdalena Lutecka
    Justyna Majerska-Szałajko
    Jakub Penar


    Religia
    Justyna Wilusz
    Tomasz Zakielarz


    Pedagog
    Marita Bryś


    Biblioteka
    Joanna Sperber-Rygiel
    Sabina Niemczyk
    Justyna Oleniacz


    Przedmioty ekonomiczne
    Jerzy Olearczyk
    Jolanta Drożdżal
    Monika Galej-Rodzinka
    Marta Krupińska
    Magdalena Sobaś
    Barbara Krynicka
    Krystyna Kuczma
    Elżbieta Leń
    Dorota Miksiewicz
    Dorota Więch-Zięba
    Joanna Wojnicka


    Przedmioty gastronomiczne
    Monika Galej-Rodzinka
    Marek Kufel
    Magdalena Nawłoka
    Anna Warzybok
    Joanna Wojnicka
    Agnieszka Wójcik


    Przedmioty hotelarskie
    Jolanta Drożdżal
    Monika Galej-Rodzinka
    Barbara Krynicka
    Joanna Wojnicka


      O SZKOLE
    II Liceum Ogólnokształcące

    Technikum Nr 1
    Technik ekonomista
    Technik handlowiec
    Technik hotelarstwa
    Technik żywienia i usług gastronomicznych
      Plan lekcji
    Plan lekcji
    Zastępstwa
    Archiwum planów
    Archiwum zastępstw
      Dziennik internetowy

    Instrukcja logowania
      BIBLIOTEKA
      Linki






      Logowanie
    Nazwa Użytkownika

    Hasło



    Zapomniane hasło?
    Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
     
       Powered by v6.00.307 © 2003-2005
    Phase II by:
    2985098 Unikalnych wizyt